4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (239)
  • oylar ()
  • medya (2)

239. uzun süredir kullandığım bb krem. beyaz tenliyim, 21 numarası cildime tam uyuyor. burnum yağlıdır, yanaklarıma da kuru denebilir. yağlanmayı da, kurumayı da arttırmıyor, dengeliyor. cildime iyi geldiğini düşünüyorum. ayrıca ton eşitlemede de başarılı. en son yanlışlıkla 23 numarasını almışım, o bile başta çok koyu gözükse de dağıtıldığında cilde iyi uyum sağlayabildiği için kötü durmadı yüzümde. kısacası çok memnunum ve daha önce fiyat performans açısından bundan daha iyi bir ürün kullandığımı da düşünmüyorum.

29 eylül 04:28 29 eylül 05:06

238. 13 numarasını bulamadığım için 21 numarasını satın aldığım yapısını ve kokusunu çok beğenmeme karşın resmen lila renkli bb krem. oysa geri kalan her konuda beklentilerime uygundu... keşke lila olmasaydın... gri bile kabulümdü...

17 eylül 23:49

237. Tester alıp iki gün deneyimleyip söyleyebilirim ki, gerçekten beklentimi karşıladı dendiği gibi başarılı bir ürün. Ürün kullanırken kokuya dikkat edenlerin sorun yaşamayacaklarını düşündüğüm bir kokusu var. Benim icin en önemlisi yüzümde ağırlık yapmaması ve aynadan baktığımda makyaj yapmamış doğallığındaki duruşu. Nemli bitişli(gizlinot: Kuru cilt olunca illa ki altını iyi nemlendirmek şart) ve rengi çabuk bir şekilde ısıyla normale dönüp emiliyor. 23 numaralı renk beyaz tenlilere hafif koyu, bir tık açık cilt tonlu biri olarak çok da rahatsızlık vermedi bana. 21 numarayı deneyeceğim ve sonrasında kesinlikle bir adet edinirim diye umuyorum

17 eylül 01:35 17 eylül 01:58


236. Yüze sürüldüğü an grimsi duran yaklaşık 30 dk gibi sürede ciltte bütünleşen ve sağlıklı görünüm veren bb krem.

17 eylül 00:36

235. yaklaşık 1 hafta önce aldığım bb krem. yer yer kurulukları olan karma bir cilde sahibim, ten rengim buğday. 23 numarasını seçtim ben, rengi yüzüme tam oldu fakat 3 ayımı sahilde geçirdiğim için gölgede bile yanmayı başarabilen cildim sağ olsun vücudum baya bir bronz şuan, o yüzden yüzüme daha koyu ürün uygulamayı tercih ediyorum. uzun lafın kısası henüz evde 2 kere denemek dışında kullanamadım kendisini.

ürünü ilk elime aldığımda "e bu baya baya gri" dedim ama ıslak süngerle yedirince o grilik kayboldu. full kapatıcı bir ürün değil, kapatıcılığı sivilce lekelerinde azdan ortaya doğru ama renk eşitlemede başarılı. cildimde doğal bir görünüm yarattığı için sevdim kendisini. full kapatıcı, "ben burdayım" diye bağıran ten ürünü sevmediğim için memnun kaldım.

artı olarak spf koruması yüksek bir ürün, ben her ne kadar altına güneş kremi sürsem de spfli ürün kullanmak kendimi daha güvende hissettiriyor. saatler süren ev testim sonrasında sivilce yapmaması da ayrı bir güzellik oldu (bir ürün bende sivilce yapacaksa ilk sürdüğüm gün yapar). o değilde baya baya beğenmişim ben bu bb kremi, dışarda da kullanmaya başladıkça bittikçe alıp almayacağıma karar veririm.

16 eylül 23:48

234. Kesinlikle denemeye değer bir ürün. Misshadan önce pure beauty bb creami çok güzel sanardım bununla tanışana kadar. Çok az miktarı yeterli oluyor çok güzel renk eşitliyor ve bb krem için gayet güzel bir kapatıcılığı var.

10 eylül 13:32 10 eylül 13:39

233. önceden cildimde dermatit oldugu icin kusuyordu pütür pütür oluyordu. iyi nemlendirdikten sonra gayet guzel kapatıyor ve ton eşitliyor. daha iyisini bulana kadar favorim ...

5 eylül 12:44


4

232. Hiçbir zaman blogger yada vloggerların önerileri ile bir ürünü gözü kapalı almam. Mutlaka süslülerin fikirlerine güvenip, hepsini oturup okurum. Bu şekilde hevesle aldığım bir ürün oldu. Buğday tenliyim ve yazın rengim 2 ton esmerleşiyor. Internet araştırmama göre, 21 numara daha çok beyaz tenlilerin tercih ettiği bir renk olmuş. Kışın bile bem beyaz bir tene sahip olmadığım için, 23 numaranın bana uygun olacağını düşündüm. Şuan yaz sonunun verdiği esmerlik üzerimde olsa da, yüzüme sürdüğümde 23 numara grileşmeden durdu. Tahminimce kışın rengim açılsa da, bu ürünü kullanırım. Kapatıcılığı oldukça iyi. Orta kapatıcılıktaki bir fondoten gibi. Mac BB kremini severek kullanıyordum, fakat kur artışlarından dolayı artık Missha favorim.

4 eylül 15:24

231. O kadar bb krem denememe rağmen daha iyine denk gelmedim.Kışım mac studio fix yazın missha kesinlikle vazgeçilmezim lekeli cildime yaz sıcağında adeta fondöten etkisi yaratıyor kapatıcılığı aşırı iyi içeriğindeki 42 spfde cabası şahsen ayriyetten(bunu kullandığım zamanlar hariç) ekstra bir güneş kremi kullanmıyorum.Biraz gri alt tonlu bir ürün sizi daha beyaz gösterme amacı var bu yüzden sür çık bir ürün değil bence çünkü Casper’a dönüşüyorsunuz ya da en azından dönüşüyorum biraz cildinizle bütünleşmesini beklemelisiniz bu sürede ben göz makyajımı hakediyorum.Uygulanışına gelince kesinlikle fırça ile değil nemli sünger ile uygulanması gerekiyor yapısı gereği öbür türlü ciltte çizgilenme yapıyor çünkü kalıcı,kapatıcı,doğal bir ten ürünü arıyorsanız öneririm 

22 ağustos 16:25 1 eylül 16:45

230. Kapatıcılığı ve yapısı ile günlük kullanım için ideal bir ürün bence. Islak beauty blender ile kullanıyorum ben, en iyi sonucu öyle alıyorum. Ama fırçayla ya da parmağımla dağıttığımda da sorun olmuyor.

18 ağustos 16:32