yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (289)
  • oylar (55)
  • medya (3)

  289. 25 numarası sarı alt tonlu açık buğday tenime tam oldu. Kışın da kullanabilir miyim bilmiyorum. Ürünün yapısı bir değişik. Önce koyu gibi görünüyor, sonra cilt rengi ile bütünleşiyor ve o koyuluk gidiyor. O nedenle kışın da kullanabilmekten ümitliyim. Kapatıcılığı epey yüksek, o nedenle hafif bir şey arayanlara göre olduğunu düşünmüyorum. Nemlendirmesi de benim çok hoşuma gitti, özellikle burun kenarlarımı kuru göstermedi. Yağlı ciltler denemeden almasın bence. 23 numarasının testerını da denedim bende biraz fazla gri kaldı. Sevmiyorum o görüntüyü.

  18 ağustos 11:37

  5

  288. cildimle bütünleşebilen ilk ve tek ten makyajı ürünü. çok doğal duruyor, hiç ağırlık hissetmiyorum yüzümdeyken. iyi ki var 💕💗 keşke fiyatı bu kadar hızlı yükselmese 👀

  15 ağustos 21:14

  4

  287. uzakdoğuya gidip bir çok reklamına denk gelince, ve uzakdoğulu kızların ciltlerinin gerçekten çok güzel olduğunu görünce bir tane edinmiştim. ilk hafta sivilcelerimin artmasına neden oldu, daha sonra normale döndü, fakat abartıldığı kadar muhteşem bir ürün olduğunu düşünmüyorum. yazın kullanmaya başlamıştım. bb krem olduğu için de bu mevsimde de kullanılabilir diye düşünmüştüm ama yapısı bana ağır geldi. kapatıcılık oranı fena değil ama piyasada benzeri çok var kesinlikle overrated.

  6 temmuz 13:29

  286. ilk göz ağrım ve yeniden aklıma düşendir. Daha şubesi vs. ortada yokken ilk kez bir cilt ürünü alacağım için kılı kırk yararak aldığım bb krem. Fondöten de diyebiliriz çünkü orta kapatıcı bir fondötenle aynı performansı gösteriyor. 13 numarasını güneş kremi niyetine bile kullanıyordum o zamanlar. Rengi tam uyuyor, Türkiye’de pembe alt tonlu fondöten ve bb krem bulmak zor, bu gerçekten de pembe alt tonlu. Sonra fondöten sürme hevesime yenik düşüp bıraktım malesef. Elimde dolu bir tüp duruyor, kullanmak istiyorum fakat 2 seneye yakın oldu açalı, üzerinde 12M ibaresi bulunuyor başıma bir dert alır mıyım diye de korkmuyor değilim.

  22 haziran 22:06 22 haziran 22:06

  285. zamanında missha sadece internetten alınırken ve burda hic şubesi yokken kullanıyordum. severim ama mevsime gore değişir. şoyle ki kışın karma yazın yağlı bir cildim var. kışın mükemmel catlama yapmayan, sivilce yapmayan(sivilceye donük bir cildim var), yağlandırmayan bir bb. yazın yağlandırıyor fazla geliyor. yeni bir cilt gibi değildi kendi cildin cok daha iyi gibi duruyor. ayrıca piyasadaki ilk bb krem diye biliyorum.

  7 haziran 19:00

  3

  284. Başta çok severek almıştım. 21 numarasıyla ten rengime de tam olmuştu. Ancak normal şartlarda hiçbir kozmetik ya da bakım ürünü cildim de kolay kolay yan etki göstermezken bu bb krem çılgınlar gibi sivilce yaptı suratımda. Başta konduramadim ve kullanmaya devam ettim ancak 3-4 ay yüzümde asla geçmeyen 5-10 sivilce ile dolasinca bıraktım. 1 hafta içinde düzeldi yüzüm. Tabii su an izinin gecmesini beklediklerim de var.

  Kısacası, öneri olarak önce bi testerini edinin. Yan etkisini gormezseniz bu bahsettiğim sorun dışında güzel, doğal duran bir bb krem. (ha bi de yoğun parfüm kokuyor, kokusuz ürünler tercihimdir benim)

  7 haziran 00:58

  283. kapatıcılığı yüksek ve yapısı kalın bir bb krem. 21 numarasını kullandım. bence mac'te nc15 ile nw15in karışımı gibi bir renkti. çok soğuk havalarda yalnızca burun ve ağız kenarlarımda parçalanma yaşadım. yüzümün geneline iyi uyum sağlayan bir ürün oldu. bu arada yapı olarak it cosmetics cc kreme muadil olduğunu söyleyebilirim, fakat renk skalaları çok benzemiyor.

  7 haziran 00:16

  282. 13 numarasını almıştım ama yapısı bir garip ve maalesef ne zaman sürsem büyük bir sivilceye sebep oldu bende...

  6 haziran 22:52

  281. Burada çok övülünce aldığım bir ürün, ben 13 numarasını kullanıyorum.

  Ürün elde ince durmasına rağmen yüzde o kadar da ince durmuyor. Hem ince yapılı hem de kapatıcılığı düşük bir ürün olduğu için sadece renk eşitsizliklerimi kapatması için bile iki kat uygulama yapmak zorunda kalıyorum. 

  Ürünün içeriğinde spf 42 olması büyük artı. Bu kadar yüksek spf olmasına rağmen bende sivilcelenme de yapmadı.

  En büyük eksisi ise sabitlenmemesi. Gün içinde pudrayla sabitlense (ki ürün pudra ile doğal duruşunu kaybediyor) bile transfer olan ve yüzde oynayan bir ürün.

  Benim cildin karma/kuru, tercihim ince yapılı ama kapatıcılığı orta/yüksek, doğal bitişli (ne ıslak ne mat) ve sabitlenen fondötenler. O nedenle Bu ürün benim beklentilerimi karşılayamadı. 

  6 haziran 09:42

  280. çok rahat bir bb krem. cildin nefes aldığını hissediyorsunuz. ben 13 numarasını kullanıyorum. cilt rengimle tam uyumlu, doğal ve canlı gösteriyor. ancak çok bulaşıyor. telefon, gözlük, kulaklık vs. cilde temas eden her şeyin üzerine transfer oluyor. hatta yüzünüzü ellediyseniz ve klavyede bir şeyler yazıyorsanız tuşların üstünde bu kremi görmeniz mümkün. o yüzden çok sevsem de üzülerek bir daha almayacağım, alamayacağım.

  4 haziran 19:34