yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (303)
  • oylar (65)
  • medya (4)

  303. Olumsuz eleştiri olarak 21 numarası sıcak(sarı) alt tonlu beyaz suratıma biraz gri gelmişti ve bende minik sivilcelere sebep olmuştu.

  Olumlu olarak da yapısı ıslaktı, cilde harika oturuyor ve cildim kuru olmasına rağmen soyuk soyuk göstermiyordu. Yine de sivilce sorunu yüzünden kullanamadim

  8 ekim 14:12 8 ekim 14:53

  3

  302. 4 tane tester kullandım. Kuru karma ciltliyim. Bende pul pul gözüküyor ve kurulukları daha fazla belli ediyor. Ayrıca pudralı yapısına rağmen sabitlenmiyor. Bence yağlı ciltler için uygun bir ürün.

  2 ekim 11:23

  5

  301. 13 numarasını kullanıyorum. ilk sürüşte yüzde bir garip oturmamış gibi duruyor, sonra gerçekten ciltle uyum sağlayıp sağlıklı ve kendinden aydınlıkmış gibi duran bir görüntü yaratıyor. üzerine pudra geçmediğim zaman daha çok seviyorum. eğer makyaj uzun durmayacaksa bu şekilde kullanıyorum.

  30 eylül 10:47

  300. Kore markası bb krem deninlince akla gelen ilk ürünlerden biri. Uzun zamandır hem diğer kore markalarının bb kremlerine göre daha ucuz hem de kullandıklarımın içinde en doğal duranı bu olduğu için kullanıyorum. Açık buğday tenliyim, eskiden 21 numarayı kullanıyordum tekrar aldığımda 13 numarasını aldım ve cildime daha iyi oturduğunu düşünüyorum. Cildim kuru olduğu için nemlendirici sürsem bile bb remi emlendirici kremle karıştırığ öyle kullanıyorum. daha doğal ve ferah bir görüntü veriyor.

  29 eylül 17:44

  299. Yaklaşık 1,5 senedir 13 numarasını kullanıyorum çok az miktar alıp yüzüme dağıtmam benim için yeterli oluyor hafif bir canlılık ve parlaklık veriyor.Rengi kışın ten rengime uygun iken yazın bronzlaştığımda biraz açık kalabiliyor.Daha önce kullandığım 21 numarası bana çok gri geldiği için 13'ü kullanmaya devam edeceğim.Normalde 13 numarasının küçük boyu bulunmuyordu, geçen hafta başlayan indirimde mağazaya gittiğimde küçük boyunun da geldiğini öğrendim.Büyük boy yerine küçük boyu kullanmayı tercih edenlere veya alıp rengini denemek isteyenlere tavsiye ederim.

  21 eylül 15:33

  4

  298. eski sevgilim. missha'nın türkiye'ye geldiği ilk zamanlarda 13 numarasını alıp bir kutu kullanmıştım. memnundum ama ten makyajına yeni başladığım için başka ürünler denemek istemiştim. tabii sonra kendisine döndüm. son iki senedir neredeyse her gün kullanmama rağmen cildimde asla bir sıkıntı çıkarmadı. bu yüzden riske girmeyip kaç lira olursa olsun bittikçe yenisini almaya devam ettim. 50 ml olanı aylarca gittiği için kendimi avuttum. bir yerde bu zamlar doyma noktasına ulaşır ve artık stabil bir ilişkimiz olur diye düşündüm. malesef öyle olmadı. şu an indirimsiz hali 140 lira!!! 140! İndirimlisi de 90! pes yani. üç kuruş daha verir high-end hafif fondötenler alırım cildim normalinden daha güzel olur en azından. zira ben misshanın cildimi güzelleştirmesine değil, çirkinleştirmemesine tav olmuştum. çoğu ten ürünü çirkinleştiriyor çünkü. tabii üç kuruşu daha vermek yerine daha uygun fiyatlı "başka bir markanın bb kremine" geçtim. bir süredir kullanıyorum. bakalım bitince missha'ya geri dönecek miyim? yoksa giden gitmiş mi gittiği gün bitmiş mi.....

  21 eylül 13:57 21 eylül 16:55

  4

  297. 21 numarasını kullanıyorum. Renk olarak uysa da alt ton olarak çok gri kaldı benim için. Yapısı nemli ve ışıl ışıl, sivilceye meyilli cildimde sivilcelenme yapmadı, kokusu çok güzel, parmak uçlarımla da uygulasam fırçayla da uygulasam güzel dağılıyor, ancak güncel fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum

  15 eylül 15:47

  5

  296. kore güzellik ürünlerini kullanırken nedense cildimi yormadığımı düşünüyorum. normalde pure beauty cc kremi kullanıyordum (eski versiyonu bebeğimdi). uzak doğu/asyalıların bb kremlerini kullanılınca kalıp gibi tüm yüzü kapatıp, tıkayıp, oksitlenip turunculaşmıyor bu sebeple her gün kullandığım ve uzun süre cildimde kalacak ürünü kore manşeili seçmeye çalışıyorum. cildim normalden kuruya dönük bir cilt. günlük makyajımda nemlendirici üstüne bb krem sürüp renk eşitliyorum sadece. adı perfect cover deyince çok kapatıcı yoğun bir form bekledim kendisinden ancak oldukça ince. gün içinde yüzünüzde herhangi bir ürün olduğunu hissetmiyorsunuz güzel. denemek için 20 ml olanını almıştım web sitesinden sağolsunlar tek ürüne 8 adet tester ürün göndermişler. marka kalbimi çalmak üzere sanırım <3

  13 eylül 09:48

  5

  295. Kimisi gri olduğundan bahseder ama benim gönlümü diğer özellikleriyle fetheden bb krem. Cildim hem hassas hem gözenekli hem de yağlı. Yazın güneş korumalı bir kreme ihtiyacım vardı, hem de cildimdeki renk eşitsizliğini, kızarıklığı kapatacak ve yağlanmayı geciktirecek bir ürün arıyordum. Geçen sene alıp biraz kullanıp kenara bıraktığım missha kremi çekmecemde görünce bir daha şans vereyim dedim ve o da ne, aradığım şey orada duruyormuş. Nasıl yaptıysa gözenekli görüntüyü bile azalttı, normalde pudralasam da parlayan yüzümün daha geç ve az parlamasını sağladı, kızarıklığı kapattı ve güneş koruması da çok yeterli geldi. Az önce yenisini sipariş ettim ve daha iyisini bulana kadar yoluma kendisiyle devam ediyorum. 

  12 eylül 13:34

  294. Çok hafif duruyor cildinizde ki bu istediğim bir özelliktir fakat bende biraz pürüz yaptı;(

  6 eylül 13:04