yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • oylar (21)
  • medya (1)
  3

  58. artıları; nispeten uygun fiyatlı, spf'li olması.

  eksileri; fondöten yoğunluğunda kalın yapılı ve gri alt tonlu olması.

  overall ben bu ürünü sıcak cilt tonuna sahip biri olduğum için sevemedim. gerçekten çok açık ten rengine sahip ve ten makyajında kapatıcı ürünleri tercih eden kişilerin hoşuna gidebileceğini düşünüyorum. artı olarak hassas ciltliler için de uygun sanırım ancak yağlı ciltlerle kusma yapması çok olası.

  16 eylül 01:19 16 eylül 01:22

  5

  57. Yeni aldığım canım bb kremim. Kendisini birkaç kere sürme imkanım oldu. Bendeki en açık rengi. Yüzümü çok güzel eşitledi,zaten cildim konusunda şanslı sayılırım sivilcelerim yok biraz güneş lekelerim vardır. Onları eşitledi,cildimi aydınlattı. İçten gelen bir parlaklık verdiğini okumuştum ve sonuna kadar katılıyorum. Perfect coverdan daha az yoğun bir bb krem. Ondan daha çok bb kreme benziyor diyebilirim perfect coverda bir fondöten havası var çünkü.. T bölgemde çok çok az bir parlama yaptı fakat altına güneş kremi de sürüyorum ben bir miktar parlamayı güneş kremi de yapıyor diye düşünüyorum. 

  Şişe tasarımı da cok beğendim, sert bir kutusu var, çantaya attığımızda ezilme riski çok çok az. Ve ebat olarak beklediğimden daha büyük çıktı. 12 aylık kullanım ömrünü rahatça çıkarabilirim diye düşünüyorum çünkü çok az bir miktarı tüm yüzüme yayıyorum. İndirimde şans verilebilecek bir ürün bence.

  22 haziran 23:33

  5

  56. Missha markasının ince yapılı, az-orta örtücülükte olan bb kremi. Fazla sorunu olmayan ciltlere yeterli geleceğini düşünüyorum. Güzel bir aydınlık veriyor. Transparan pudrayla pıt pıt sabitlediğimde günün sonuna kadar götürüyor. Karma ciltliyim, cildimde herhangi bir kusma ya da pullanma yapmadı. Elimde bunun 13 numarası ve perfect coverın 13 ve 21 numaraları var. Bir tık daha iyi bir örtücülük istediğimde perfect cover 21 numarayla karıştırıyorum, çok güzel oluyor. Bir indirimde 80 liraya almıştım, indirimsiz fiyatı neredeyse 2 katı diye biliyorum. Fazla cilt sorunu olmayan, hafif bir örtücülük ve çokca aydınlık isteyen karma ciltler indirimde bir şans verebilirler.

  21 aralık 2019 11:58


  5

  55. Buldum a dostlar. Ten rengime uyarken çöl gibi suratımda bi süre sonra çizgi çizgi olmayan bir ten ürünü. uzunca süre neden bilmiyorum direndim ama şuan aşırı mutluyum. 13 numarasının büyük boyunu aldım cuk oldu. Deneme amaçlı perfect cover olanının 21 numarasının 20 mllik boyunu da aldım. Çünkü renk konusunda baya ikilemde kaldım. Ama 21 numara baya baya gri ya. O sebeple bu ikisini ara ara karıştırıp sürebilirim araya gitmesin diye ama dediğim gibi signature 13 numara benim ürünümmüş sadece bilmiyormuşum. Bb krem zaten kapatıcılık beklentisi yüksek olmaz ama bana yeterli geldi yüzümde hafif yapılı,kurutmayan bi ürün hissediyorum. çok memnun kaldım. Ben gibi olan arkadaşlara öneririm. 

  Tek olumsuz söyleyebileceğim şey fiyatı açıkçası 45ml lik boyu 174 lira. Ama dediğim gibi sivilce falan yapmadığı sürece zaman ilerledikçe gözümü kapatıp alırım artık :d 

  7 aralık 2019 09:53 7 aralık 2019 09:55

  54. Fondöten kullanmayı bıraktığım sıralarda hassas cildimle iyi anlaşacak bir bb krem arayışındaydım. Baktım seveni çok, deneyim dedim. 

  Kapatıcılığı karma ve gözenekli cildimde çok iyiydi, fondöteni aratmadı diyebilirim. Sürdükten biraz sonra ciltle bütünleşip ışıl ışıl gösterdi. Ancak maalesef bende aşırı sivilce yaptı. Belki alışma sürecidir dedim kullanmaya devam ettim, iyice kötüleşti. Başka şeydendir, ara verip deneyim dedim. Yok, yine olmadı. 

  Önce cildimle uyumunu görmek için 20 gramlık olanı almıştım, iyi ki öyle yapmışım. Bir daha yüzüme dermokozmetik ürünler dışında bir şey sürmeyeceğim, ders oldu bana.

  7 kasım 2019 01:20

  5

  53. İndirimden 122₺ye 21 numaralı rengini aldım. Çok tereddüt ederek aldım çünkü renk konusunda deneme imkanım yoktu biraz bronz olduğum için cildim koyu kaldı ancak birkaç aya tam oturur diye düşünüyorum. Yapısı çok kuru ciltlere uygun değil bence çünkü ben karma bir cilde sahibim, nemlendirmiş olmama rağmen hiç ıslak bir görüntü olmadı aksine burun kenarlarımda hafif kuruluk vardı. parfümlü bir kokusu var koku hassasiyeti olanları rahatsız edebilir, ben arada burnuma gelen kokuyu sevdim. kapatıcılık konusunda ise bence birçok fondötenden çok çok iyi gayet örtücü ve günlük hayatta kullanılabilecek bir bb krem. Sivilceye çok meyilli olan yüzümde hiçbir sivilceye sebep olmadı.

  Edit: imla

  16 eylül 2019 20:56 16 eylül 2019 21:01

  52. Günlerce yaptığım araştırma sonucu içeriğinin temiz oluşuna güvenerek aldığım ve kullandığım ilk bb krem.

  No 13 kalmadığı için no 21 olanı aldım. Zaten ikisi arasında fark çok az. Soluk açık bir tene sahibim no 21 cildime uydu ve ilk ay seve seve kullandım daha sonra tenimle mi alakalı kremle mi bilmiyorum ama cidimde pul pul durmaya başladı altına nemlendirici sürdüğüm halde ilk kullandığımda verdiği canlılığı bir daha yakalayamadım. Missha markasının ürünlerini seviyorum ama bu ürünü bir süre alacağımı sanmıyorum. 

  7 temmuz 2019 01:15


  51. yıllardır severek kullandığım bir ürün. hiçbir fondöteni ve bb kremi kaldırmayan, aşırı kuru bir cildim var. bu ürünü de ilk sürdüğümde, fazla sürdüğümden hayalet gibi oldum ve cildi iyi hazırlamadığımdan yine pullanma olmuştu. akşamdan cildi iyi temizleyip, nemlendirerek yatıyorum, sabah yine nemlendirici sürüp missha bb signature nin (küçük)bezelye tanesi kadarını tüm yüze yayıyorum. sabah yine yıkarsam, yine pullanıyor. aşırı kuru ciltlilere böyle kullanmalarını tavsiye ederim.

  25 ocak 2019 12:33

  50. günlük olarak genellikle mac face&and body kullanıyorum. bir de bb kremim olsun dedim missha çok methedildiği için signature bb creami almaya karar verdim. ben internetten swatchlara bakıp 21 numarayı aldım ama bana koyu geldi. 13 numarayı alsaydım da açık gelirdi eminim. ikisinin ortasından bir ton olsaydı daha uygun olurdu. yani demem o ki renk skalası dar ve sıkıntılı. ben sarı alt tonluyum bb kremin ise griye dönük pembe bir alt tonu var.

  bb krem oldukça güzel bir kremsi yapıya sahip. yüzü canlı ve nemli gösteriyor. ben kuru ciltliyim nemli olmasını seviyorum ancak yağlı ciltler için fazla gelebilir ve mutlaka pudralama gerektirir. kalıcığı fena değil zaten bb krem ne kadar kalıcık vaad edebilir? sabah 8'de sürünce öğleden sonra 2-3 gibi burun üstüm parçanlamaya başlıyor. 45 gramlık olanı indirimsiz olarak 155 lira. ben black friday indirimiyle 85 liraya aldım. almak isteyenler mutlaka indirim takip etmeli.

  25 aralık 2018 16:00

  49. Karma ciltliyim ve kendisini kullanmam bana bir miktar parlama sorunuyla geri dönüyor ama bu durum öyle aman aman yağlı bir görüntüye sebep olmuyor. Kapatıcılığı ve kalıcılığı gayet iyi. Yalnız gözenek probleminiz varsa ve bu durumda bazsız bir kullanım tercih ederseniz gözenekleriniz uzaydan bile gözükebiliyor :D

  29 ekim 2018 06:50