4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (1)
5

3. denemek isteyenler için 10-15 liraya satılan 20 ml'lik bir boyu bulunuyor. ben indirimde 6 liraya almıştım ama şimdi bi zamlanmış.

(link: http://missha.com.tr/urunDetay/Super-Aqua-Refreshing-Cleansing-Foam-20-ML-3918-.html küçük boy)

temizleme yağından sonra kullanıyorum, çok sevdim şimdilik, nemledirici diye bağırmıyor cilt bunu kullanınca, hiç kurutmuyor.

21 eylül 14:19

2. Ürünün yapısı traş köpüğü gibi. Islak elde köpürtüp kuru yüze uyguluyoruz. Oldukça bereketli bu arada kolay kolay bitmez.

Bunların yanında içerik olarak çok temiz değil ve göz yakıyor. Ayrıca ben iyi temizlediğini düşünüyordum verdiği his öyle ama temizlemiyormuş. Geceleri nemli pamukla kayısı çekirdeği yağı sürmeye başladım yüzüme bununla temizleyip ve pamuk resmen kirli oluyor işlem sonunda. Üzdü. Bir daha almam ama bunu bitiriririm çok var daha...

Tanım: Köpük formda yüz temizleme ürünü.

21 eylül 13:03

1. yaklaşık 8 aydır kullandığım ürün. cilt tipim karma, yanaklarım kurumaya müsait. krem yapıda bir ürün, ciltte ovaladıkça köpük hale geliyor. cildime verdiği temizlik hissinden oldukça memnunum. cildimi "gıcır gıcır" yapmıyor, çok kurutmuyor. 200 ml ve 50 tl. aşırı bereketli. tahmin ediyorum 2-3 ay daha gidecek miktar var ambalajda.

yapısını daha önce kullandığım (gbkz: shiseido pureness deep cleansing foam)'a benzetiyorum, hatta ondan daha iyi. bitince tekrar alacağım sanırım.

ilgili medya:
1
2 mart 15:06