5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

9. ben bununla kaşımı çerçeveleyip dağıttım sonuç muazzam şimdiye kadar böyle net temiz bir ifadem olmamıştı. oldukça likit nemli bir yapısı var ve adı gibi aydınlık etkisini çok sevdim.

13 mart 19:37

8. bayıldığım, çok memnun kaldığım kapatıcı. açıkçası çok sorunlu gözaltlarım yok, sadece arada hafif morluklar oluyor. normalde mac'in mineralize concealer'ini kullanıyordum, ona uygun fiyatlı bir alternatif ararken denk gelip aldım. gözaltlarımı çok güzel kapatıp aydınlattı, bence tam bir fiyat performans ürünü. (4€'ya aldım.)

30 aralık 2016 20:41

7. Dün elime ulaştı ve bayıldım ya ben buna.Çok güzel bir aydınlık verdi ve göz altlarım bayağı morarmıştı saatlerdir pc başında olmaktan ,uykusuzluktan vs.Onu da çok güzel kapattı tek başına.Hem sorunsuz sadece aydınlık isteyen ya da özel günler için kapatıcı arayanlar için uygun hem de orta derecede sorunu olan göz altları için.Günlük kullanıma da pek uygun cildi de yormaz.Orta buğday tenliyim neutral beige i aldım tam da uydu.Tavsiye ediyoruz efendim :').

2 aralık 2016 18:00


5

6. bir süredir kullandığım kapatıcı. cildime en uygun kapatıcıyı ararken şans vermek istedim bu ürüne. likit formda kapatıcı hiç kullanmamıştım. çok ahım şahım bir kapatıcı değil. yukarıdaki yorumların çoğuna ben de katılıyorum. yapısı çok akışkan değil dolayısıyla sürdükten sonra hemen uygulamak gerekiyor yoksa çabucak kurumaya başlıyor. kapatıcılığı az ama güzel bir aydınlık veriyor. ben bb kremimi sürdükten sonra bu ürünü göz altlarıma uyguluyorum. elbette görüntüde fark yaratıyor ama vazgeçilmez bir yanı yok. fiyatı çok uygun ve bereketli bir ürün, minik şişesine aldanmamak lazım çabuk bitmiyor. ben light beige olanını kullanıyorum çünkü beyaz tenlilikte duygucumla yarışıyorum (bkz: en beyaz benim):)) uygun fiyatlı olması nedeniyle bir şans verilebilecek bir ürün. fiyatı missha'nın sayfasında 19 tl.

13 nisan 2016 18:13 13 nisan 2016 18:14

5. rengi çok güzel ama çok kalın yapılı ve göz altımı kuruttuğuna inandığım kapatıcı. paketlemesinden de hoşlanmadım. çünkü ağzı çok dar bi türlü yeterince ürün çıkmıyo belki de çok kalın olduğu içindir ben kullanamamışımdır.

1 ocak 2016 17:08

4. ebay'dan yaklaşık 2 ay önce satın aldım gayet memnunum mac mineralize concealer'dan sonra biraz ağır geldi ama çizgilere girmiyor ve kolayca yayılıyor en kısa zamanda ama bu kez iki adet edineceğim. Mac'in dibini görmemek için alternatif olarak almıştım oldukça işe yaradı. Rahatlıkla tavsiye edilebilir.

24 mart 2015 12:34

3. Çok başarılı bir ürün. 1 tüp bitirip hayran kalmıştım geçen yıl. Göz altını hem kapatıp hem aydınlatıyor ve inanılmaz derecede hafif. Tavsiye ederim.

Yalnız renk tonları normale göre daha açık. Bunu dikkate alın.

10 kasım 2014 21:25


2. Çok ilginç bir şekilde denemek ve kargo parasını denklestirmek için aldığım ve memnun kaldigim ürün☆

Iki rengi var bendeki light olanı ve bembeyaz cildime korktum alırken ama resmen doğal bir aydınlık verdi sarı bi renk ve panda gibi görünmektense (hep açık renk fondoten ondan da açık göz altı kapatıcısi verirler) cuk diye oturdu. Tek sorunu çabuk kuruyor acele etmek gerekiyor ve de sunger aplikator sayesinde rahat uygulama sağlıyor. Bb krem kullandığım da kullanıyorum memnunum♡

Gün içinde hafif çizgilenme yapıyor pudrayla sabitliyorum ama yinede saatlerce guvenemezsiniz

9 kasım 2014 21:34 9 kasım 2014 21:39

1. missha'nın likit formda kapatıcısı. kore'de 3 dolara, ülkemizde 15 liraya satılıyor. yani ülkemizden de gayet alınabilir bir fiyatı var.

ben bunu yaklaşık 1 yıl önce, yani hayatımın kapatıcısını ararken, deneme amaçlı almıştım. orta kapatıcılığa sahip ve doğal aydınlık veren güzel bir kapatıcı kendisi. ama malesef ki göz altı çizgilerime dolduğu için hayatımın kapatıcısı olamadı.

eylül'ün başından beri her gün hayatımın kapatıcısı olan mac pro longwear'i kullanıyorum. ancak geçen hafta yüzüme dikkatli bakınca göz altımdaki çizgilerin yoğunlaştığını hissettim ve bunun sebebinin her gün ağır yapılı bir kapatıcı kullanmam olduğunu düşündüm. elimdeki mevcut kapatıcılardan en sevdiğim de missha'nın undereye brightner'ı olunca bir şans daha vereyim dedim. ve aşırı memnun kaldım. sanırım ki aradan geçen uzun süre sebebiyle hafif kuruduğu için göz altı çizgilerime dolmadı, inanamadım. o yüzden hemen yeni bir undereye brightner sipariş ettim, elime geldiğinde kapağını açık bırakıp kurumasını sağlayacağım ve öyle kullanacağım.

benim gibi mac pro longwear concealer hastalarına günlük kullanım için önerimdir.

9 kasım 2014 18:30