0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. missha indiriminden 250ml olarak aldığım tonik. yüzümü yıkadıktan sonra bir pamuk yardımı ile hafif tampon hareketlerle cildime uyguluyorum sabah ve akşam düzenli olmak üzere gözle görülür bir şekilde aydınlık oluyor cildim. özellikle sabah uyandığım zaman aynada daha aydınlık daha berrak bir yüz görüyorum ve çok hoşuma gidiyor. belki sadece bu ürün değil yanında kullandığım ürünlerle beraber yaptığı etki bu şekildedir ama yanağımda olan hafif sivilce izleri bile artık beni rahatsız etmiyor.

tonik uyguladıktan sonra biraz bekleyip MISSHA Time Revolution The First Treatment Essence uyguluyorum. bunu da yine indirimde 30ml olarak almıştım bu biraz az olduğu için gıdım gıdım kullanıyorum ama cildi süper nemlendiriyor ve azıcık ürün bile yetiyor tüm yüze. sanki bunları uyguladıktan sonra cildime sürdüğüm nemlendiriciler daha iyi emiliyor gibi hissediyorum. bu arada bunların ardından effaclar duo+ uyguluyorum ki aşk yaşadığım bir ürün kesinlikle onun da etkisi büyük. kadife gibi oluyor cildim.

içeriğinde aha ve bha olsa da bende herhangi bir kızarıklığa ya da tepkiye neden olmadı. ve kesinlikle sivilceye sebep olmadı ki normalde çok hassas değilimdir ama cildime uymayan ürünler hemen sivilce yapar ama şükür ki yapmadı.

cildimdeki bu berrak görüntüden sonra bugün uzun zaman sonra ilk defa sadece güneş kremi sürerek dışarı çıktım. mutlu etti açıkcası beni. sadece göz makyajı ve dudaklarıma da nemlendirici hoop tamamdır. daha da düzenli kullanımda çok daha etkisini göstereceğini düşünüyorum yine deneyimlerime göre editlerim burayı şimdilik iyi gidiyoruz.

ilgili medya:
1
8 kasım 16:42 8 kasım 16:43