yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (2)
  5

  6. Bu ürünü bir instagirl tavsiyesi ile aldım(gizlinot: Reklam değil, gerçekten kullanıyor ) Kuru ciltler için çok uygun demişti ama bence çok kurular için altına mutlaka nemlendirici ister diye düşünüyorum. Bende yazın , istediğim dokuyu verdi vıcık vıcık değil, o iğrenç hissi vermiyor. Ama dendiği gibi ovv aydınlık,parlak bitişi yok,kadifemsi ama gerim gerim gerenlerden değil. Renk verme özelliği yok, ciltle,en azindan benim cildimle bütünleşti. Bunu sürünce hoşuma gidiyor. Ve bence karma ciltler sever bu ürünü.

  Ürünleri tutucu özelliği var. Ve gözlemim bu yıl yeni leke çıkmadı ve hafifledi.

  Kokusu parfümlü malesef ben koku sevmiyorum,kokusu kötü be. İçerik çok temiz sayılmaz ama kötü de değil..

  Missha'nın güneş kremleri ünlü ve denemek istediğim başka ürünlerde var ama yine alır mıyım,indirimde evet.

  ilgili medya:
  1
  21 kasım 13:50

  5. Missha'dan en beğendiğim güneş kremi. İncecik bir yapısı var, hafif kadifemsi bir his bırakıyor. İlk sıktığınızda renkli bir ürün gelse de yüzünüzde bir renk eşitleme ya da kapatıcılık beklemeyin, sürdüğünüz an şeffaflaşıyor. Kolay dağılıyor ayrıca içerisinde niacinamide var sabahları krem yerine bunu uygulayıp makyaja geçiyorum süper makyaj bazı oluyor. Denediğim tüm fondötenlerle güzel anlaştı hiçbirinde pul pul dökülme yapmadı. Genel olarak tertemiz içerikli ve yapısı güzel güneş kremi bulmak nerdeyse imkansız. (gizlinot: Misshanın da bir çok güneş koruyucusunu yapı olarak çok beğensem de içeriklerine müthiş diyemem)Bu ürünün de içeriği çok temiz değil ama kötü içerikler (gizlinot: parfüm gibi ki parfüm olmayan güneş kremi bulmak imkansıza yakın)sonlara doğru yani daha az miktarda.(gizlinot: şahsen bu da benim için yeterli) Kremin rahatsız edecek bir kokusu yok, zaten sürdükten hemen sonra baştaki o hafif koku da yok oluyor. Hassas ciltlerde bile iritasyona ya da akneye sebep olmayacaktır, bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Geniş spektrumlu, hidrit yapıda bir koruyucu olduğundan içinden hem fiziksel hem kimyasal filtreler var.  Dikkat eden süslüler için içerisinde octinoxate var. Bu yüzden vücudunuzda değil yüzünüzde kullanmanız daha doğru olur. PA+++ yani yaz aylarında, sahilde, yoğun güneşe maruz kalınan zamanlarda kullanmak için doğru ürün değil ama günlük kullanım için muazzam. Bence her cilt tipiyle kolaylıkla anlaşabilecek müthiş bir güneş kremi. 

  yapı 9/10       

  kalıcılık 8/10  

  koruyuculuk 7/10   

  içerik 8/10 

  26 ağustos 14:14

  5

  4. ağırlıklı olarak çinko, ardından 2 kimyasal filtre, titanyum dioksit ve renk vermek için demir oksit içeren hibrid, spf 50+ ve pa+++ koruma sağlayan renkli güneş kremi. içerisinde bol miktarda niacinamide, bir takım anti-oxidan bitki özleri ve neden konulduğunu bilmediğim ayçiçek yağı var. iddiaları arasında beyazlatma da mevcut. yine anti aging özellikli adesonine içeriyor. alkol ve paraben içermese de akneyi - özellikle de fungal akneyi tetikleyebilecek iki ajan barındırıyor.

  aslında renkli güneş kremlerinden nefret ederim. güneş kremi olarak kullanamazsınız çünkü renkleri kötüdür ve genelde cak cak yapışkan olurlar. güneş kreminin üzerine fondöten olarak süreyim derseniz de bir anlamı yok çünkü çok daha güzel ten ürünleri var.

  bu ürün fikrimi değiştrdi, normal güneş kremi miktarında bol bol sürüyorum, ilk anda bir beyazlık bıraksa da sonrasında demir oksit yüzünden okside oluyor ve koyulaşıyor. bu sebeple esmerlere çok uygun. kendi başına bir kapatıcılığı yok ama tamamen de çıplak yüz efekti vermiyor, bir blurlama ve çok hafif bir eşitleme sağlıyor. ben çıplak cilt üzerine özellikle toz allık - bronzer - kontür sevmem, çiğ durur ancak bu ürünle hepsini uyguluyabiliyorum, bir tutuculuk sağlıyor.

  çok fazla fiziksel filtre seven biri değilim, çünkü makyaj altında güzel durmazlar, cilt üzerinde otururlar, kusma yapabilirler ve esmerlere uygun değiller. bu üründe o cilt üzerinde durmayı hissetmiyorum, ancak bunun üzerine fondötenin yakışacağını da düşünmüyorum çünkü ne kadar hafif ve az renk veriyor olsa da üst üste renkli cilt ürünü sevdiğim birşey değil.

  genelde yorumlarda yağlı ciltler sevmez demişler ancak karmadan yağlı cildimde herhangi bir ten ürüne göre daha fazla yağlanma yapmadı, normal cildimin yağlanması.

  3 temmuz 10:15


  3. Bence gayet güzel bir güneş kremi. Güneşten koruyor, beyaz iz bırakmıyor, ve dokusu yağlı ciltlere de uygun. Gün içinde yağlı cildimde fazla yağlanma yapmadı. Sivilce lekelerim için bir değişiklik yaptığını hissetmedim ama en azından daha koyulaşmadılar. Dokusu ve güneşte koruması yüzünden önerebileceğim bir güneş kremi

  29 mart 21:23

  2. Geçen yaz kullandığım güneş kremim. yağlanma yapmaması, hafifliği ve yüksek korumasından memnundum ama kokusuna bir türlü alışamadım, deterjan gibi geldi bana nedense. İşin kötüsü gün içinde de yok olmuyor o koku. Onun dışında ciltte beyaz leke bırakmıyor ama vaat ettiği gibi genel olarak cildi aydınlatma özelliği yok.

  Bu arada bu kremi alırken all around safe block serisinin testerlarını almıştım, velvet ve soft finish gerçekten çok iyiydi. Hem kokusu hafifti hem de cilt tonu eşitleme ve kadife bitiş vaatlerini yerine getiriyorlardı. Bir dahakine kesinlikle onlardan birini alacağım.

  24 aralık 2019 18:59 24 aralık 2019 20:06

  1. seul'deki kızlar gibi cildime ışıltı katacak bir koruyucu ararken bunu verdiler. fiyat orada oldukça uygundu, hatta 1+1 kampanyası vardı, aldım ben de. 

  geç kalktığımda cilt bakımı adına hiçbir şey yapmasam bile bunu sürüp çıkıyorum ve hiç aksatmıyorum. cildim ışıldıyor, tabii gece bakımımı da aksatmadığımı belirtmem gerekir.

  (gbkz: missha misa yu ryeo beyazlatıcı spf 50+ güneş kremi)'ni de denemek isterim ancak bu ürün fiyat/performans açısından çok başarılı.

  30 ağustos 2017 14:06