girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (235)
  • medya (6)

235. İlk alışverişimi bugün yaptığım ve heyecanla kargomu beklediğim bir güzellik kendisi. Şu herkesin öve öve bitiremediği yüzde pütüt pütür dökülen peelingini indirimde görünce kaptım hemen ( self control peeling message). bakalım kullanıp gelişmeleri buradan da paylaşırım umutluyum.

46 dk önce

234. Missha sen aşkların en tatlısısın. Şu an kargom geldi 3 testler seçmiştim yalnızca ama 11 tane var inanamıyorum. Teşekkür ediyorum buradan hahah

1 saat önce

233. Cumartesi akşamı aldığım A’PIEU BB maker bb kremi şu anda sitede görünmüyor. Stokta bitince siteden kaldırdıklarını sanmıyorum, Cumartesi olan, üstelik yeni eklenen bir bb kremin satıştan kaldırılması da mantıksız geldi, nedenini çok merak ettim.

Tanım: Bb kremlerini çok sevdiğim, internet sitesi çok hızlı teslimat yapan, her alışverişte istediğiniz 3 testerı seçtiren marka.

bugün 10:50


232. dün akşam ısrarla denediğim halde web sayfalarına bir türlü ulaşamadım. ne zamandır istediğim near skin serisinin göz kremini alacaktım. en sevdiğim göz kremş olur kendisi ama bir ara satıştan kalktı, yenilenip geldi fiyatı 2 katına çıktı. bu indirim çok iyi oldu. ha tabi fiyatlar yine de yüksek ama gidip kiehls'a o paraları vermektense missha'yı tercih ederim.

bugün 10:34

231. zam olayını abarttıkça abartmış firma ya da türkiye distribütörü mü desem. %40 indirimdeyiz diye sürekli mail atıyorlardı en sonunda girip baktım ve dedim ki aman tanrım! geçen sene %40 indirimli 47 tl'ye aldığım perfect cover yine aynı oranda indirimle 77 lira. tamam iyi hoş krem ama indirimli hali bile bu parayı bence haketmiyor. şu an amazon.com'da 8.5 dolara satılıyor mesela. bu kadar zamlarla kendini high end markalarla aynı yerde konumlandırma çabası çok komik.

dün 21:54

230. 5. Yıl şerefine %40 indirim varmış. Bb perfect cover 35 e düşmüş. Böyle bir indirime ihtiyacımız vardı evet ama daha fazla indirim oluyormuydu onu hatırlayamadım varsa hatırlayan iyi olur.

Tabiki 20 ml olanı 35 e düşüyor

21 ekim 13:05 21 ekim 18:23

229. A'PIEU marka ürünler gelmiş, internet sitelerinde gördüm. internetten incelediğim kadarıyla A'PIEU farklı bir marka, missha ile nasıl bir işbirliği yapmışlar bilmiyorum. missha'nın bir serisi sanıp direkt ürünlerini alanlar olacaktır, almadan bir internette firma hakkında araştırma yapmak isteyenler olabilir.

20 ekim 22:49


228. Alışveriş yaptığım en hızlı müşteri hizmetlerine sahip marka. Bağlantı için güvenli değil uyarısı alıyordum, sohbet kısmına yazdım, 2 dk içinde arayıp bilgi verdiler. Ödeme kısmında 3d olmadığı için kartla zorlamadım, havale yaptım. Sanırım şu an bütün ürünlerde net %40 indirim var. Ben sadece kakül kesme zımbırtısı aldım. Tester olarak da iki farklı bb krem ve merak ettiğim bir serumu ekledim. Beğenirsem sonra alacağım.

20 ekim 18:13

227. misshadan kendime bugün 11 tane tek kullanımlık maske aldım. drugstorelarda satılan maskeleri cildime kulanmaya çekiniyorum. alerjik ve hassas bir cildim var. o maskelere bir türlü güvenemiyorum. missha çok mu mükemmel !! tabi ki değil ama nispeten daha güvenilir. maskeleri düzenli olarak kullanmadığım için uzun vadeli etkilerini söyleyemem. genelde ben bu maskeleri kendimi şımartmak için alıyorum . kullandıktan sonra cildim daha aydınlık ve duru oluyor. bende herhangi bir irritasyona neden olmadı.

20 ekim 14:42

226. az önce masaj yaptıkça peeling yapıp ölü derileri gözünüzün önünde çıkaran krem peeing ile yine masaj yaptıkça sıkılaştıran kremi aldım,3 tane de tester seçtim.kremlerin ve peelingin gramajları 200 ml,epey gider diye düşünüyorum. yine bir blogger özenmeli alışveriş nalet olsun ya:(

beğeneceğime eminim sözlük.üyelere epey indirim oluyor ben hepsine 155 tl verdim.

19 ekim 16:55