sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (33)
 • oylar (13)
 • medya (1)

33. uzun süre kullanmadım fakat nemlendirme konusunda başarılı diyebilirim şimdilik.

ilk aldığımdan beri çok tanıdık geliyordu kokusu, neye benzediğini buldum sonunda sddkskjhj: kontil. aşina olanlar hatırlayacaktır, bağırsak parazitleri için kullanılan kontil isminde bir çiğneme tableti var. kokuları birebir aynı. her sürdüğümde o tat geliyor aklıma, çok fena cidden.

15 ocak 13:17

32. Migros indiriminden 5-6 liraya aldığım vazelinimsi yapıda tırnak bakım yağı. Ayak tırnaklarımda sürekli oje kullanmaktan oluşan pürüzleri yok etti. El tırnaklarım maalesef hala istediğim sertlikte ve güçte değil, kırılıyor ama çabuk uzamasını sağlıyor. Tırnak etlerini, özellikle tahtada ders anlatmaktan oluşmuş sertleşmeyi de yumuşattı diyebilirim. Akşamları dizi izlerken aklıma geldikçe kullanıyorum. Kolay kolay bitecek gibi durmuyor. Kesinlikle öneririm.

14 ocak 15:04

31. Dün watsons’ta 27.90 dan 21.90 a düştüğünü görünce almaktan vazgeçtiğim tırnak bakım ürünü. Şu sıralar bu ürüne ihtiyacım olsa da, o fiyata küçücük kutusunu görünce vazgeçtim. Migros indiriminde daha da düşer diye tahmin ediyorum.

10 ocak 16:52

30. Kırılan tırnaklara, sararan tırnaklara, ince etli maniküre uygun olmayan parmaklara birebir ürün. 

Tırnaklarım çok kırıldığı için uzatamıyordum taa ki bu ürünle tanışana kadar. Ciddi anlamda güçlendi tırnaklarım. 

Tırnak etlerim ince olduğu için manikürde çok kolay kanıyor, o yüzden manikür yapmak yerine bu ürünü kullanıyorum gayet de bakımlı gösteriyor. 

Haftada birkaç kere masaj yaparak uygulamanız yeterli efenim. 

22 aralık 2018 21:07

29. Etkisi gerçekten güzel zaten yorumlardan da belli aslında, ancak kokusu yüzüne misafir gibi tutuyorum , fazla keskin geliyor ve uçmuyor sanki .

22 aralık 2018 16:01

28. Bugün migros indiriminden 6 liraya aldığım tırnak bakım kremi. İsmi aklımda kalmış etkisinin iyi olduğunu okumuştum önceden bu fiyata da görünce hemen aldım.

Tırnaklarım güçsüz çok çabuk kırılır ve katman katman ayrılır düzenli kullanmaya çalışacağım bu günlerde. Kullandıktan sonra bu girdiyi editlerim.

22 aralık 2018 15:25

27. Bir sene içerisinde neredeyse 10 lira zam gelmiş eski girdilerden anladığım kadarıyla. Ben birkaç haftadır iki günde bir kullanıyorum. Ama çok şey bekliyordum sanırım. Zira dün tırnaklarıma iki tanesi kırıldığı için veda etmek zorunda kaldım. Kokusu rahatsız edici değil çok da güzel nem veriyor ama bu da gol olmadı benim için.

Daha uzun süreçte farklı bir etkisini görürsem editleyeceğim. 

22 aralık 2018 14:43

5

26. güncel fiyatı 27.50 tl olan tırnak bakım ürünüdür kendisi. en uzun gece indirimi vardır diye düşündüm ama yokmuş gratis'te. demir eksikliğine bağlı kırılmalar yaşadığım ve iki gün önce tırnaklarımı kısaltmak zorunda kaldığım için indirimi beklemeden aldım. biraz da süslülerin bereketli ürün demesine güvendim yılda bir kere 28 lira vermek koymaz herhalde.

kokusundan bahsedilmiş sandım ki leş gibi dayanılmaz bir koku olacak. şöyle tarif edebilirim, vicksle ya da mentollü bir sakızla colgate karışımı bir kokuya sahip. bir şeyler yiyip içmeyecekseniz rahatsız olmazsınız.

daha ilk kez bu akşam süren ve 2 saat geçirmiş biri olarak bayıldım. ben hep kalyonun turuncu renkli yağını sürüyordum, bu ürün ona fark atacak gibi. ellerim inanılmaz yumuşak ve sanki manikürden çıkmışım gibi. bir de vaadettiği gibi beslerse ve hatta uzatırsa o zaman ürüne aşık olurum. kullandıkça güncelleyeceğim bakalım.

22 aralık 2018 04:22

25. Şu dünyada tırnakları en yavaş uzayan kişi benim sanırım derken derdime derman olmaya geldi kendileri... Bunu kullanmadan önce tırnaklarım o kadar yumuşaktıki̇ kıvrılıyodu en ufak darbede kırılıyordu aynı zamanda soyulmalar ve çatlamalar vardı. 3-4 haftadır kullanıyorum. Bu süreçte (ufak tefek takılmalar hariç) tırnaklarım 1 kere bile kırılmadılar. Artık eskisi kadar yumuşak değiller aşırı mutluyum. Alın aldırın fiyatı indirimsiz 25 tl watsonsta indirimde 17 tl ye gördümm.

Edit: migrosta 6₺ ye gördüktten sonra 25₺me hep beraber bir saygı duruşu lütfenn...

10 aralık 2018 15:12 bugün 01:30

5

24. Tırnaklarım hemen kırılır ve katman katman ayrılan bir yapıya sahip. İnternette araştırmalarım sonucu bu ürünü kullanıp çok memnun olan kişileri görünce bunu da bir deneyeyim diyerek migrostan almıştım ve etkisine inanamadım. Hergün değil ama bir gün arayla tırnak etlerime ve komple tırnağıma sürüp güzelce yediriyorum ve az zamanda tırnaklarımı hemen toparladı , kırılma ve tırnak uçlarım katman katman ayrılmıyor artık. Ürünün kokusu çok iç açıcı değil biraz ağır kokuyor o yüzden koku hassasiyeti olanlar pek beğenmeyebilirler ama etkisi inanılmaz. Eğer benim gibi tırnakları ve etleriyle ilgili şikayeti olan süslüler gönül rahatlığı ile alabilirler.

12 kasım 2018 19:16