yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • oylar (28)
  • medya (4)
  4

  53. Tırnaklarım güçsüz, çok kirilgandi. Kırılmasa bile çok soyulurdu. Iki senedir kullaniyorum birkac ay daha yetecek kadar ürün var içinde. Etkisini birkaç haftadan sonra görüyorsunuz ama tatmin edici oluyor uzun süreli kullanımda toparlıyor su anda cabuk uzuyor tırnaklarım ancak soyulma problemi tamamen geçmedi o da vitamin eksikliği kaynaklı artık

  19 temmuz 13:47

  5

  52. Bi ara tırnaklarımı uzatmaya çalışıyordum, yıllardır yediğim için de çok çabuk kırılıyorlardı. Ben televizyon ya da video izlerken tırnaklarıma 5-10 dakika masaj yapıyordum mixupla ve gerçekten güçlenmişlerdi baya sertlerdi hatta erkek arkadaşım bile ne kullandığımı sormuştu. Tırnakları zayıf olanlara öneririm.

  Ben maalesef final dönemimde stresten tekrardan tırnak yemeye başladım, şimdi yine uzatmaya çalışıyorum.

  12 temmuz 02:19

  5

  51. Merve özkaynak’ın videosuna konuk olan kızda gördüm ilk. Burada da olumlu yorumlar görünce aldım. Aslında ağır bi kokusu yok ama beni rahatsız ettiği için gece sürüp yatamıyorum. Sürünce o kırık görüntüsü düzeliyor ve etrafındaki sert etler yumuşuyor. Biraz bekleyince rahatlıkla kesiliyor. Çok bereketli bir ürün. Bundan sonra da bittikçe alırım. 

  11 temmuz 17:58

  50. Temiz tırnaklarıma (genelde gece) sürüyorum. Önceleri kat kat soyulan tırnaklarım inanılmaz bir şekilde düzeldi hem de düzenli bir şekilde kullanmamama rağmen. Tırnak etlerimi yumuşattı. Tek problemim kokusuyla ilgili oldu bu yüzden uyumadan 1-2 saat önce sürüyorum ki iyice emilsin ve kokusu kalmasın ama sevip sorun yaşamayanlar da olmuş 👍

  10 temmuz 17:51

  5

  49. şu dünyada tırnakları en yavaş uzayan kişi benim sanırım derken derdime derman olmaya geldi kendileri... bunu kullanmadan önce tırnaklarım o kadar yumuşaktıki̇ kıvrılıyodu, en ufak darbede kırılıyordu aynı zamanda soyulmalar ve çatlamalar vardı. 3-4 haftadır kullanıyorum. bu süreçte (ufak tefek takılmalar hariç) tırnaklarım 1 kere bile kırılmadılar. artık eskisi kadar yumuşak değiller aşırı mutluyum. yapısı vazelin gibi hatta daha yağlı o yüzden bence gece yatmadan sürülmeli her yere bulaşıyor. gece yatmadan sürünce sabaha aşırı bakımlı tırnak etleriyle uyanıyorsunuz bu his gerçekten çok güzel. migroslarda artık satılmayacağını belirtmek isterim. watsonsa ve gratise kaldık oralardada çok indirime girmiyor. watsonstan alışveriş yapmayan süslüler n11 ve gittigidiyorda bulabilirler ve bazı gratislerde.

  alın aldırın (ama bizede bırakın) fiyatı indirimsiz 28 tl watsonsta indirimde 17 tl ye gördümm.

  edit: migrosta 6₺ ye gördüktten sonra 28₺me hep beraber bir saygı duruşu lütfenn...

  11 haziran 21:02 25 haziran 03:37

  48. Uzun tırnak hastası olup kırılmalardan dolayı asla uzun kullanamayan şahsımın derdine derman olmuş üründür. Hızlı uzatma etkisini bariz göremedim ama tırnaklarımı i na nıl maz güçlendirdi. Tırnak sertleştirici ojemin pabucunu dama attı diyebilirim. Bunların yanısıra beyazlattı. Kuruluktan ölen tırnak etlerimi hiçbir kremin yapamadığı kadar yumuşattı ve manikür süremi ciddi manada uzattı. Tek problemi emilme süresinin çok yavaş olması sanırım.

  Gece yatmadan önce uygulamak en iyisi ama gün içinde ihtiyacınız olduğunda ellerinizi aktif kullanmadığınız zamanlarda sürülmesi gerekiyor. Çünkü 1-2 saatte dahi emilmiyor.

  1 haziran 20:17

  47. bir süre bulmak için deliler gibi gezdiğim tırnak bakım kremi. iki migrosa uğradım. ilk uğradığım yer sadece 5m migrosların bu ürünü bulundurduğunu söyledi. 5m migrosa gittiğimde ise bu ürünün daha fazla migroslarda satılmadığından bahsetti. öyle böyle derken bir gün bir gratis’te kendilerine rastlayabildim. fiyatı indirimsiz 27.50 idi. Alalı iki gün oldu. Vazelin kıvamlı olduğundan zaten bahsedilmiş. Şimdilik ürüne yapışık yaşıyorum. Benim tırnaklarım sürekli soyulan, yumuşaklıktan dolayı da sürekli kırılan, bükülen bir yapıda olduğundan, tırnaklarımı sertleştirmesini ve bir miktar daha hızlı uzatma etkisi göstermesini bekleyerek aldım. Biraz daha kullanınca etkilerini yazıp editleyeceğim.

  Edit: ben bu girdiyi 28 mayıs günü yazmışım o gün de kullanmaya başlamıştım. Şu an 16 haziran, halihazırda olan kırıklar dışında tırnaklarım bir daha kırılmadı, güzel güzel uzuyorlar. Tırnaklarımın uçları da eskisi kadar her şeyde hemen zarar görmüyor. Hızlı uzatmasına bir şey diyemiyorum. Aşırı bir gözlem yapmadım ama şu an için tırnaklarımdan gayet memnunum. Baya güzel ürün, siz de tırnaklarınızın kırılmasından bezdiyseniz muhakkak bir şans verin. 

  28 mayıs 00:58 16 haziran 02:58

  46. Vazelin kıvamında bir ürün. Manikürün süresini inanılmaz arttırıyor, elleri yumuşacık yapıyor. 5–10 dakika gibi bir sürede emiliyor, yağlı yapış yapış bir his bırakmıyor. Tırnakları güçlendiriyor. gerçekten çok etkili olduğunu bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ben öncelikle tırnak diplerime sürüyorum, daha sonra kalanı tüm elime sürüyorum. İnanılmaz memnunum. Kaç kutu bitirdiğimi sayamadım..(gizlinot: swh)

  ilgili medya:
  3
  25 mayıs 11:30

  45. yorumları bu kadar iyi olunca koşarak gidip aldığım fakat tırnaklarımda hiç bir etkisini görmediğim ürün

  25 mayıs 10:37

  44. Süslü sözlük sayesinde varlığından haberdar olduğum, tırnaklarımı 1 ay olmadan 2-3 kat sertleştiren bakım yağı. Haftada 4 kere falan sürdüm ojesiz tırnaklarıma günde 1 2 defa. Gerçekten bu kadar etkili olmasını beklemiyodum. Biotin içtiğim zamanlardaki gibi oldu tırnaklarım.

  Stoklayacaklarım arasına koşarak girdi minik bebeğim ^^

  25 mayıs 10:29 25 mayıs 10:30