sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (46)
 • oylar (20)
 • medya (3)

46. Sonbaharın sonu gibi yazlıkta anneme bırakıp geldiğim için yenisini almaya indirim kolluyordum ama olmadı. Üründen o kadar memnun kalmıştık ki -annemle- sonunda dayanamayıp indirim falan beklemeden aldım artık. Tavsiye ediyorum, özellikle düzenli kullanımda bayağa işe yarıyor. 

13 nisan 01:08

45. Ne zamandır merak ediyordum nihayet dün alıp hemen denedim. Gece yatarken tırnak etlerime de yedirerek sürüp uyudum ve sabah kalktığımda uzun zamandır tırnak etlerim ilk defa bu kadar yumuşak olmuştu. Benim tırnak kenarlarım çok kuruyor, koparıyorum sürekli dayanamayıp ve daha beter oluyor. Ama bu ürün gerçekten çok başarılı. Ayrıca asıl amacım tırnak etlerimi düzeltmesiydi, tırnaklarımdan çok bir şikayetim yoktu ama tırnak yüzeyim bile bir gecede pürüzsüzleşmişti. 

12 nisan 07:57

5

44. Tırnaklarımı doğru düzgün uzatmada en yardımcı olan ürün budur. 1.5-2 sene önce falan almıştım, o zamanki fiyatı 20 ya da 30tlydi tam hatırlamamakla beraber şu anki fiyatından da pek haberim yok. Hala bitiremedim... her gün düzenli kullanmamama rağmen tırnaklarımdaki soyulmaları ve en ufak şeye kırılmayı epey azalttı ve daha hızlı uzuyorlar. Sürekli upuzun olsunlar gibi bir isteğim olmadığı için tırnak etlerim kuruduğunda ya da tırnaklarım güçsüzleştiğinde bir dönem kullanıp bırakıyorum. Epey yağlı, bir süre bir yerlere dokunmadan oturmam gerekiyor kremin emilmesini bekliyorum. Gel sana da sürelim dediklerim genelde kokusunun ağır olduğunu ve fazla yağlı olduğunu söylüyorlar herkesin sevdiği bir şey değil gördüğüm kadarıyla.

24 mart 14:48

43. bu ara adını çok duyduğum için aldım .tırnaklarım iyice güçsüzleşmeye başlamıştı , tam ihtiyacım olan bir zamanda denk geldim.

bir haftadır kullanıyorum ,, gerçekten işe arayacak gibi . şeytan tırnaklarımı yumusattı ve tırnaklarımın güçlendiğine inaniyorum , severek kullanıyorum.

her migrosta olmuyor malesef ben n11 den aldım , 20 küsür bir fiyata kargo dahil. standartın üzerinde bi fiyata alsam da aldığı paranın hakkını veriyor , helal olsun . 50 lira bile olsa alırdım.

sizin de tırnaklarınız benim gibi çat çat kırılıyor ve sağlıksızsa , önce vitamin değerlerinizi bir kontrol ettirin sonra da ek olarak bu ürünü kullanın ve bana da dua edin şu kız yurtdısında gönlündeki işi bulsun diye . öptüm.

20 mart 00:43

5

42. Arada kafama eserler ve kendi çapımda uzattığım tırnakları kısacık keserim yine birgün kafama esti ve kestim aralarında sadece 1 ay var arkadaşlar nasıl anlatabilirim başka tırnakları hep şekilsiz biçimsiz uzamayan bir kız için bu durum çok mutlu edici birşey 6 aydır hergün olmasada kullanıyorum ve daha çeyreği anca bitmiştir belkide migros indirimlerinde kaçırmayın

ilgili medya:
2
19 mart 22:30

5

41. Gece yatarken tırnak etlerim için kullandığım bir ürün. Geceleri yatarken düzenli bir şekilde sürdüğümde, tırnak etleri yumuşayıp nemlendiği için, gün içerisinde sürdüğüm tırnak yağından daha fazla verim alıyorum.

Ürünün oldukça koyu kıvamlı ve yağlı olması nedeniyle ben gündüz kullanamadığımdan gece kullanmayı tercih ediyorum.

13 mart 10:29

40. Tırnak kenarlarında ufak ufak kalkan etlerim oluyor ve aşırı derecede irite oluyorum. Bir ara burts bee nin tırnak eti bakım kremini kullanmıştım. Kötü değildi ancak istediğim gibi de olmadı, olamadı. (gizlinot: almadan önce araştırmıştım, mucizeymiş gibi bahsediyorlardı. her neyse..) Daha sonra Dax Sulphur'e denk geldim. (gizlinot: dax supergro kullanıp memnun olduğum için) Denemekten ne kaybederim diyerek aldım. Vazelin kıvamlı. Emilimi hızlı değil. Gün içinde sür, çık yapılamaz. Kokusu mentolümsü. Termale gidenler bilir, kükürtten kaynaklı termallerin bir kokusu vardır. Hafif o kokuyuda anımsatıyor. ilk sürüşümden 1 - 2 saat sonra farkı hissedebiliyorsunuz. Düzenli kullanım ile iki manikür arası süreyi kesinlikle uzatır. Tırnak uzamasına ve sağlıklı olmasına bir faydası var mı? Gözlemleyemiyorum. Çünkü aynı zamanda biotinde kullanıyorum. Çok pahalı ürünlere yönelmeye gerek yok. Dax işini hakkıyla yapıyor.

edit; tırnak güçlendirdiği efsanesi ve uzama hızlandırdığı doğru +10 puan :)))

9 mart 14:58 12 mart 23:22

39. düzenli kullandığımda tırnaklarıma ve tırnak etlerime çok faydası dokunan bir ürün. benim kötü bir alışkanlığım vardı bir süre öncesine kadar, tırnak etlerimi koparıyordum kuruluktan dolayı. tırnaklarım da çok güçsüz bir yapıdaydı, bu ürünle tanıştıktan sonra düzenli kullandığım zamanlar tırnaklarımın kırılmadan uzamasına ve tırnak etlerimin yumuşamasına fayda sağladı. dolayısıyla bu kötü alışkanlığımı bir nevi bu ürün sayesinde aştım, ama kullanmayı aksattığım zamanlar yine aynı hale geliyorlar. ürünün yapısı oldukça yoğun kokusu da mentollü gibi, sigara kullanıyorsanız bu ürün elde kalan koku için de faydalı oluyor. genel olarak memnun kaldım, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum hala dolu kutu küçük gibi görünse de çabuk bitmiyor bu yüzden bereketli olduğunu da düşünüyorum. 

4 mart 19:54

38. Tırnaklarım ve tırnak etlerimi yumuşattı.Sık aralıklarla kullanırsanız yumuşatma etkisini daha erken görebilirsiniz.

12 şubat 22:29

37. İkinci kutuyu bitirdiğim ve çok sevdiğim bir üründür kendileri. Yapısı kısmen vazeline benziyor diyebilirim. İçeriğinde fazlaca yağ bulunduğundan olsa gerek ele bir miktar alınca hafif yumuşamaya erimeye başlıyor. Israrla kuruyan tırnak kenarlarımı yumuşacık yapmasıyla elleri maniküre hazırlamasıyla kalbimi fethetti. Zaman zaman yoğun mentol kokusu ağır gelsede bittikçe alırım diye düşünüyorum.

12 şubat 19:27 21 şubat 18:18