yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (43)
  • medya (6)
  5

  13. Mükemmel bir kırışıklık kremi. 22 yaşındayım ve haffiten kırışıklıklarım oluşmaya başladı. Uzun araştırmalr sonucu bu ürünü keşfettim. İçinde %92 oranında salyangoz özü var.  Zaten sürünce anlaşılıyor böyle sümük gibi ele yapışıyor. Yapısı çok güzel. Bittikçe kesinlikle alırım. Zaten ml'si fazla olduğu için uzun süre gidiyor

  ilgili medya:
  2
  26 eylül 15:17

  12. ürünü justin beauty indiriminden 150 tl'ye satın aldım. 75 ml olması çok güzel. almadan önce içindeki alkolden ötürü bir takım endişelerim vardı ve biraz araştırma yaptım. gördüğüm ve deneyimlediğim kadarıyla bu ürünün üstünden daha oklüsif bir nemlendirici ile geçildiği zaman kurutma gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz ancak öteki türlü nemlendirmesi yağlı ciltler için bile yetersiz kalabilir diye düşünüyorum. salyangoz salgısının sivilcelere ve sivilce lekelerine iyi geldiği söyleniyor ancak bazı ciltler için alerjen etki gösterebilir o yüzden şahsi kanaatim çok hassas ciltlilerin uzak durmasında fayda var. bende ilk kullanımda biraz yanma yaptı ancak 5 dakika içinde cildim alıştı. içeriğinde pek çok bitki ekstraktı ve güzel aktifler de bulunuyor. adenozin, tripeptidler, centella özü, yeşilçay özü, gene leke tedavisinde kullanılan antiseptik ve antioksidan yönden zengin pek çok bitki özü daha var. bu sebepten ötürü şu sıralar sivilcelerden oldukça muzdarip olan ben bu ürünü denemeye değer gördüm. karma ve yağlı ciltler için daha uygun olacağını düşünüyorum. etkileri için burayı güncelleyeceğim.

  16 eylül 2020 01:44 16 eylül 2020 01:47

  11. 1 haftadır göz kremi ve yine mizon'un collagen göz ve lifting (bütün ürünleri tüp formunda) sadece geceleri kullanıyorum. Henüz yorumlamak için biraz erken ama ben bu kremi sevdim, geceleri ilk önce bunu sonra biraz bekleyip collagen lifting kremini sürüyorum beklerken dahi yüzümdeki aydınlanma çok hoş resmen renk geliyor yüzüme. Cildim karmadan yağlıya, sivilce ve cilt lekesi problemlerim var aynı zamanda yaş 30 olduğu için collagen kremini de kullanıyorum üzerine yumuşacık oluyor cildim. kullanımım arttıkça hem sonuçları hem de ne kadar sürede bittiğini yorumlayacağım, kavanozdakiler bayağı gidiyormuş sanırım ama bence bu tüpler az kullanmama rağmen çok uzun süre gitmeyecek gibi geldi bana, bakalım :)

  21 temmuz 2020 15:46


  1

  10. Justin beauty indirimine denk gelip uygun fiyatlı ve iyi içerikli diye düşünerek almıştım. Benim cildim yağlı olmasına rağmen yetersiz olduğunu hissediyordum. Bu yuzden akşam kullanımını bıraktım. Sabahları üzerine güneş kremi ile kullanmaya başladım. Ama ne zaman bu kremi kullansam sabah veya aksam cildimde küçük küçük sivilceler çıkmaya başladığı için kremi anneme verdim. Nemlendiriciliği anneme de yetersiz kaldı ama sivilce de yapmadı. (gizlinot: Kolay kolay hiç bir ürün sivilcelendirmez kendisini)

  27 haziran 2020 16:26

  4

  9. bu üründen 3 kavanoz bitirdim ve baya bir fikrim olduğunu düşünerek (link: https://www.suslusozluk.com/mizon-all-in-one-snail-repair-cream-salyangoz-kremi?i=1109120 şu) girdimin yanında bir şeyler daha eklemek istiyorum. kore cilt bakımı çok adımlı bir bakım olduğu için ürünün kolay emilmesi çok normal çünkü kat kat ürün uyguluyorsun yüzüne. onun dışında nemlendirmesinin yüksek olmamasının/yeterli gelmemesinin sebebi de çok adımlı olması. adamlar esans, serum, ampül gibi adımlar da eklediği için nemlendirmesi yeterli geliyor. şahsen bana da yeterli gelmiyordu ve 3. kavanozu almadan önce başka bir nemlendirici arayışındaydım ama beğendiğim ürün stokta olmadığı için 3.yü de aldım. en sonuncusunu hyaluronik asit ile birlikte kullanıyordum ve yine de yeterli gelmiyordu. ayrıca sanıldığının aksine o kadar da temiz içerikli bir krem değil. eski girdimde yüzü anında yumuşacık yapıyor demişim çünkü içinde silikon varmış. bir de alkol de var. temiz diye tanıtılıp bahsedildiği için içeriğine bakma gereği duymamıştım 2. kavanozdan sonra baktım ve o zaman değiştirme kararı aldım. bence kore cilt bakımı piyasasında çok daha temiz içerikli ve iyi nemlendiren başka ürünler var. şu an kesinlikle fiyat performans ürünü değil. ilk aldığım 139 tl imiş şu an 199 olmuş.

  18 haziran 2020 20:29 1 temmuz 2020 23:55

  8. Bitmek üzere olduğu için rahatlıkla yorumlayabilirim. Hafif bir krem, hemen emiliyor. Benim yağlı ama nemsiz cildime tek başına nemlendirmesi yeterli gelmedi. Bu kremi altına Isn Tree Hyaluronik Asit Toner Plus sürdüğümde cildimdeki nemsizlik ortadan kalkıyor. Kullandığım günün sabahında gözeneklerim daha küçük görünüyor. Memnunum.

  18 haziran 2020 20:00

  2

  7. Doğrusu kuruya dönük normal ciltli biri olarak yüzümü kurutup gerdi. Nemlendirme namına hiçbir etkisi yok. Onun dışında yeni geçmiş sivilce kırmızılıklara etki etmesi gibi yatıştırıcı, iyileştirici etkisini de hiç almadim. Yüzüm nemliyken içine cilt yağı katarak kullanıyorum, o zaman bile nemlendirmesi az :/

  Bunun bir de göz kremi var ama o çok iyi nemlendiriyor :)

  18 haziran 2020 19:53


  5

  6. Yağlı cildimle iyi anlaşan yeterli nemlendirme sağlayan ve yağlandırmayan bir nemlendirici. Kokusu yok, makyaj altına uygulamak için çok uygun, nemlendirmesi yağlı ve karma ciltler için yeterli, hızlı emiliyor, içeriğinde de yüksek oranda salyangoz salgısı içeriyor. Uzun süreli kullanımda cilt kalitesini artıracağını düşünüyorum. Eksi yönü ise tabii ki fiyatı

  18 haziran 2020 18:21

  4

  5. mizon'un snail repair koleksiyonundan nemlendirici yüz kremi.

  ambalajını sevdiğim bu ürünün yağlı veya karmadan yağlıya dönük ciltler için daha uygun olduğunu düşünüyorum.

  nemsizliğe eşlik eden yağsızlık sorunum için bana yeterli gelmedi. nemlendirmesi orta seviyede. makyaj altında fazlalık yapmadığını ve ten ürününün duruşunu etkilemediğini söylemeliyim.

  kokusuz bir krem bu yönünü de bir başka artı özelliği.

  15 haziran 2020 21:45

  3

  4. çekilişle kazanıp deneme şansım oldu. cildim yağlı ve akneye meyilli. ayrıca sivilce lekelerim de var. iyi geleceğini ummuştum ancak hiçbir etkisini göremedim maalesef. bir yan etkisi olmadı ancak leke geçirme gibi bir etkisi olmadı uzun süre kullanmama rağmen. klasik bir nemlendirici gibi geldi bana. güzelce nemlendiriyor, hafif yapışkan. ancak o kadar. benim cildimde herhangi bir etkisi olmadığı için tekrar almayacağım.

  19 nisan 2020 21:29