girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (0)

47. annemin trendyoldan benim ise amazondan siparişlerimi zamanında getiren firma fakat aklıma takılan şey şu, hiçbir imza veya tc almıyorlar. annem ben annesiyim diyerek benim kargomu direk aldı hiçbir şeyini vermeden. işin adabına uygun yapılması görüşündeyim evet büyük ihtimalle verilen adres doğru ve benim annem teslim alıyor fakat senin gene de o imzayı ve tcyi alman gerekli.

12 ekim 15:24

46. Bugün sinirlerimi bir kez daha zıplatmayı basarmıș kargo firması.

Dün dağıtıma çıkan paketim bütün gün evde olmama rağmen gelmedi. Bu sabah baktığımda teslim edilemediği için şubede bekliyor görünüyordu paket. Mecbur 2 3 km yol yürümeyi göze alıp gittim. Çalışanlar işlerini olabildiğince yavaş, muhabbetlerini olabildiğince hızlı yapıyorlardı. Yarım saat şubenin içinde bana sıra gelsin diye bekledim. Sıra geldi bu sefer de paketimi bulamadılar. Uzun uğraşlar sonucu paketimi teslim almayı başardım. Ve dün neden teslim edilmediğine dair hiçbir bilgi alamadım. Süre yemediğinde ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor ve bu takip sisteminde belirtiliyor. Evde bulamadılar desem mümkün değil. Yıldım bu kargo şirketlerinden. Hepsi aynı lacivert artık bi farkları kalmadı.

11 ekim 21:29

45. Benim için bütün kargo firmaları al  birini vur ötekine kategorisinde fakat aralarından bir en kötü seçmem gerekirse bu mng kargo olur. Neredeyse mng ile çalışan yerlenden online alışveriş yapmayacak duruma geldim, öyle illallah ettirdiler. Disiplinsiz ve sorumsuzlar. Asla gönderiniz hakkında doğru bir şekilde bilgi alamıyorsunuz. bulunduğum şehirdeki farklı birimlerde dağıtıma çıktı denen kargomu şubeye gittiğimde “aaa şubede bırakılmış” denerek teslim almışlığım var. sinir yıpratıyor gerçekten.

2 ekim 09:02


44. araçları olmadiğini soyleyip kargomu 2 gundur teslim etmediler, daha sonra evde olmama ragmen geldik ama evde yoktunuz gelip subeden alin dediler. cagri merkezinde sikayet olusturdum bakalim ne olucak. rezillik gercekten.

1 eylül 15:23

43. Adresimi bulamadığında arayıp, ben şuradayım diyen, evimi tarif ettiğimde oraya mı geleyim sen buraya gelemez misin diyen kuryenin çalıştığı kargo şirketi. Yine de onu kırmamak için kapıya iniyorum diyip kargomu almıştım. Orta yolu bulduk şükür.

1 eylül 14:42

42. Evde yoksunuz diyen kargo şirketidir.Her seferinde evde yoksunuz diyor,evde olmama rağmen,bende şikayetvara şikayet yazıyorum(artık şikayet var benden şikayet gelince şaşırmıyordur;deli gene yazdı diyorlardır) bir kere bile  kargo yerine gidip almadım, kendileri getirecekler işleri bu.Bir keresinde gene gelmedi kargo “evde bulamadık” yazmışlar bende bu sefer baya sinirlenmiştim en son şirketiniz batasıca falan diye döktürmüştüm şikayetvara abartmıyorum 10-12 dk sonra kargo geldi bir de diyorki “bizim arkadaşlar sizi unutmuş kusura bakmayın”

1 eylül 02:15

41. En işlek cadde üzerinde açık adres evime kargo getirmeyip, hiçbir ihbar bırakmayıp, aradığımda geldik evde yoktunuz diyen(bütün gün evdeydim) ve bunu en az 3-4 kargomda yapmış olan firmadır. Alacağım şey mng Kargoyla gelecekse vaz geçiyorum artık o kadar nefret ettim.

31 ağustos 14:14


40. Aliexpressin aracısı ptt kargo bile mng kargodan daha iyidir. Bundan sonra alışveriş sitelerinde mng kargo ibaresini gördükten sonra başka alternatif yoksa almayacağım. Zaten gelmiyor, bu ne rezillik anlamıyorum??

3 4 gündür evimin iki sokak aşağısında bekleyen kargomu eve yollamıyorlar, ürünü teslim almadığım halde teslim almış gözüküyorum hem de mesai saatleri dışında? Pardon ama bu nasıl oluyor açıklar mısınız? Ne telefona bir mesaj ne de bir arama, ben aramasam tık yok!

He bir de geldik evde yoktunuz diyor ama ben sabahtan beri kargoyu bekliyorum, evdeyim?? Hayır evde değilsem nasıl teslim alan kişi olarak adımı yazabiliyorsunuz? Gerçekten nefret ettim, iki kere düşünün derim.

31 ağustos 11:26

39. guya beni evde "bulamayip" subeden teslim almam icin arayan kargo sirketi. siz dagitmayacaksaniz ve ben gelip alacaksam kargo sirketi ben olayim isterseniz.

2 temmuz 12:06

38. senden nefret ediyorum mng ve sana laflar hazırladım. İşleri kargoyu teslim etmekken bunu yapmamak için 1500 yol buluyorlar. Hayır, kargo parasını veriyorum bir de kargo evime gelmiyor şubeye gitmek için de otobüse para veriyorum. En son yazılan adres yanlış, gelin şubeden alın diyerek yalanlarında çığır açtılar. Evde bulamadık deseydiniz bari, diğer kargoların, yemek sepetinin bulduğu adres nasıl yanlış oluyor ben anlamadım. Zaten Kargo poşetine baktığımda asıl adresin üzerine başka kağıt yapıştırdıklarını gördüm. eve getirmemek için bunca dalavereye değer mi mng kargo??

1 temmuz 22:54