girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (0)

48. oğlunun tedavi masrafları için kimseden para istemeden, tamamen kendi yaptığı ürettiği şeyleri satan bir annenin kargosunu iletmemiş olan firma. ben de soru cevapta gördüm olayı. (link: https://twitter.com/smrasnmez/status/1061989258171441153 ilgili tweet) semra hanım aldığı bir siparişi kargoladıktan sonra teslim alacak kişiye kargonuz geldi mesajı çok geç ulaşmış ve bu süre zarfında kargo göndericiye geri dönmüş. yahu bu bir kargo firması, işleri bu. parasını alıyorlarsa kargoyu ulaştırmak zorundalar. her şeyin ötesinde bu annenin derdi zaten başından aşkınken sizin sorumsuzluğunuzdan ötürü canı sıkılmamalı.

böylece boykot ettiğim firmalara bir yenisi daha eklenmiş oldu. aras kargo'yla birlikte ikinci olarak sen de gözümde bittin mng kargo.

edit: ekleme

13 kasım 01:04 13 kasım 01:31

47. Kullandığım en en en kötü kargo firması. Güvenlikli sitede oturuyorum, güvenlikten girip kapımı calmayı dahi beceremeyen bunun üzerine evde olmama rağmen sizi evde bulamadık smsi gönderen tek haneli iqlu çalışanlara ve kuryelere sahip firma. 5 gündür müşteri hizmetleriyle ugrasıyorum, beni yalancılıkla suçladılar, telefonu yuzume kapadılar. Şikayet kaydı oluşturmama ve bölge müdürlüğüyle görüşmeme rağmen yine de evine getirmedler. Bir daha asla kullanmam, siz de kullanmayın böyle berbat böyle beceriksiz kargo firması olmaz olsun. 

9 kasım 02:09

46. annemin trendyoldan benim ise amazondan siparişlerimi zamanında getiren firma fakat aklıma takılan şey şu, hiçbir imza veya tc almıyorlar. annem ben annesiyim diyerek benim kargomu direk aldı hiçbir şeyini vermeden. işin adabına uygun yapılması görüşündeyim evet büyük ihtimalle verilen adres doğru ve benim annem teslim alıyor fakat senin gene de o imzayı ve tcyi alman gerekli.

12 ekim 15:24


45. Bugün sinirlerimi bir kez daha zıplatmayı basarmıș kargo firması.

Dün dağıtıma çıkan paketim bütün gün evde olmama rağmen gelmedi. Bu sabah baktığımda teslim edilemediği için şubede bekliyor görünüyordu paket. Mecbur 2 3 km yol yürümeyi göze alıp gittim. Çalışanlar işlerini olabildiğince yavaş, muhabbetlerini olabildiğince hızlı yapıyorlardı. Yarım saat şubenin içinde bana sıra gelsin diye bekledim. Sıra geldi bu sefer de paketimi bulamadılar. Uzun uğraşlar sonucu paketimi teslim almayı başardım. Ve dün neden teslim edilmediğine dair hiçbir bilgi alamadım. Süre yemediğinde ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor ve bu takip sisteminde belirtiliyor. Evde bulamadılar desem mümkün değil. Yıldım bu kargo şirketlerinden. Hepsi aynı lacivert artık bi farkları kalmadı.

11 ekim 21:29

44. Açık ara en kötü kargo şirketi. Bugün tüm gün adresteydim aras ve yurtiçi kargo’dan paketlerim ulaşırken bunlar niçin evde bulamayıp teslim edemiyor anlamıyorum. elimde diğerlerinin adreste bulduğuna dair kayıt da var üstelik. nereye şikayet etmek gerek gerçekten çözümsüzüm 1-2 değil hep aynı resmen gidip şubeden almanız için yalan söylüyorlar. boyunuz devrilsin. 

11 ekim 19:41

43. Benim için bütün kargo firmaları al  birini vur ötekine kategorisinde fakat aralarından bir en kötü seçmem gerekirse bu mng kargo olur. Neredeyse mng ile çalışan yerlenden online alışveriş yapmayacak duruma geldim, öyle illallah ettirdiler. Disiplinsiz ve sorumsuzlar. Asla gönderiniz hakkında doğru bir şekilde bilgi alamıyorsunuz. bulunduğum şehirdeki farklı birimlerde dağıtıma çıktı denen kargomu şubeye gittiğimde “aaa şubede bırakılmış” denerek teslim almışlığım var. sinir yıpratıyor gerçekten.

2 ekim 09:02

42. araçları olmadiğini soyleyip kargomu 2 gundur teslim etmediler, daha sonra evde olmama ragmen geldik ama evde yoktunuz gelip subeden alin dediler. cagri merkezinde sikayet olusturdum bakalim ne olucak. rezillik gercekten.

1 eylül 15:23


41. Adresimi bulamadığında arayıp, ben şuradayım diyen, evimi tarif ettiğimde oraya mı geleyim sen buraya gelemez misin diyen kuryenin çalıştığı kargo şirketi. Yine de onu kırmamak için kapıya iniyorum diyip kargomu almıştım. Orta yolu bulduk şükür.

1 eylül 14:42

40. Evde yoksunuz diyen kargo şirketidir.Her seferinde evde yoksunuz diyor,evde olmama rağmen,bende şikayetvara şikayet yazıyorum(artık şikayet var benden şikayet gelince şaşırmıyordur;deli gene yazdı diyorlardır) bir kere bile  kargo yerine gidip almadım, kendileri getirecekler işleri bu.Bir keresinde gene gelmedi kargo “evde bulamadık” yazmışlar bende bu sefer baya sinirlenmiştim en son şirketiniz batasıca falan diye döktürmüştüm şikayetvara abartmıyorum 10-12 dk sonra kargo geldi bir de diyorki “bizim arkadaşlar sizi unutmuş kusura bakmayın”

1 eylül 02:15

39. En işlek cadde üzerinde açık adres evime kargo getirmeyip, hiçbir ihbar bırakmayıp, aradığımda geldik evde yoktunuz diyen(bütün gün evdeydim) ve bunu en az 3-4 kargomda yapmış olan firmadır. Alacağım şey mng Kargoyla gelecekse vaz geçiyorum artık o kadar nefret ettim.

31 ağustos 14:14