yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (2)

  74. Gerçekten bana kafayı sıyırtan kargo firması. 20 kasımdaki siparişim 16 aralıkta dağıtıma çıktı. O gün evde 3 kişi olmasına rağmen, ve 2 farklı kargo firmasından kargo gelmiş olmasına rağmen, 17 si sabah 9 da, evde bulunamadınız diye mesaj geldi. Ardından şubeyi 2 gün boyunca aradım, o sürede müşteri hizmetlerinden şikayet oluşturdum. 2-3 gün sonra haber gelmeyince müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve adınıza bir şikayet yok dendi. Ankara bölge müdürlüğü ile iletişime geçtim. Kargonuz iade edilmiş dendi. Kargom ortada yok. 1 ay oldu! Kargo ücret ödeyerek geri isteyebilirsiniz demeleri de ayrı bir konu! Ben gerçekten bu kadar rezil bir firma aslaaa görmedim. Kapıya gelmeyen kurye, telefonu açmayan şube, şikayet kaydı oluşturduk diyip asla şikayet falan almayan müşteri hizmetleri...

  23 aralık 2019 23:39

  73. sabah dağıtıma çıkan kargomu tüm gün evde beklememe rağmen "adresinizde bulunmamanız sebebiyle şubemizden almanız rica olunur" diye mesaj geldi şimdi. evde yokmuşum süslüler allah allah dışarıda olduğumdan haberim yoktu. bu kargo şirketleri insanı sinir hastası eder.

  19 aralık 2019 19:02

  72. Ellerine ulaşan siparişimi bana getirme lütfunda bulunmayıp iki hafta şubede bekletip iadeye gönderen sinirlerimi bozan angut firma. 

  Arıyorum adam diyor ki sizin siparişi firma geri istemiş biz de yolladık napalım. Firmayı arıyorum iki hafta önce yolladık diyor. bir de yalan söylüyor gerizekalı biz de anlamadık firma istedi diyor ya iki hafta elinde tuttuğun İçin olabilir mi salak herif acaba sadece soruyorum. 

  Kaç gündür bunla uğraşıyorum ya şimdi kargom firmaya doğru yolda oraya ulaşacak, sonra tekrar ordan çıkacak geri bana gelecek bu gerizekalı iş bilmezler yüzünden toplam bir ayda ancak ulaşacak siparişim elime. Ay çok sinirliyim. Bir daha mng yok bana almayacağım mng anlaşmalı firmalardan bir şey. 

  13 aralık 2019 13:56


  71. arabalarını apartman temizlik görevlilerine kiralayan kargo firması.

  kargom 4 gündür şubede olduğu halde muğla gibi bir şehirde yoğunluktan dolayı dağıtıma çıkarılamıyormuş. iyi neyse dedim bekleyelim madem. geçenlerde kapı çaldı aşağıda mng arabasını görünce heyecanla koşa koşa açtım. neymiş temizlik görevlisiymiş iletişim bilgilerini dağıtıyormuş mng arabasıyla gezip. bu yoğun zamanda buna nasıl vakit ve ekstra bir dağıtım arabasını ayırabildiler hiçbir fikrim yok. uyuzluktan başka bir şey değiller. 

  aynı şekilde sipariş ettiğim şarj aletini yine bütün gün evde olmama rağmen "geldik yoktunuz" mesajıyla teslim etmeyen kargo firması. bütün gün evde camın önünde oturduğum halde hem de. mesaj geldiği gibi şubeyi aradım "zile bastım açan olmadı" diyor. "ne zile basıldı ne ben arandım ne aşağıda bir bilgi kağıdı var ne de kapıda bir kargo arabası gördüm gelmediniz buraya" diyorum "yoo ben geldim siz görmemişsiniz eviniz şurası şurası değil mi bakın tam yerini de söylüyorum gelmişim işte" diyor bana. güzel kardeşim elindeki kağıtta kapı gibi adres yazıyor zaten herhalde bileceksin tam yerini. sinirimden kudura kudura bekledim kargonun iadeye gitmesini. iade edilince yeniden sipariş verdim ben de tıpış tıpış getirdiler kapıma kadar. bi akıllı kendileri zannediyolar. 

  10 aralık 2019 11:54

  70. 2018 yazında sipariş ettiğim parfümü günlerce kargo şubesinde bekletip dağıtıma çıkartmayan, akıbetini öğrenmek için şubeyi aradığımda telefonuma çıkmayan kargo firmasıdır. en son tedarikçiyi arayıp siparişimi iptal etmiştim de o şekilde kurtulmuştum. bu olanları unutmuş olacağım ki 30 aralıkta siparişini verdiğim ayakkabımı beklemeye başladım. gönderi bir günde  bulunduğum şehire ulaştı ulaşmasına ancak beş gündür dağıtıma çıkmıyor bir türlü. durumu öğrenmek için şubeyi arıyorum telefon açılmıyor, şikayet oluşturmak için müşteri hizmetlerini arıyorum takip kodunu yazdıktan sonra yüzüme kapanıyor. tek vasfı kargo teslim etmek olması gereken kargo şirketi kargomu asla teslim etmiyor ve ulaşılamıyor. bulaşmamakta fayda var.

  5 aralık 2019 18:40

  69. @lafemme +1... Geçen hafta lensim gelecekti . iş yerinde bulamadıklarını dair mesaj atmışlar. Ben iş merkezi olan , çok bilinen bir handaki bir büroda çalışıyorum. 10 kişi var ofiste! Üstelik apartmanda danışma bölümü var, onlara sormadan zaten çıkamazlar. Ama adamlar bulamamış. gittim bir dünya kıyamet, aldım kargomu. Cumartesi yine aynı şey. Kesinlikle gelmiyorlar ve başlarından savmak için geldik bulamadık diye Msj atiyorlar. Ben sizi buluyorum siz koskoca şirketi nasil bulamıyorsunuz acaba idiotlar

  3 aralık 2019 18:37 3 aralık 2019 18:38

  68. işinin gereğini yerine getirmeye üşenen, yalancı ve ahlaksız çalışanlara sahip şirkettir.

  3 aralık 2019 17:32


  67. Allah böyle firmanın belasını versin. Kapansın da kurtulalım. On gündür bi kargo göndermeye çalışıyorum. Ne ulaşabiliyorum ne de almaya geliyolar. Bulunduğum ilçede firma yok ve haftanın 3 günü başka ilçeden buraya dağıtıma geliyolar. Geldikleri günlerde teslim etmeye çalışıyorum ama almaya gelmiyorlar. Aynı durumda kendilerinin de bana teslim edeceği bi paket var. Ayın 27 sinde yaptığım alışverişin kargosunu hala teslim etmediler. Şubeyi arayıp kavga bile ettim. Paketini şu dükkana bırak biz ordan alırız dediler bana. Üç gün sonra gittim paket hala orda duruyor. Almamışlar ve haber bile etmiyorlar. Ya kaybolsaydı..

  5 kasım 2019 11:05

  66. tam bir baş belası, işe yaramaz kargo şirketi.

  9 ekim 2019 13:52

  65. 3 gündür kargonuz dağıtıma çıktı diye mesaj atan ama o kargoyu asla teslim etmeyen firma. Paketimi arabayla gezintiye çıkarıp tekrar şubeye götürüyorlar sanırım. Ayın 3'ünden beri de kargo şubede bu arada.

  Edit: Bugün gönderimi tekrar sorguladığımda "teslim edilemeyen" kargo yazısını gördüm. Bir kargo şirketinin görevini yapması bu kadar zor mu gerçekten, anlam veremiyorum. Yakın bir yer olsa gidip üşenmeden kendim alacağım.

  Tanım: bir daha tercih etmeyeceğim kargo firması. (gizlinot: Allah yazdıysa bozsun)

  8 ekim 2019 22:05 9 ekim 2019 18:48