yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (3)

  79. Dünyanın en berbat, en işini yapamayan, en gereksiz sözde kargo firması. 

  25 haziran 15:26

  78. En kısa sürede kapanmasını dilediğim kargo firması. Mng'den kargo bekleyeceğine müge anli'ya çıksan ürününe daha cabuk ulaşırsın. Kargo seçeneği sunmayan veya mng ile çalışan firmalardan asla online alışveriş yapmayacağım.

  20 haziran 10:33

  77. Gelmiş geçmiş en rezil kargo şirketi. Kesinlikle bu kargo ile çalışan bir firmadan alışveriş yapılıp bunlara para kazandırılmamalı azalarak değil apansızın bitsinler inşallah. Alacağınız ürün kargoya verildikten sonra on gün şubede bekletilir. arar ulaşamazsınız, şikayet edersiniz asla dönüş olmaz. Yurtiçi kargo en azından bir şekilde ulaştırır, şikayet edersin bir daha dağıtıma çıkarır ama gerçekten işiniz mng kargoya düşmüşse geçmiş olsun. Elinize geçecek ürünün zamanında ve sağlam gelmesi ihtimali piyangoda büyük ikramiye çıkması ihtimalinden daha düşüktür.

  14 haziran 14:19


  76. 21.05.2020 tarihinde koton online'dan 4 parça ürün aldım. ne yazık ki mng kargoyla gönderileceğini gördüm.

   kargom dün şubeye ulaşmasına, dağıtıma çıkmamasına rağmen bana kotondan teslim edilemediğine dair mesaj geldi. şubeyi aradığımda açan olmuyor, müşteri hizmetlerini arıyorum yine aynı şekilde cevap verilmedi.

  mng kargo sms ile bir whatsapp linki gönderdi, linke tıkladığım zaman önce onay metnini onaylamama rağmen onayınız yok dedi ve en son uğraşlarımla biri bağlandı. 

  bağlanan kişi neden dağıtıma çıkmadığıyla ilgili şubeyi aramamı söyledi.(gizlinot: şubeye ulaşamadığım için sizi aramış olabilir miyim?)  kendilerine şubenin de müşteri hizmetlerinin de telefonumu açmadığını belirttiğimde ise biz ilgilenemiyoruz denildi ve sohbetten ayrıldı. 

  bu sabah tekrar aramak istedim. yine aynı şekilde müşteri hizmetleri de şube de açmadı ve tekrar aynı whatsapp linki gönderildi tam biriyle iletişim kurduğumu düşünürken bu sefer bağlanan kişi kontrol edeceğini söyleyip sohbetten ayrıldı. hâlâ birileriyle iletişim sağlamaya çalışıyorum ne yazık ki.

  iki gündür şubede dağıtıma çıkarmadan bekletiyorlar, üstüne bir de teslim edilemediğini söylüyorlar. aradığımızda kimseye ulaşamıyoruz. eğer tercih imkanınız varsa tercih etmeyin. 

  3 haziran 10:17

  75. Hepsiburada yanlış ürün gönderdiğinden ötürü ürün iade etmek istedim. (Bana mng ile gelmişti çünkü) Kargoya gittim millet kapıda kuyruk. Tek tek alıyorlar içeri. Kota dolduğundan ürün gönderilemiyormuş diye kapıya en az 10 günden kalan kağıt asmışlar. Kargoların hepsi kapı dışında yerlerde. Bi adam sinirlendi ortamı çekti. Dedim bunlarla mı uğraşacağım döndüm eve. Üründe elimde kaldı tabii.

  24 mayıs 00:46

  74. n11'den dolandırıcı satıcı bana normal battaniye yerine el bezi gibi bir şey yolladı. mng kargo dışında da kargo kabul etmiyor. mng kargo'yu ara ki bulasın. çağrı merkezi hiç açılmıyor. şubeler desen zaten hiç yok. siteden kurye çalığırıyorsun iki haftadır gelişme yok. ismi var cismi yok bir kargo 'şirketi'. ürün elimde kaldı resmen. bir daha yemin billah olsun mng kargo'yla anlaşmalı yerden bir şey almam.

  23 mayıs 21:32

  73. tek kelime ile rezil bir kargo şirketi. aldığım ürün 27 nisanda kargoya verildi. 29 nisanda bakırköy aktarmaya ulaştı. o gün bugündür ne hareket güncellediler ne bir şey yaptılar. aramalarımın açılması rüya gibi bir şeydi zaten ve tabii ki aramalarıma cevap vermediler. ürünü aldığım yeri aradım onlar iletişime geçmeye çalıştılar. daha kargomu çıkarmamışlar bile. hala bekliyoruz öyle. normalde çoktan iptal ederdim ama çok beklediğim bir ürün olduğu için iptal edemedim. paşa keyifleri gelirse o kargoyu bana yollayacaklar umarım.

  tanım: istanbul'dan Tekirdağ'a yaklaşık bir aydan beri kargo yollayamayan beceriksiz kargo firması.

  ilgili medya:
  1
  21 mayıs 12:53


  72. Konu dışı sekmesinde kargolarla ilgili başlıkları görünce aklıma geldi, biraz oluyor kardeşim kendine ayakkabı almış mng kargoya vermişler. Dördüncü katta oturuyoruz, kurye apartmanın önüne gelirken aradı bizi aşağı inin geliyorum ben diye. İndim bekledim ben de ne yapayım. Adam geldi, kargo aracından inmeden camdan kutuyu uzattı iyi günler dedi gitti. Hayatımda hiç böyle bir kargo teslimi duymamıştım, haklı mıyım bilmiyorum ama şaşkınım hala.

  14 mayıs 18:25

  71. Süründüren kargo firması. Bir daha alışveriş yaparken anlaşmalı kargo şirketine dikkat edicem, mng ise almıycam muadil falan bulurum. Paraya kıyıp kendime anti-aging serum aldım. Kendi bütçemin oldukça üstünde bir fiyata aldım. Başına bir şey gelmesini kesinlikle istemiyorum yani. Açık adres yazmama rağmen, iki gün önce "kargonuz şubeden teslim alındı. Teslim alan: ***" şeklinde mesaj geldi (gizlinot: *** kısmı benim ismim soyismim tabii) Eee ben teslim almadım ki? Günde kaç defa müşteri hizmetlerini ve şubeyi arıyorum açan yok. Bir mail atsam atacak mail adresi bile yok sitelerinde. Gecikmesi vs anlaşılır tabi ki, ama bu şekilde insanın içine şüphe düşüren bir mesaj alınca insan karşısında muhatap bulmak istiyor.

  12 mayıs 20:45

  70. Kapının zilini bile çalmadan giden kargo firmasıdır. Bunlar sürekli gelmeden arıyorlar ulaşamayınca eve gelmiyorlar. O anda telefonu görmezseniz ya da açamazsanız o kargoyu unutun. Şube bana 20 km uzaklıkta nasıl gidip alayım ya sürekli? Adam bir gün beni aradı ulaşamadı almış kargoyu gitmiş geri döndüm aynı numaradan dönüşte bıraksanız dedim bırakamam hanımefendi yarın müdürüm izin verirse ancak diye tersledi beni. Ulan sen gelip zilimi çalmadan gitmişsin sen kimsin hak iddia ediyosun? Yani sen kimsin derken yanlış anlamayın adam bana neler dedi telefonda. Gelip şubeden alırsın diyor gelemem dedim o zaman iadenizi onaylarım iadeye gider dedi. Hastaya bak sen. Sen kuryesin iadeyi sen mi onaylıyosun ?? Neyse efendim seni şikayet edicem dedim. Ettim de. Cimere yazdım tüketici hakem heyetine de başvurdum. Siz de yapın kızlar en azından cimere şikayet edin. Bunlar kendilerini bir şey sanmaya başladı iyice. Direkt şubeyi şikayet edin. Hiçbir şey olmasa bile savunma yazmak zorunda kalıyorlar. Şikayet edin sesinizi duyurun. Beni 10 gün oyaladılar dağıtıma çıkarıldı gösterip çıkarmadılar genel merkez ilgilenmedi falan. Cimerden dönüş geldikten sonra mng genel merkezden aradılar ilgiyi görseniz şaşarsınız. Artık ürün alırken bakıyorum mn kargo mu var uzak duruyorum. Asla bir daha asla. İlgili kargo firması ayrıca kargoyu dağıtıma çıkarıldı gösterip o bilgiyi ertesi gün geri sildi 10 gün boyunca. Hepsinin ekran görüntüsünü aldım cimere öyle başvurdum ben. Bakın bilgiyi de siliyorlar diye. Siz de yapın. Ses kayıtlarının incelenmesini de talep edin. İnceliyorlar. Boşa alınmıyor o kayıtlar. Yurtiçi kargo 2748294828582948 adım önde benim için. En azından yaşadığım yerde

  11 mayıs 00:31 11 mayıs 00:34