girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (2)

36. Kendisi iflah olmaz bir Şeyma Subaşı hayranı olduğu için asla takip etmiyorum ve sevmiyorum. Ayrıca sevdiği kişileri mütemadiyen överken sevmediklerini de yeriyor. Tanım olarak yancı moda yazarı

10 kasım 17:38

35. Blog yazarken severek takip ediyordum ama sonra gazetede yazmaya başladı tanınırlığı artınca bozmaya başladı. Keşke blogunda  devam etseydi 

10 kasım 14:14

34. Allah rızası için o demode samara saçlarını değiştirmesini rica ediyorum. Belki o zaman yaptığı yorumlar dikkate alınabilir. Ülkede herkes modacı zaten,Angelina Jolie,gigi Hadid,Salma Hayek falan ne anlar modadan. Zaten Kate moss bile pelin hanımdan izin almadan giyinmiyormus.  Kendisi eleştiriye tahammül edemediği gibi insanların giyimi dışına çıkıp,fiziksel özellikleri üzerinden de vurmayi sever. 

10 kasım 00:50


33. İnsanları eleştiriyor ama kendi giyim tarzı çok kötü bence.Siyahın arkasına sığınıyor ama hiçbir numarası yok.

10 kasım 00:26

32. moda eleştirmenliğini asla yapamadığı konusunda tüm entrylere katılıyorum valla ne diyeyim, bir de üzerine eski sevgilimin yeni sevgilisinin ayyynısı olunca bu kadını görünce kedi gibi kuyruk dikesim geliyor. keşfette görünce çok sinirleniyorum.

10 kasım 00:23

31. Hiç olumsuz yorum yapamıyor ya.... öff! öv öv öv öv.. love it... yıldızlı emoji... göz kırp... ışıldak ve parıldak... love it.. eğer kombinin artık ahı gitmiş vahı kalmışsa da "siz ne düşünüyorsunuz;);));)"

Bir kere de topa gir be bacım. Bir kere de gözüm kanadı bu ne ağzını sevdiğim de. Yerli ünlülerden bu kadar tırsıyordan git ecnebileri eleştir bari. Fikirsiz moda yorumcusu. Zevksiz de olduğunu düşünüyorum. Ha kendi zevkini mi paylaşıyor sanki nerden anladın diye soracak olursanız kendi giyimi de sıkıcı. Unf.

10 kasım 00:11

30. lamer davetli post’unu gördüm instada az önce. sizde de ayakkabı küçük değil mi biraz... (link: https://www.instagram.com/p/Boy6r49HqNw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1nvqk8e20f5o2 yani...)

12 ekim 22:35


29. ne sosyeteten biri ne de modadan anlıyor. nabza göre şeker verip ortamlarda tutunmaya çalışan bir şahıs. şeyma'nın fotoğraflarının altına yıldız falan koyuyor kalpler vs, gözünüzde daha iyi canlanır bence bu şekilde

12 ekim 14:28

28. Kompleksli ve objektif olmayan instacı. Son eklediği fotoğrafta  hesabımdan ayakkabılarının bariz küçük olduğunu ve başkalarının giyimini eleştirmeden önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini yazdım hiçbir kötü söz kullanmadan. Ve anında engellendim. Buraya yazayım burdan da engellesin.. Anladım ki birinin fotolarının altında hiç eleştirel yorum yoksa, “çok güzelsinnn” “çok harikasınnn” “kalpkalpkalp” temalı yorumlar cirit atıyorsa o kişi ufak eleştiriyi bile kaldıramıyor ve engelliyordur. 

Yalnız sanırım şu antelefonu elinde seri engelliyor .dd arkadaşımı da engelledi

Edit: tanım

11 ekim 21:06 11 ekim 21:23

27. Hiç hoşlanmıyorum kendisinden. "Kimin esseğine binerse onun türküsünü söyler" . Kendisini anlatan en iyi cümle, net!

11 ekim 10:27