girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (2)

30. Modadan hiç anlamıyor net. Ayrıca yaranmaya çalıştığı ünlülerin giyim kuşamı hakkında asla olumsuz yorumda bulunmuyor. O derece objektif yani siz düşünün gerisini. 

13 ekim 01:17

29. lamer davetli post’unu gördüm instada az önce. sizde de ayakkabı küçük değil mi biraz... (link: https://www.instagram.com/p/Boy6r49HqNw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1nvqk8e20f5o2 yani...)

12 ekim 22:35

28. ne sosyeteten biri ne de modadan anlıyor. nabza göre şeker verip ortamlarda tutunmaya çalışan bir şahıs. şeyma'nın fotoğraflarının altına yıldız falan koyuyor kalpler vs, gözünüzde daha iyi canlanır bence bu şekilde

12 ekim 14:28


27. Kompleksli ve objektif olmayan instacı. Son eklediği fotoğrafta  hesabımdan ayakkabılarının bariz küçük olduğunu ve başkalarının giyimini eleştirmeden önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini yazdım hiçbir kötü söz kullanmadan. Ve anında engellendim. Buraya yazayım burdan da engellesin.. Anladım ki birinin fotolarının altında hiç eleştirel yorum yoksa, “çok güzelsinnn” “çok harikasınnn” “kalpkalpkalp” temalı yorumlar cirit atıyorsa o kişi ufak eleştiriyi bile kaldıramıyor ve engelliyordur. 

Yalnız sanırım şu antelefonu elinde seri engelliyor .dd arkadaşımı da engelledi

Edit: tanım

11 ekim 21:06 11 ekim 21:23

26. Hiç hoşlanmıyorum kendisinden. "Kimin esseğine binerse onun türküsünü söyler" . Kendisini anlatan en iyi cümle, net!

11 ekim 10:27

25. çok kompleksli olduğunu düşünüyorum +1. yorumları da kompleksli. üstelik modadan da hiç anlamıyor. bu kadını kim ünlü etti ki?

10 ekim 13:43

24. bu kadının fiziksel görünüşünü hiç beğenmediğini düşünüyorum. sebebi ise her fotoğrafta saçları yüzünün yüzde seksenini kaplayacak şekilde ve simsiyah giyinmiş oluyor. şeyma yalakalığından bıktığım için de artık takip etmiyorum kendisini.

9 ekim 16:45


23. instagramda benim de haklı bir yorumum yüzünden engellendiğim hesap.

iki yüzlü ve yancıdır. yorumunuzu beğenmezse engeller. siz de çok şey kaybedersiniz. hahaha

20 eylül 17:38

22. kim güçlüyse onun yanında duran,öve öve bitiremeyen yalaka insansı.gereksiz.hiç de sevilmiyor ama deli takipçisi var anlamıyorum bu saykoluğu instagramdaki. bir insan ne kadar sevilmiyorsa o kadar konuşuluyor popüler oluyor.bizim ülke için değil tüm dünya için geçerli bu sanırım.

20 eylül 11:37

21. Kusura bakmasın ama o çiğ sarı saçlarını ortadan ayırıp yüzünün yüzde yetmişi kapalı sadece burnu görünür şekilde durarak,üstünde hiç bir numarası olmayan siyah triko altına siyah pantolon ve bi tane gucci mucci ne modaysa artık o ayakkabıyı alıp giyip kimsenin orasını burasını eleştirmesin. Birini eleştirmek veya bu işi yapmak için asla eleştirdiklerinden güzel olmaya gerek yok yanlış anlaşılmasın biraz estetik göz, Moda anlayışı olmalı ki eskiden kendisinde olduğunu düşünüyordum artık sadece üç beş kişiye kötü bile olsa süper edip duruyor neyse diyeceğim şu ki  bu platformda hepimiz belki adriana limayı bile eleştirdik falan ama bu kadar kendinle barışık değilken, her şeyi biliyorken ama kendinde kırıntısı bile yokken eleştirince direk komik oluyor bence. Ben kendisinin kendini sevdiğini düşünmüyorum o yüzden sürekli pozları bi değişik.

20 eylül 00:06