yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (3)

  51. O saçlarına bakmadan milleti eleştiriyor hayret ediyorum. 

  13 ocak 19:00

  50. samimiyetsizin teki. açtığı youtube kanalnda insanların gözüne bile bakmadan konuşuyor. o kadar yapay o kadar itici ki, konuklar iyi sabrediyor

  13 ocak 17:40

  49. Blog zamanında takip ederdim, severdim. Şimdi dönüştüğü kişiyi şaşkınlıkla izliyorum. Açtığı kanalda her gelen konuğa göre fikir değiştiriyor. Hepsine ayrı yalakalık. Aslıhan’a diyor ki eşin çok gözde bir erkek. Arda Turan’dan ülkenin yarısı nefret ediyor, işi gücü önüne gelene yazmak olan bir adam işte neresi gözde. Aslıhan da diyor eşim dünyaca ünlü evet dünyaca beceriksizliğiyle ünlü Barcelona’ya gitmesiyle birlikte düşüşe geçen kariyeri ortada. Hangi ünlünün profiline girsem altında yalaka bir yorumunu görüyorum. Moda bilgisinin yorumlayacak kadar iyi olduğunu iddia ediyor madem keşke kendine uygulayabilse biraz. Sürekli siyah ve düz parça ile tarz olunmuyor 

  25 kasım 2019 19:34


  48. ınstagram hesabındaki özgüvenine bakarak adeta fransa'da moda tasarımı okumuş, milan moda haftasında hep on sırada oturan, manken vücutlu, hem entelektüel çevrelerin hem cemiyet hayatının aranan ismi falan olduğunu sandığım bu hanımefendinin youtube kanalını görünce şoklardan şok beğendim.

  Bildiğimiz lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu pelinmiş bu(gizlinot: swh). Bildiğimiz altın günlerinde bir yandan ağzına börek tıkıştırırken bir yandan komşunun hem güzel hem doktora yapan gelinine bok atan yurdum teyzesiymiş. Bildiğimiz iki tane tasarımcı ezberleyip iki tane pahalı çanta sahibi olunca kendini moda gurusu sanan kenarın dilberiymiş. Estetikten ağzı yüzü yamulmuş zengin koca avcısı bomboş tıplere yalakalık yaparak vakit öldürdüğü, modanın m'sinin geçmediği youtube kanalının adını sadece 'sosyete' olarak değiştirmeli.

  3 kasım 2019 06:09

  47. bu kadının özeti şudur: yanlayabildiklerine "cınımm arkidişimmmm, çok güzelsinnn çok beğeniyorum seniiiiii, tatlımmmmm, arkidişim binimmmmm", varlığından haberi olmayan kadınlar hakkında "dönüp aynaya bakmıyor mu, çirkinnnnnn, zevksizzzz"

  meghan buna çöpünü atacak olsa (yalnızca meghan da değil, eleştirdiği ulaşılmaz olan tüm o kadınlar) "AŞKIAAMM" kafasına girmesi 1 saniyeyi almaz.

  pinkfreud gibi yazmışlar +1. benzerleri de takipçisi azken ünlü türk kadınlara saydırıp duruyordu şimdi durduramıyoruz, yalıyorlar.

  20 ekim 2019 15:14

  46. Bu da pink Freud gibi aynaya bakmadan önüne gelene sallayan vasıfsızgillerden. Aylar önce sürekli keşfetime düştüğü için denk geliyordum. En sonunda Yazdığı 3 beyin hücresi gerektiren captionlara dayanamayıp "hasssieeeee" diyerek engellemiştim. Kendisinin modacılığı (!) özetle şudur:

  "nasıl buldunuz? #pelinsoruyor #yorumyok 👀"

  Şimdi görünce hatırladım varlığını. Kendisi bildiğin çirkin, tek bildiği şişkoluğunu saklamak için sürekli siyah giyen bir kadın. Arada çılgınlık yapmak için siyah beyaz giyer. Vaaaay pelin siyah beyaz kombini mi, nasıl düşündün müthiş inovatif aq bravo vallahi.

  Parası olmasa kimse yüzüne bakmazdı, o kadar çirkin. İçi dışı çirkin. Çirkin demekte beis görmüyorum kendisi her gün kendisinden 100 kat güzel ve başarılı kadınları "çirkin" diye nitelendirebildiğine, insanlarla dalga geçebildiğine göre demek ki çirkin lafı o kadar da ağır ve kaba değil dimi pelin? Çok çirkinsin aşkım bil istedim.

  Ayrıca meghan markle, serena Williams gibi kadınları taşladığı için hem kötü kalpli hem pis ırkçının teki. Amerikada yaşasa White trash olup Trump'a oy verirdi, Almanya'da yaşasa neo-nazi olurdu öyle bir karakter grafiği çiziyor. Kuduruyor meghan saraya girdi diye, keşke güzeller güzeli meghan yerine harry seni alsaydı dimi sevgili selülitgül, sana göre daha isabetli olurdu. Çünkü sen daha hanfendi, oturaklı ve daha da önemlisi beyazsın :d

  Ya da her yeri sırım gibi kas olan serena williamsın çekimlerine ettiği laf? Keşke senle yapsalardı çekim dimi aşkım. Saçını maşalayıp çok yaratıcı full siyah kombininle yer alırdın kapakta :d çok merak ediyorum Yağ oranı %35in üzerinde olduğuna emin olduğum bir kadın olarak hangi götle başka kadınların vücudunu eleştirebiliyorsun? Bu nasıl bir kuru özgüvendir yiğidim, demezler mi adama serenaya laf edene kadar sen önce aç kendi bıngıl bıngıl keşkül olmuş kıçınla göbeğinle dalga geç :d

  Biraz sert bir entry oldu. ama dönüp kendine bakmadan diğer insanların dış görünüşlerini eleştiren, dalga geçen ve bundan para kazanan, linç kültürünün meyvesi bu çingene ruhlu tiplerden o kadar midem bulanıyor ki anlatamam...

  20 ekim 2019 00:47 20 ekim 2019 00:48

  45. Demet Şener'le çektiği videoda o kadar yapmacık ki anlatamam. Demet Şener bile bir şaşırıp kaldı. Kadına soru sorup ondan önce cevapliyor. Kimi konuk ediyorsa ona göre beğendiği stil değişiyor. "Ben sana biyiliyiriim biliyirsiiin" diye bir sevgi pitircigi oluyor. Oysa Instagram hesabına bir bakıyorsunuz,youtube da ayilip bayildigi kim varsa ona yakın tarzların hepsini halk linç etsin diye ortalığa sermis. Bence bir olmamışlik var kendisinde. Hele pelin kardeş sen o bella Hadid ve serena Williams'in vücudunu begenmeyip linç ettirdin ya,ondan sonra ağzınla kuş tutsan olmaz. Ama sana gık deseler hemencecik "body shaming" yapıyorlar diye postu gönderirdin.

  19 ekim 2019 15:46 19 ekim 2019 15:47


  44. Basın lincini ve zorbalığını sorguluyorsa iki ihtimal var; ya ingilizce bilmediği için dış basını okuyamıyor ya da kendisi de bir zorba olduğu için yapılanlarda bir sorun görmüyor. Ne olursa olsun bu kadından ne influencer olur ne de gazeteci.

  Allah hiç kimseyi bir insanın kalp kırıklığını aşağılayacak kadar zalim yapmasın.

  19 ekim 2019 15:36

  43. kendisini eleştirenleri anında engelleyen hanımefendi, meghan markle’ın uğradığı basın lincine inanmıyormuş, hepsinin yalan olduğunu düşünüyormuş (!) 

  tüm dünya meghan’ın yediği lince karşı ayaklanmışken kendisinin bunu paylaşması şaşırtmadı. çünkü kendisi kadın düşmanının sözlük tanımı.

  bir de bu kadının 1.3 milyon takipçisi var daha ne söylenebilir ki. kadın kadına bunu yapıyorsa diyecek laf yok.

  19 ekim 2019 13:44

  42. Az önce storylerde gördüm kusursuz güzellik out, olduğun gibi görünmek in diyip koca bir başlıkla köşe yazısı koymuş. Bir de öykü baştaşı aklınca kusursuz güzel olmayan sınıfına koyup, olduğun gibi görünmek baslığında yayınlamıs. Yan yana olduğu fotoğrafta ise guccinin çok tartışılan yeni modeli var. Her neyse hadi kadın güzel düsünmüs vs diyip düsünmek isterken 2-3 story sonra bottegaveneta markasının ayakkabbı fotoğrafını paylasıp, ayak modelini çirkin bulduğuna dair emojiler koymuş. Bir insan kendisiyle ancak bu kadar celisebilir. Bu kaçıncı falsosu sayamadım.

  13 ekim 2019 01:01