yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (227)
  • medya (17)

  227. Az önce bir kaç makyaj malzemesinin toplu satıldığı satışa denk geldim. altında yazan açıklama "kötü marka kullanmam makyaja eşim izin vermediği için satıyorum hepsini" Bilmiyorum, çok sinirim bozuldu anlatmak istedim. böyle olmamalı kimse......

  13 eylül 16:32

  226. Benim hiç satış yapamamış olduğum uygulamadır kendisi. Bu sebeple dolap vs hiç bulaşmadım. Çünkü 20 liralık ürün koyuyordum gerçekten yığınla soru soruyorlardı tek bir parça ile alakalı günlerce devam eden soruları oluyordu ayni insanların. Cektim ürünleri satmadım. Raşit bağzıbağlının storylerinden geliyorum. Modacruz vb sitelerden bahsederek ürün fiyatlarının sisirme olduğunu ve hatta bazı rasit bağzıbağlı olarak satılan elbiselerin ona ait olmadığını söyledi. 3000den 1500 e indirmiş sözde ama aslında zaten fiyatı 1500 falan dedi. Gerçekten herkes uyanık tüccar :) ben 20 liraya beğendiremedim kimseye 200 liralık parçaları 

  10 eylül 02:16

  225. 1 hafta önce 4 ürünümü bir kadına satmıştım çok kaliteli ve güzel şeyler değildi normal bir fiyata verdim az önce fark ettim benden aldığı şeyleri sanki kendisi mağazadan almış kullanmamış gibi 3 katı fiyatlara satışa çıkarmış şoka girdim resmen kesinlikle o fiyatlarda satılacak şeyler değil aldığım fiyatı ben biliyorum umarım kimseyi suistimal etmez 

  3 eylül 23:40

  224. aralarında bir tek modacruz düzgün diye düşünüyordum. Modacruz'dan da gına geldi artık. Mesela Gereksiz bildirimleri bıktırdı artık. Eskiden ürünü yan şekilde koyduğumda bile kabul etmiyordu. Şimdi insanlar dalga geçer gibi, bitmiş (!) ürünlerini satışa sunuyor. Kesinlikle bir süzgeçleri yok..

  23 ağustos 10:07

  223. defalarca alışveriş yaptığım ve hiç sorun yaşamadığım site. her seferinde piyasadaki pahalı ürünleri bu siteden oldukça ucuza buldum ve aldım, hem de hiç sorun yaşamadan. benim için bağımlılık yapıcı bir sistem oldu... ne zaman elime azıcık para geçse modacruz’da alabilecek bir şey buluyorum. :( 

  20 ağustos 14:36

  222. günde 28 defa bildirim yolluyor ve kapatmak imkansız.

  satışımdan vazgeçip direkt sildiğim uygulama.

  16 ağustos 12:07

  221. Son 1 aydır kullanmaya başlamıştım ve gardrops'tan daha hızlı satış yapınca şaşırmıştım açıkçası ama bugün yaptıkları kurnazlıkla kendilerinden soğuttular.

  Satılan ürüne ptt kargo kodu gelmeyince talep oluşturdum ve gece şu şekilde dönüş almışım: 'şu an (saat 10) güncelleme yapıldığı için bir aksaklık olmuş, sabah otomatik olarak kodlar gelecek' diye.

  Kargolarımı annem yaptığından ve ben de evde olmadığımdan kadın yazlığa gidemiyor esir kaldı bekliyoruz kargo kodunu. Kargo destek hattı varmış, annem aradı önce açan olmamış, sonra da telefon meşgulmuş hep. Daha sonra ev telefonundan aradı kendisi bu sefer çalıyor, yani "arayın hızlıca gişedeki kargo sorunlarınızı çözelim" diye sundukları numara destek için arayan satıcının numarasını engelliyor. Bu mudur güvenilir hizmet bu mudur müşteri deneyimi vs. Zırvalıklarınız cidden? En azından gardropsta sorunuma çözüm buluyordum ve kimse de engellemiyordu, rezilsiniz cidden.

  6 ağustos 08:28

  220. sırf dakika başı yolladığı bildirimlerden kurtulmak için uygulamasını tabletten telefondan her yerden kaldıracağım bunaltan site. ayarlardan gereksiz bildirimleri her türlü kapattığım halde neden ve nasıl hala bildirim yollayabildiklerini anlamadım. taciz gibi resmen, sürekli bildirim yolluyor. 

  21 temmuz 21:57

  219. insanların giyilemeyecek durumda olan kıyafetleri sanki çok yeni ve güzelmiş gibi abartarak öne çıkardığı ve ederinden çok çok yüksek fiyatlara satmaya çalıştığı ikinci el alışveriş sitesi.

  18 temmuz 16:17

  218. Ben 3 yıldır kullanıyorum epey ürün sattım ama alabildim mi hayır. Neden? Ben satışlarımı kar elde etmek icin değil küçük evimde yer kaplamasın diye yaparken düşük düşük fiyatlara satarken bir de ya kız kardeş o da istediği fiyata ver ne olacak derken bir ürün için indirim düşünür müsünüz dedim çok net bir cevap "son fiyat" sanki abla Bi lira ver beee demiş gibi. Vakko çantalar su an kendi sitesinde 700Küsür lira bir hanım kızımız 1000 liraya koymuş bir de 1500den indirmiş üstelij aynısını vakko da gördü bu gözler. Vallahi tuhaf yer. Neyseki sattıklarımdan sorun yaşamadım çok şükür.

  18 temmuz 02:01