yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (3)

  25. yıllar önce başlayıp devam edememiştim. netflix'e gelince tekrar başladım. benim için sit-com türünde friends her zaman sıralamalar üstü bir yerdedir. Modern family'e başladıktan kısa bir süre sonra benim için friends'e ortak olacağını anladım. O kadar sıcak, o kadar gerçek, o kadar içten ki. Sit-comlar karakterleri tanıdıkça komik oluyor ve seviliyor bana kalırsa. 11 sezon dile kolay, tamamen aile oluyorsunuz. Çocuklar büyüyor, ilişkiler olgunlaşıyor, anne babalar yaşlanıyor. Ben çok kısa bir süre içerisinde bitirdim. Ama hayatım boyunca arada açıp izleyeceğim bir dizi olduğunu biliyorum. Çok özel bir yerde benim için. Sevdiğim herkese izletip sevmelerine mutlu olmak geliyor içimden.

  28 eylül 11:29

  24. İlk iki üç sezonunu çok da sevemeden izlediğim ama şu sıralar bağımlısı olduğum komedi dizisi (gizlinot: 5. sezondayim). the Office, Parks and recreation gibi dizileri çok seviyorum hem absürt oldukları hem de kahkaha efekti olmadığı için. modern family de onlarla aynı seviyeye geldi gözümde. evde sürekli Gloria gibi 'maaanny, jaaaaay' diye bağırıp duruyorum

  28 eylül 09:43

  23. Sitcom seven biri olarak bayılarak izlediğim dizi. İzlemediğim gün eksikliğini hissediyorum resmen. Günde 2-3 bölüm izliyorum, daha fazla izlememek için kendimi tutuyorum. Hiç bitmesin istiyorum. 

  Claire hariç bütün karakterleri sevsem de favorim açık ara cam. Claire’i ilk bölümde görür görmez itici buldum ve 10. sezona geldim hala itici buluyorum.

  Her karakterin güldürdüğü anlar oluyor yani komiklikler şakalar tek bir kişi üstünde toplanmamış. her sezonda sevgililer günü, cadılar bayramı, yıldönümleri mutlaka oluyor. Bu da benim gibi süreklilik seven ve diziye bağlanmak isteyenler için iyi aslında. 

  Hem kafa dağıtayım hem güleyim hem bağlanayım istiyorsanız bi şans verebilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  27 eylül 21:52


  22. bütün sitcom komedileri sollayan dizidir benim için.

  en sevdiğim karakterler luke, cameron, manny ve gloria. aslında hepsini çok seviyorum ama claire bana cok itici geliyor bazen atlıyorum onun olduğu kısımları. yine de bütün oyuncuların performansi müthiş iyi. hiç bitmesini istemiyorum bu yuzden yavaş yavaş izliyorum.

  27 eylül 11:06

  21. Yazımı güzelleştirmiştir. Dizinin 6.sezonundayım, her gün aralıksız izliyorum. En sevdiğim karakterler phil, lily ve cam olmakla beraber en az sevdiğim karakter yok dizide. Hepsinin farklı yönü ağır basıyor ve hepsi de birbirinden orijinal. Sadece zaman geçsin diye başlamıştım ama akıp gitmesiyle beni benden aldı, final bölümüne gelince çok üzüleceğimi tahmin edebiliyorum. 

  6 eylül 23:26

  20. Varlığını geçen ay öğrendiğim hazinem... izleyin , izletin. Pişman olmazsınız 

  30 ağustos 00:57

  19. (gbkz: Sjw)yi çok güzel tiye alan aşırı sevdiğim dizi.

  29 ağustos 17:57


  18. O kadar güzel ve bir dizi ki, son sezonunu izlemiyorum bitmesin diye. Hayatımda izlediğim en sıcak dizi. Benim izlediğim dizilerin yüzde doksanı komedi türündedir. Bu kesinlikle en başarılılarından. Başta luke ve cam olmak üzere Her karaktere ayrı ayrı bayılıyorum. Friends’ in bitmesi bile bu kadar üzmemişti beni. Sımsıcak ve komik dizi arayanlara öneririm.

  11 temmuz 16:53

  17. yakın zamanda final yapmış kaliteli dizidir.

  ben dizi başladıktan 2 sene sonra izlemeye başladığım ve dizinin bölümleri hafta hafta çıktığı için "tamamına bakarak şu tutarlıydı bu değildi" gibisinden bir yorumda bulunamayacağım, çünkü 11 yıl oldu hatırlamıyorum. ama bence her bölümün bir temasının olduğu ve 3 farklı ailede herkesin hayatında o temanın ne manaya geldiğini çok iyi açıklayan bir diziydi. genel olarak güldürdü ama düşündürdü de.

  oyuncuların yeteneği konusunda şapka çıkarıyorum, daha iyisi olamazdı bence oyunculuk açısından.

  --- spoiler ---

  abi haley neden dylan'la oldu ya sonunda? bence andy ile olmalıydı.

  --- spoiler ---

  12 nisan 18:28

  16. En sevdiğim dizilerden biri. Kaç kere baştan sona izledim hatırlamıyorum ve onun dışında canım sıkıldığında da bir bölüm açıp izliyorum. Cam’e bayılıyorum özellikle. Hatta Cam ve Gloria’nın Stella’yı aradıkları sahneye ayrı olarak bayılıyorum. O sahneyi youtubedan açıp açıp izlerim. Esttellaa esttellaa come back(diziyi izleyenler Gloria’nın tonlamasıyla okumuşlardır)

  23 eylül 2019 20:35