girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (1)

14. i̇lk günden bugüne molped kullanan biri olarak sürekli kullandığım yeşil paketli pedleri çöpe attıran mükemmel ped. i̇lk kullandığım gün kalın oluşu biraz rahatsız hissettirsede anında alıştım. çok yumuşacık ve rahat bir üst yüzeye sahip olmasının yanında emiciligide çok ve asla sızdırma yaşamadım. 

büyüksün molped 

27 eylül 22:30 27 eylül 22:38

13. 6 yıl sonra ped markamı değiştirmeme sebep olan molped'in paraben, naylon, klor içermediği iddia edilen pedidir. orkid'den başka ped kullanamayan biri olarak tek olumsuz özelliğinin orkid'den bir tık daha kalın olması olduğunu düşünüyorum. Çamaşıra yapışması iyi, sızdırmıyor, orkid'deki naylon his yok daha ne olsun. sadece bir miktar inceltebilirlerse ideallerdeki ped olabileceğini düşünüyorum.

Bu arada iki gün önce gratis'ten 20'li gece olanı 11.90 a aldım süslüler

27 eylül 19:50

12. Rossmann'da şu anda 20'li gece paketi ve 22'li uzun paket 16.79a satılıyor. Normal boyun fiyatına bakmadım. Daha geçenlerde 10 liraya falan satılmıyor muydu bunlar? Çok övüldü diye mi böyle oldu, yoksa rossmann'ın işgüzarlığı mı bilemedim.

25 eylül 11:50


11. molped'in diğer serilerinden hiç memnun kalmadım, direkt bildiğimiz naylon çünkü. Aşırı tahriş etti. Diğer serisini hiç tavsiye etmiyorum ama bu seri gerçekten çok güzel. En küçük paketinden aldım denemek için ve bayıldım. Gerçekten yüzeyi güzel, yapısı güzel, yapışkanlığı güzel, koyduğunuz gibi kalıyor. Tavsiye ederim ve ben de kullanmaya devam edeceğim.

25 eylül 11:29 28 eylül 09:28

10. ben memnun kaldım güzel bir ürün, çok yoğun günümde gece olanı kullanmama rağmen hafif yanlardan taşma problemi yaşadım ama bunu yaşamadığım bir ped yok diyebilirim, klasik sorunum.

24 eylül 14:42

9. Molped'e aşırı önyargılıyımdır çünkü yıllar yıllar önce bir pedi bende inanılmaz alerji yaptı. Ben de yıllardır kotexciyim ama yapısı saçma sapan bir hal aldı. Ped arayışlarına başladım tabi korka korka aldım ama bayıldım. Üstü pamuk gibi haşır huşur plastik değil, pişik yapmıyor, fiyatı da diğer pedlere göre çok uygun.tek eksi yönü bi tık kalın ama beni rahatsız etmiyor. 2 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum, alerjik süslüler bir şans verebilir.

24 eylül 09:14

8. İnfinitynin kalın hali diyebilirim. Tabi o süngerimsi yapı yok molpedde ama aynı yumoş yumoşluk var. Orkid gibi hışır hışır değil, üstelik infinity (7 adet) şu an %30 indirimle 10 liraya alınırken pure and soft (22 adet) da 10 liraya alınabiliyor. İnfinityi çok seviyor ama artık pahalı buluyordum, bir tık kalın olması beni rahatsız etmedi, çok memnunum. 

24 eylül 00:05


7. ben de kotexten molped pure&softa geçenlerdenim.kotex benim en sevdiğim ped markasıydı ama yapısı değişmiş ve korkunç olmuş.pure&soft gerçekten yumuşacık,uzun ve yapışkanlığı iyi.çok beğendim,artık hep bunu almayı düşünüyorum

23 eylül 23:42

6. Çok samimi bir şey söyleyeceğim belki linçlenirim bilemiyorum ama kotex'e daha elimi atmam. O derece beğendim.

Kağıt gibi bir incelik olsun diye diretmiyorsanız bu yumuşaklığı seveceğinizi düşünüyorum.

Canımsın molped.

23 eylül 23:40

5. 14 yaşımdan beri kullandığım açık ara en rahat ped. (gizlinot: Vay be. 10 senedir bu çileyi çekiyorum farkındalığı geldi)

15 ağustos 18:54