yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • oylar (54)
  • medya (2)
  4

  92. Yapısı gerçekten kalın olan ancak bence kullanırken varlığını bile hissettirmeyen peddir kendisi. Emiciliği çok çok iyi değil ancak daha sık değiştirerek bu sorun da aşılabilir diye düşünüyorum çünkü yumuşak, hafif ve diğerlerine kıyasla doğal bir ürün. 

  14 kasım 16:46

  91. Orkid'in sınırları zorlayan reklam kampanyası ve o naylonun yaptığı pişik krizleri birleşince vazgeçip kendimi bulduğum ürün. Beni kalın olması rahatsız etmez, derseniz şiddetle tavsiye ederim. Alkol, boya, paraben içermemesi de bonusları...

  12 kasım 18:07

  4

  90. cilt dostu; klor, naylon yok yazınca pamuk olduğunu düşünerek alıp kullandığım ped. öncesinde kotex kullanıyordum, bir şikayetim yoktu ama bunun yumuşaklığından, rahatlığından daha fazla memnun kaldım. hiçbir kaşıntı, rahatsızlık hissi yok. kalın olması da beni hiç etkilemedi. sızdırmasını bilmiyorum, tüm pedler ara ara da olsa sızdırma yapıyor bende. onun dışında fiyatı da diğerlerine göre uygun. ama birinci paketi bitirip ikincisini almıştım ki paketin alt kısmında "pamuk içermez" yazısını farkettim. tam hayatımın pedini buldum derken hayal kırıklığına uğradım. farklı bir ped denemek için hemen iade ettim. ve şu an (gbkz: natracare)'le tam bir aşk yaşıyoruz.

  12 kasım 10:20


  4

  89. Regl olurken çok yoğun kanamam olduğu için zaten molpedin kalın pedlerinden kullanıyordum. Kiloluyum ve hassas bir cilde sahibim. Diğer pedler (kotex ve kalın molpedler) -orkid zaten kullanmıyorum hışırtısından- popo ile bacak kesişiminde yaraya sebep oluyordu yazın özellikle. Bir de üst tabaka neden yapılmış bilmiyorum o da kaşıntı yapıyordu. Pure&soft gerçekten adı gibi. Hiç saydığım rahatsızlıklara sebep olmadı. Bitmesine izin vermem. İndirimlerden stoklarım.

  Tek eksisi biraz kalın gelebilir, kalın ped kullanmayan süslülere.

  30 ekim 09:36 1 kasım 10:40

  5

  88. Kesinlikle adının hakkını veriyor, yumuşacık pamuk gibi . Özellikle regl olduğum ilk 2 gün yoğun ve ağrılı geçer ve hep tedirgin olurdum acaba ped kaydı mı, geçti mi , haşur huşur ses çıktı mı gibi şeyler .. geçen yıl deneme amaçlı alıp şimdi vazgeçemediğim ped oldu kesinlikle. belki tek sorun çok kalın olması ama negatif bir şey yaşamadım.

  29 ekim 21:27

  5

  87. Artık eminim, Adı gibi pure ve soft ped markası.

  Kendisini kullanmaya başladığımdan beri kronik hale gelmiş vajinal mantar hastalığım o kadar hafifledi ki!

  Canım aşkım molped'im maşallah!

  29 ekim 19:34

  5

  86. Benim gibi cildi hassas olanlar mutlaka denesin orkid kotex kullandım ama regl döneminin sonunda hep kaşıntı oluyodu ama bunu kullandığımdan beri sıfır kaşıntı. Benim için incelik kalınlık önemli değil bu önemli

  29 ekim 19:24


  4

  85. Pamuksu yüzeyini çok sevdiğim ped.

  Yıllardır kotex kullanıyordum. Emiciliği, kaymaması ve en önemlisi pamuksu olması nedeniyle kullandığım tek markaydı. Ancak yaklaşık bir yıl önce yapısını değiştirdi, diğer pedler gibi naylonlu bir yapıda üretmeye başladılar. Uzun olanını kullandığımda yürürken hışır hışır ötmeler olunca hemen başka marka arayışlarına girdim.

  Molped'i önceden beğenmiyordum ama bu pure&soft tam sevdiğim gibi pamuksu. Biraz kalın olabilir ama bu benim için olumsuz bir özellik değil. Umarım kotex gibi önce renklendirmeye sonra da naylonlaştırmaya geçmezler. Bu haliyle kullanmaya devam edeceğim bir ürün.

  29 ekim 18:25

  4

  84. Kasa indiriminde denk gelip aldığım peddir. Yoğun günlerim için aldım. Normalde öyle günler için orkid infinity ya da kotex kullanıyorum. Bu da fena bir performans göstermedi. Infinity'nin kanı hemen emmesi ve hafif kalmasıyla kıyaslanamaz tabii ki ama indirimde alınıp kullanılabilecek bir ürün bence. Tek kötü yanı çok kalın olması.

  29 ekim 17:27

  4

  83. Bana kotexi bıraktıran ped. Ağrılı olmasa da sağolsun 10 gün süren ve ilk günleri çok yoğun kanamalı olarak geçen bir regl dönemim var. Taşma olaylarına o kadar alışmıştım ki yanıma belime bağlamalık gömlek ya da fazladan tayt vs alma alışkanlığım olmuştu. Bu yüzden de önceliğim ilk olarak ayın dörtte birini bu durumda geçirdiğim için rahatlığı ikinci olarak taşma meselesinden kurtarması oldu bu ikisini bana verebilen tek ürün bu şimdiye kadar. Tampon kullanan varsa bu arada o konuda tavsiyelerine açığım.

  29 ekim 02:12

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar