girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (17)

207. son 2 yıldır durmaksızın giydiğim model. kendisi yüzünden artık dar pantolon giyemiyorum. giydiğimde bir garip hissediyorum. ayrıca herkese yakıştığını düşünüyorum. basenli ve beli kalın biriyim. hatta beli ince gösterdiğini düşünüyorum. alt bacaklarım üste göre baya ince orantısızlığı güzel kapatıyor.

dün 10:02

206. Retro tarzları her zaman sevdiğim için hoşuma giden pantolon modelidir. Henüz deneme fırsatı bulamadığım için yakışıp yakışmayacağını bilmiyorum, internetten denemeden alma riskine de girmek istemiyorum ama gördüğüm kişilerde beğeniyorum genelde. Bence bu pantolonun yakışması zayıflık ya da kiloluluktan ziyade göbeğin ne kadar düz olduğuyla alakalı, bu yüzden benim için fiyaskoyla sonuçlanabilir. Bir de mom jeans deyince aklıma nedense direkt deliha geliyor :)

dün 09:57

205. Yakışıp yakışmadığını çok umursamadan sırf rahatlığı için tercih edilebilecek pantolon türü. En sevdiğim kotumu vero moda'dan aldım. kumaşı ve kesimini çok beğeniyorum, indirimden 60 liraya almıştım. crop top ve dar üstler ile çok yakıştıyorum. Skinnylerden bıktığım günler tam bir kurtarıcı.

dün 09:06


204. Açıkcası gayet 34 beden olmama rağmen alt vücudumun bayağı kaslı (yoğun spor+genetik) olması sebebiyle denemeye bile çekindiğim pantolondur. Ama çok beğeniyorum. Giyin süslüler, giyin de biz de gıpta ile bakalım :)

dün 08:24

203. Çoğu süslünün dediğine katılıyorum. Regli olduğumda tayt bile sıkıyor ve sadece bu jeanlerimi giymek istiyorum. Tek sıkıntısı kendi vücudunuza uygununu bulmak sorun.

Taytlar şiş göbeğimi daha çok sıkıyor ne yapayım ?!? Bu kadar eksileyecek bir durum yok bence... belden bu jeanlerde daha rahat ediyorum diye de yazayım bari... çünkü yapışık şeyler sıkıyor!

dün 03:30 bugün 03:02

202. Yakıştığını düşündüğüm insanların vücudu zaten güzel, ne giyse yakışacak zaten.

18 nisan 16:24

201. Doğru mom jeansi bulmak doğru erkeği bulmakla eş değer bence. Biri pot duruyor, birinin beli logar kapağı gibi oluyor, birinin bacakları düdük gibi oluyor.

Çok havalı buluyorum ama başkasında. Ben skinny kızıyım.

18 nisan 15:39


200. Giymeyi çok istediğim ama asla giyemediğim şeydir. Canım kilolarım birden beni sardığı için ve kilo vermeye de çalışmadığım için içimde kalandır. Bana yakışanı yok ama kendim dışında yakışmayanı da görmedim. Giyin arkadaşlar, giyin. Benim için de giyin

18 nisan 13:50

199. cep telefonumu ön cebine sığdırabiliyorum (gizlinot: üstümde bir ceket olmadığında bayağı işe yarıyor. arka cepte çalınma riski var). bir de sanki doğduğumdan beri bunu giyiyormuşum gibi bir his veriyor.

botla, spor ayakkabıyla, birkenstockla, stilettoyla, oxford/loafer/mokasen ayakkabılarla hepsiyle ayrı bir güzel duruyor.

18 nisan 12:55

198. Bu modelin tanımı ra-hat-lık olmalı. Bacakları müthiş rahat ettiriyor, insanın hareketlerini kısıtlamıyor, kombinlemesi rahat. Daha ne olsun. 

İki tane mom jean’im var: Biri zara’dan kot rengi, biri berskha’dan siyah. Bence zara olanın kesimi ve kumaşı daha iyi. 2 sene oldu alalı valla bu ikisini çevirip çevirip giyiyorum.

Bir süre giydikten sonra bollaşma yapıyorlar. Özellikle zara olanı zaten kendime büyük almışım bir de bollaşınca iyice çuvala dönüyor, o zaman makinaya atıp bi kendine gelmesini sağlıyorum. O yüzden alırken bollaşma payını da hesaba katmakta yarar var.

Kısaca spor bir giyim tarzınız varsa bir tane edinmek mantıklı çünkü joker bir parça, her şeyin altına gidiyor.

Bir de ideal fizikliler giymeli ürünü değil kesinlikle. (gizlinot: Hiçbir model değil de bu model hiç değil) Bacaklarımda diz kapağı sorunum var. Skinny model bunu daha da ön plana çıkarırken bu model gizliyor. Belim ince değildir. Kemer takınca ince illüzyonu sağlıyor vs. 

18 nisan 12:51 18 nisan 12:54