girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (206)
  • medya (17)

206. giymeye çok özendiğim ancak yakıştıramadığım jean modeli. bir tek mavinin cindy modelini denedim. 4-5 tane cindy var galiba, hepsini denedim. kısa ve minyonum ancak basenli ve kalçalıyım. ayak bileklerim de biraz kalın sanırım. o kadar kötü oldu ki söyleyecek sözüm yok adeta. gerçekten hiç yakışmadı, boyumu çok kısalttı, kalçamı basık ve geniş gösterdi. daha da önemlisi, e bu model hiç rahat değil? hani çok ferahtı oh mis gibi giyiyorduk, bacaklara özgürlüktü. bir kere içlerinde elastan ya hiç olmadığından ya da yüzde 1 olduğundan kumaşları çok sert, hiç esneme payı yok. ayrıca kalınlar, yaz sıcağında nasıl giyilir hayal bile edemedim. yani yakışmasını geçtim, rahat da değiller bence. yine de çok güzel duruyorlar, bu vücut yapısına sahip süslülerin yakıştırdığı markalar varsa mesaj bekliyorum.

24 nisan 12:51

205. son 2 yıldır durmaksızın giydiğim model. kendisi yüzünden artık dar pantolon giyemiyorum. giydiğimde bir garip hissediyorum. ayrıca herkese yakıştığını düşünüyorum. basenli ve beli kalın biriyim. hatta beli ince gösterdiğini düşünüyorum. alt bacaklarım üste göre baya ince orantısızlığı güzel kapatıyor.

19 nisan 10:02

204. Retro tarzları her zaman sevdiğim için hoşuma giden pantolon modelidir. Henüz deneme fırsatı bulamadığım için yakışıp yakışmayacağını bilmiyorum, internetten denemeden alma riskine de girmek istemiyorum ama gördüğüm kişilerde beğeniyorum genelde. Bence bu pantolonun yakışması zayıflık ya da kiloluluktan ziyade göbeğin ne kadar düz olduğuyla alakalı, bu yüzden benim için fiyaskoyla sonuçlanabilir. Bir de mom jeans deyince aklıma nedense direkt deliha geliyor :)

19 nisan 09:57


203. Yakışıp yakışmadığını çok umursamadan sırf rahatlığı için tercih edilebilecek pantolon türü. En sevdiğim kotumu vero moda'dan aldım. kumaşı ve kesimini çok beğeniyorum, indirimden 60 liraya almıştım. crop top ve dar üstler ile çok yakıştıyorum. Skinnylerden bıktığım günler tam bir kurtarıcı.

19 nisan 09:06

202. Açıkcası gayet 34 beden olmama rağmen alt vücudumun bayağı kaslı (yoğun spor+genetik) olması sebebiyle denemeye bile çekindiğim pantolondur. Ama çok beğeniyorum. Giyin süslüler, giyin de biz de gıpta ile bakalım :)

19 nisan 08:24

201. Çoğu süslünün dediğine katılıyorum. Regli olduğumda tayt bile sıkıyor ve sadece bu jeanlerimi giymek istiyorum. Tek sıkıntısı kendi vücudunuza uygununu bulmak sorun.

Taytlar şiş göbeğimi daha çok sıkıyor ne yapayım ?!? Bu kadar eksileyecek bir durum yok bence... belden bu jeanlerde daha rahat ediyorum diye de yazayım bari... çünkü yapışık şeyler sıkıyor!

19 nisan 03:30 20 nisan 03:02

200. Yakıştığını düşündüğüm insanların vücudu zaten güzel, ne giyse yakışacak zaten.

18 nisan 16:24


199. Doğru mom jeansi bulmak doğru erkeği bulmakla eş değer bence. Biri pot duruyor, birinin beli logar kapağı gibi oluyor, birinin bacakları düdük gibi oluyor.

Çok havalı buluyorum ama başkasında. Ben skinny kızıyım.

18 nisan 15:39

198. Giymeyi çok istediğim ama asla giyemediğim şeydir. Canım kilolarım birden beni sardığı için ve kilo vermeye de çalışmadığım için içimde kalandır. Bana yakışanı yok ama kendim dışında yakışmayanı da görmedim. Giyin arkadaşlar, giyin. Benim için de giyin

18 nisan 13:50

197. cep telefonumu ön cebine sığdırabiliyorum (gizlinot: üstümde bir ceket olmadığında bayağı işe yarıyor. arka cepte çalınma riski var). bir de sanki doğduğumdan beri bunu giyiyormuşum gibi bir his veriyor.

botla, spor ayakkabıyla, birkenstockla, stilettoyla, oxford/loafer/mokasen ayakkabılarla hepsiyle ayrı bir güzel duruyor.

18 nisan 12:55