girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (224)
  • medya (19)

224. Geçen yıl Bershka'dan aldıklarımı bayıla bayıla kullandığım, her parçayla çok rahat kombinlenebilen pantolondur.

6 haziran 17:12

223. taaa ne zaman mavi den koyu grisini aldığım modeldir. ilk bir saat mükemmel duruyor sonra ev donuna evriliyordu. giymeyi tümüyle bıramıştım. ama geçen yaz dedim ki biraz daraltayım 1 ya da 2 beden daralttım sonra üzerimden çıkarmadım resmen. birkaç hafta evvel tekrar mavi ye gidip cindy model 2 mom jean daha aldım. ikisinden de aşırı memnunum lakin süslüler şöyle bişey var ki aldığım cindy mom jeanlerin biri yeni sezon üst bacaklarımı az biraz sarıyor ama alt bacaklarımda aşırı bollaşıyor. diğeri ise eski sezon mom jean o tam olarak bacaklarıma oturuyor. alt bacağımı da üstü de hafif sarıyor ama öyle skinny gibi durmuyor. ben iki modelin duruşundan da memnunum ama gidin bi deneyin. 3 mom jean im var 3 ü de maviden cindy momjean lakin 3 ü de farklı duruyor. denemeden almayın süslüler ve 1 beden küçüğünü alın!

6 haziran 15:26

222. Birçok deneme sonrasında an itibariyle bence kendime yakışan modelini bulduğum pantolon.

Defacto'nun amie modeli, etikette girlfriend yazıyor ancak mağazada mom jeans bölümündelerdi (gizlinot: Üstelik şuan indirimde, 50 lira)

168 boyum ve yaklaşık 58-60 kilo halimle (gizlinot: Kilo almam sonucu kum saatinden ayvaya dönen bir vücut tipi:( ) şimdiye kadar hiçbirini yakıştıramıyordum kendime ancak bunu yakıştırdım, göbeğimi basenlerimi ortaya çıkarmak yerine gizledi gibi geldi bana. Üst bacaklarimi da olduğundan kalın göstermedi. Yazın skinny jeans yerine vucudunuza uygununu bulabilirseniz çok güzel ve rahat olacak pantolondur.

5 haziran 17:15


221. daha önce mavi jeans cindy modelinin iki rengini alıp memnun kalmıştım. beli yuksek ve rahat bir model ama hayallerimdeki mom jeans değildi. tesadüfen görüp tereddütle denediğim (link: https://www.defacto.com.tr/lina-mom-jean-823297 defacto mom jeane) ise bayıldım. ancak daha önce hiçbir pantolonda bu kadar diz yeri problemi yaşamamıştım.

24 mayıs 15:57 6 haziran 17:34

220. bugün mavi jeansten edindiğim kotun modelidir. daha önce hiç denememiştim. 25 yaşımda yapmam giymem yemem dediklerimi yapar giyer yer hale geçebilmek için attığım ilk adımdı. boyum 160 kilom 55 civarı ve mavi jeansdeki cindy ( inşallah doğru hatırlıyorumdur) modelinin 25 bedeni bana cuk oturdu süslüler. bence bu modelin tek tehlikeli yanı basen sorunu. onun dışında boyu benim gibi kısa olan süslüler hiç giymekten kaçınmasınlar bence her türlü olurumuz var.

24 mayıs 03:17

219. Bir ara giyiyordum bunu, 2-3 sene önce kadar filan. Boyum 1.62 civarı, kilomu söylemeye utanıyorum ama kiloluydum yani hala da öyleyim ahsjsj lcwden almıştım bu pantolonu tipi cok güzeldi fiyatı da uygundu ve ben nasıl gösterdiğine bakmadan tulum, şalvar ve bu tip alt kıyafetleri çok severim. Çünkü inanılmaz rahatlar. Ama sonra giymeyi bıraktım çok daha yakışanları görünce dedim sadece şalvarımsı şeylerle devam edeyim bari hayatıma. Yazın skinny jeans çok zor cidden, keşke şu basenlerimi eritebilsem artık.

24 mayıs 02:04

218. gerçekten bayılıyorum duruşuna, fiziğine yakışanlar ne kadar şanslı olduklarını biliyorlar mı acaba..... normalde 38-40 beden arası giyiyorum ama bunlarda 44 bile olmuyor bana yani. içine girebildiklerimde hoş durmuyor zaten daha kalın gösteriyo bacaklarımı. basic tshirt altına mom jeans altına sneakers bitti bu kadar çok rahat. modası geçmeden zayıflayabilsem keşke, o zamana kadar da yoldaşım siyah taytımla yoluma devam ediciğim.

23 mayıs 21:26


217. benim gibi hobbitlere yakıştırılmadığı söylenen pantolon. umrumda mı peki? asla değil. ben aynaya bakınca kendimi beğeniyorsam bitmiştir. üzerine crop top altına spor ayakkabı ve sırt çantası ile kombinlendi mi tamamdır.

23 mayıs 20:12

216. yıkayıp giyince harika duran. 2-3 saat sonra bollaşıp diz yapan pantolon. malesef benlik değil. anca piknikte filan giyerim ya da markete giderken. keşke bir beden küçüğünü alsaydım. halbuki satıcı çocuk size 26 olur demişti de ben 27 aldım. mavi cindy duruşu harika ama bir kaç saatlik. ütü kolası bassam bollaşmayı engeller mi acaba???

23 mayıs 09:16

215. Yakışması için ya uzunboylu ve ince ya da minyon olmanız gerekiyor. Giyen herkesi + 7 kilo gösterdiğini düşünüyorum. Momslar ile boyunuz kesiliyor bacaklar ve bel olduğundan kalın görünüyor. bu nedenle fitten öte zayıf arkadaşlarda hoş görünüyor; Mutlu günlerde giyin efenim.

Edit: rahat mı? Hem de çok ama bana yakışmıyor. Artık Çarşıya pazara yaz günü dostu Ama alışverişe değil çünkü bu arkadaşı çıkarıp ne denesem daha ince duruyorum. 

23 mayıs 04:07 23 mayıs 04:20