girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (246)
  • medya (17)

246. İlk alındığında çok güzel duran ama zamanla diz yapan ve aşırı bollaşan jean türü. Her jean diz yapabilir ama aynı zamanda her yeri aynı oranda bollaşıyor bence zaten bol olduğundan. Popoyu basık gösterdiği de doğru. Eğer skinny değil de bol bir jean giyilmek isteniyorsa straight jeanler daha hoş duruyor bence.

28 eylül 20:30

245. geçen seneye kadar hep skinny jean giymiş birisi olark bu pantolona alışınca skinny jeanları direk bir kenara attım. evet hafif daha kilolu gösteriyor fakat ben, skinnye göre beni daha iyi gösterdiğni düşünüyorum. ayrıca çok rahatlar. ben (bkz: carpe butik) 'ın mom jeanlarını kullanıyorum. f/p açısından düşünürsek bence süperler. 1.5 gün önce yeni modellerinden spariş etmiştim bugün elime ulaştı. kalitesi geçen sene satıklarına göre daha iyi geldi bana. kadife mom jeanlar da getirmişler istediğim renk tekrar gelirse onlardan da alacağım bir tane.

(link: https://www.carpe.com.tr/urun/siyah-mom-jeans dediğim mom jean bu)

28 eylül 16:53 28 eylül 16:59

244. mümkünse koton'dan alınmasın, çok severek aldım severek giydim ama kısa giyebildim, 1- yırtıldı (zaten yırtıktı ama parçalandı diyelim), 2- ikinci ayda diz yerleri çıktı (kotta diz yeri mi çıkarmış demeyin bildiğin 2 dizli kadın gibi geziyorum ortalarda) 3- ama hala giyiyorum ve hala seviyorum sanırım

17 eylül 22:56


243. Herkeste görüp çok beğendiğim ama ben giyince şalvar gibi duran jean.Bir kaç ay önce Bershkadan mom jean e benzer straight cropped jean aldım.Fiyatı 99.90₺ idi.Benim gibi mom jean bulamayanlar bu modele bakabilir.

17 eylül 13:18

242. İki hafta önce maviden iki tanesini 140 liraya aldım. Lcwda bile mom Jeanlerin 60 lira olduğunu düşünürsek çok hesaplı bir alışveriş oldu. Umarım hala devam ediyordur indirim koşun hemen bakın. Ben bir siyah bir de mavi rengini aldım

17 eylül 13:14

241. Bu tip pantolonların popo kısmında bi sorun oluyor sanki, cep kısımları, kalçanının tam istüne denk gelmesi lazım ki, popo olduğundan büyük görünmesin

16 eylül 21:39

240. Hep istediğim ancak boyuma göre bulamadığım pantolon. Nadiren boyuma göre buluyorum o da ya çok pahalı oluyor ya da yırtıklı pırtıklı. İstediğim gibi bir tane bulamadım. 1.78 boya göre uygun fiyatlı dar kottan başka bir şey bulamıyorum. Diğerleri kapri gibi çirkin duruyor. Desenli işlemeli falan da sevmiyorum. Huysuzum biliyorum ama düz pantolon bulmak niye bu kadar zor yahu?

16 eylül 01:08


239. Baldırı bacağı maşallahlık bir hatun olduğum için henüz kendime yakışanını hiç bulamadığımdır. Eski kiloma inince gardrobuma ilk ekleyeceğim ürün olacaktır kendisi. Bu zamana kadar en güzellerini mavi'de gördüm sanırım, fiziğine yakıştıran süslülerin mavi'ye bakmasını öneririm.

15 eylül 23:35

238. Pull and beardan aldığım bir tane var duruşunu her şeyle yakışmasını falan çok seviyorum ama aşırı rahatsız. Bir de daha 1 sene olmadan üst bacak kısmından yırtıldı ki zayıf biriyim sürtünmeden dolayı olamaz diye düşünüyorum. Sonuç olarak pull and beardan aldığım kalitesiz, çok rahatsız ama çok yakışıyo.

15 eylül 23:28

237. 1 senedir giyiyorum yaz kış demeden. Kışın ise bot içine siyah ince pantolon çorabı giyip kotu kıvırıyorum çok memnunum. Botun üstünde güzel gözüküyor.

15 eylül 16:38 15 eylül 16:44