yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  5

  7. Bugün elime ulaştı ve kokusuna hayran kaldım. Kuru saçıma uyguladım elektriklenmeyi anında yatıştırdı. Yapış yapış bir hissiyat bırakmıyor. Saçlarım uygulanan ürünün kokusunu tutuyor, bu yüzden hoş kokulu ürünleri seviyorum. Rüzgar estikçe burnuma temiz bir koku olarak yağın kokusu geliyor.Düzenli kullanımda yorumumu güncelleyeceğim.

  10 temmuz 17:33

  6. bu çok ilginç bir saç yağı, çünkü bir pompasını bile elime aldığımda gayet yoğun yapıda bir ürün olduğunu görüyorum. ama saçlarıma sürdüğüm anda ürün hafifleşip, yağlı göstermeden sağlıklı bir parlaklık veriyor. bu kadar içeriği zengin ve yoğun yapıda yağların her zaman saçlarımı yapış yapış göstermesinden şikayetçiydim. mecburen gıdım gıdım kullanıyordum..bu üründen ise iki pompa alıp tüm saçlarıma uyguluyorum. çok yeterli geliyor. ısıl işlemden sonra da oluşan elektriklenmeyi müthiş kontrol altına alıyor. kokusu ise hafiften cilt serumlarını andırdı bana. parfüm basmadıkları için bu anlaşılabilir. fiyatı da tuzlu tabii ama bereketli bir ürün olduğunu unutmamak gerekir. korendy kargo ücretlerini allah katına çıkardığı için yine giren bize giriyor. evet konu saç yağından yine korendy nefretime geldiğine göre burada noktalayayım. bu işin sonu pek parlak değil gibi swh.

  15 mayıs 22:33 15 mayıs 22:37

  5

  5. Birkaç kullanımda bile son derece memnun kaldığım bakım yağı. Öncelikle saçlarım boyasız, kalın telli ve yağlanmaya meyilli. O yüzden bir saç yağı kullanmaya çekinmiştim ama buradaki yorumları okuyunca bir şans verdim, iyi ki vermişim. Saçımda hem duştan sonra hem de kuruyken kullandım, asla yağlandırmıyor. Çok hafif bir yapısı var, saçta kolayca dağılıyor. Benim saçım aşırı elektrikleniyor, onu da yatıştırdı. Çok tatlı bir parlaklık verdi. Fiyatı biraz tuzlu ama bence şu ekonomide değer çünkü boyutu büyük ve bir iki pompa benimki gibi saça bile yetiyor. Alın, aldırın.

  30 mayıs 2023 09:30


  5

  4. Saçım ıslakken de kullandım, kuruyken de saçım boyalı, ince telli, yıpranmış durumda. Açıkcası bir sürü ürün kullanıyorum. Kokusu gerçekten güzel 1-2 pompası yetiyor saça, kuruyken sürdüğünüzde asla ağırlaştırmıyor, yağlı görünüm vermiyor. Sağlıklı gösteriyor. Fönlü saça sürdüğümde de saçı güzel gösterdi. Çok düzenli kullanamadığım için de olabilir tabi benim çok gözle görülür bir şey fark etmemem. 

  20 nisan 2023 12:56

  3. Hayatımın saç yağıdır. Saçlarımı boyattıktan sonra etkili bir bakım arayışına girdim ve yolum moremoyla kesişti. İnce telli uzun ve yıpranmış saçlarım vardı ve saç yağlarıyla aram yoktu ama bu ürün beni şaşırttı. Saçlarımı ağırlaştırmadan yumuşattı. Bıraktığı frambuaz kokusuna da hayranım. Duş sonrası kuru saçlarıma kullandım etkisi baya kalıcı. Zamanla saçımı onardığını da fark ettim. İndirimde kaçırmayın süslüler.

  14 eylül 2022 12:00

  2. testerını kullanıp çok beğendikten sonra indirimini yakalayıp ürünün orjinal boyutunu aldım. ilk başta kuru saça kullanıldığı bilmeden nemli saçıma sürmüştüm. saçım kuruduktan sonra dokunmalara doyamamıştım. o günden sonra hem nemli saçıma hemde kuru saçıma sürüyorum. saçlarım gerçekten yumuşacık, satenimsi bir hal alıyor. verdiği hissi çok seviyorum. bence uzun süre gidecek bir ürün. zaten fazla kullanmanıza gerek yok. ama benzer hissiyatı aldığım ürünler de oldu açıkcası. mesela hask'ın şu 18 ml'lik tüplerindeki yağlarda moremo kadar olmasa da buna benzer bir etki yapıyor.

  31 ocak 2021 19:39

  5

  1. Korendy.com'da satılan, saç bakım ürünleri içeren moremo markasının onarıcı saç yağı.

  Korendy alışverişimden birinde sitede cilt bakımına dair testerların çoğu tükendiği için kendisini sepetime eklemiş bulundum, tester haklarımı boş geçmemek adına. İyi ki de eklemişim çünkü ürüne bayıldım. Yağı kuru/ıslak saç fark etmeden kullanabiliyorsunuz. ben iki kullanım arasında afaki bir fark görmedim. sadece kuruduktan sonra kullandığımda ürünün kokusu(gizlinot: ki benim çok hoşuma gitti kokusu) daha uzun süre saçlarımda kalıyor. elimde ürünü yayıp ısıtıyorum, daha sonra saç uçlarımdan başlayıp boyuna doğru uyguluyorum. saçım kısa sürede ürünü emiyor, yumuşacık oluyor, sağlıklı bir parlaklık sağlıyor ve mis gibi kokuyor. saçlarım düz ve boya yok, şampuan dışında saç ürünü kullanmıyorum, saç kurutma dışında ısıl işlem de uygulamıyorum saçlarıma yani saçlarımla alakalı büyük bir sorunum yok. Bu yüzden yıpranmış saçlarda nasıl bir onarım sağlar bilemiyorum. Ben saçlarımı daha parlak, daha sağlıklı göstermiş olmasına, verdiği yumuşacık hissiyata ve durup durup burnuma gelen mis kokusuna bayıldım(gizlinot: bu ürünü kullanıp şöyle bir aynaya baktığımda modum yükseliyor. görüntü, koku, doku tüm duyularıma hitap ettiğinden kısa sürede duygusal bir bağ kurdum kendisiyle istemeden).

  Bu arada 1 tester 1,5 ml ürün içeriyor ve ben orta-uzun(gizlinot: Sütyen kopçasının 1 parmak altında kalıyor ) saçlarımın uçlarından yarı boyuna kadar olan kısmına 3 kere kullanabildim 1 testerı. ürünün tam boyu 150 ml yani her gün kullansam yaklaşık 10 ay gider. indirimden 169 tl gibi bir fiyata aldım, bu şekilde fiyatını hak eder fakat indirimsiz fiyatı 228 tl. ürünü çok severek kullanıyorum fakat elimdeki ürün bittiğinde indirimli fiyatına denk gelmezsem tekrar almayı düşünmem.

  ilgili medya:
  2
  12 aralık 2019 22:47