yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (19)
  • medya (3)

  28. Şişesi mor olanı kullanıyorum. Birkaç ay önce buradaki yorumlara hiç bakmadan aldım ve keşke baksaydım diyorum. Evet banyodan sonra kullandığımda hafif bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor saçlarıma fakat o kadar ağır bir kokusu var ki (çamaşır suyunun kokusunu bastırmak için içine tüm şekerli parfümleri karıştırmışlar gibi) saçıma sıktığımda nefesimi tutup başka yere kaçıyorum yukarıda bir süslünün dediği gibi. Almak isteyen olursa bir düşünsün derim.(gizlinot: lol)

  7 nisan 21:33

  3

  27. Mor ve mavi olanını kullandım. 10 kuaförden 11i bu ürünleri kullanıyor. Önce kuaförde gözüme takıldı, sonra gratiste de görünce aldım.

  İlk olarak mor olanını almıştım, kokusunu sevmedim. Mavinin kokusu ona göre daha güzel. Her ikisini de duştan çıkınca nemi alınmış saçıma sıkarak kullandım. Kuru saçta bir etkisini göremedim çünkü. Özellikle açıcı işlem görmüş saçları ıslakken biraz daha yumuşatıp taramayı kolaylaştırıyor. Kuruduktan sonra ekstra bir parlaklık, yumuşaklık etkisi yok. Şimdi ikisi de bitti, tekrar almayacağım.

  27 mart 19:24

  26. Mavi olanı indirimdeyken almıştım. Saçlarımın kolay taranması için bir ürün arıyordum, bunu aldım. Sıktıktan sonra taraması evet kolaylaşıyor. Ama nemlendirme vaadini yerine getirmiyor maalesef. Benzerlerinden pek farkını göremedim. İndirimde yine alabilirim.

  18 mart 20:31


  4

  25. Mor renkli çeşidini kullanıyorum. Saçlarım boyalı olduğu için uçlarda kuruluk ve kabarma sorunum vardı, ona çözüm oldu diyebilirim. Duşta saç kremi kullanmayı sevmediğim için bu tür ürünlere ihtiyacım oluyor. İçinde silikon var ama bence bu sorun değil çünkü diplere değmiyor. Zaten banyo sonrası ürünlerde (birçok pahalı üründe bile) genelde kullanılıyor. Bittikten sonra diğer çeşitlerini de denemeyi düşünüyorum. Aman aman bir mucize beklemiyorsanız gayet yeterli bir ürün bence.

  31 ocak 17:24

  2

  24. Mor renkli olanını kullanıyorum bir süredir. Öncelikle saçlarım ince telli, kabarmaya müsait, boyalı, saç uçlarım aşırı kuruyken saç diplerim de yağlı. Bu ürünü banyo sonrası saçlarımı kolay taramak için şampuanının yanında almıştım. Banyo sonrası saçlarımı ikiye ayırıp boylarına ve ıçlarını 6-7 fıs olacak şekilde kullanıyorum. Saçlarımı sakinleştirdi, uçlardaki kuruluğu kullanım ardında azalttı. Ancak bir sonraki gün kuruluk geri geldiği için sabahları saçlarımı taramak için yeniden kullanmamı gerektirdi. Kokusu bence keskin ki koku hassaiyetim yoktur. Ama kullanıp saçlarımı kuruttuğumda banyoda durmam mümkün olmuyor. Kaçıyorum tıkanmamak için. Başka bir faydası var mı derseniz bence yok. Bittiğinde yeniden almayacağım bir ürün kendisi.

  26 ocak 16:08

  4

  23. çok övülen bir ürün olduğu için denemek üzere; hem kolajenli olan mavi renginden hem de keratinli olan mor renginden 50 ml. hacminde iki seyahat boy ürünü aldım ve denedim. çok genel bir bakış açısıyla değerlendirmek gerekirse; iki ürün arasında aman aman fark olduğunu düşünmemekle birlikte mavi olanın biraz daha fazla güzel koktuğunu, mor olanınsa saçımda nemlendirme açısından bir tık daha iyi bir etki bıraktığını söyleyebilirim.

  saçlarım ince telli, çabuk yağlanan ve hacimsiz cinsten. saçlarımı yarı kalıcı bir saç boyasıyla geçtiğimiz günlerde boyadım ancak bu ürünleri deneyimlediğim sırada saçlarımda boya dahil herhangi bir kimyasal işlem yoktu. değerlendirmelerimi bu bilgiler ışığında yaptığımı da belirteyim. her iki ürün de saçlarımın erken yağlanmasına sebep olmadı ancak saçlarıma, şekillendirmeye yetecek kadar hafif bir doku ve nem verdi. ürünlerin vermiş oldukları nem ve doku da, doğal yollardan saçlarımın hafif şekilli ve güzel durmasını, kolay taranmasını, elektriklenmemesini sağladı. bunun haricinde iki spreyin de hiçbir işlevi yok diyebilirim. ürün içerikleri çok temiz değil, silikon barındıran spreyler; ancak sprey formdaki saç şekillendiriciler arasında uygun fiyatlı ve temiz içerikli olan çok fazla ürünle karşılaşmadım diyebilirim. saçlarım zaten halihazırda normal denebilecek seviyede dökülüyor, bu ürünlerin ekstra saç dökmesi gibi bir durum da gözlemlemedim.

  sonuç olarak; deniz tuzu vb. doğal şekillendiriciler kullanmayı istemezseniz bence yazın temiz saçlara hafif bir doku katmak amacıyla kullanılabilecek güzel ürünler olarak bu spreyleri tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum. indirimde de bu spreylerin büyük boyu 10 tl gibi fiyatlarla satın alınabiliyor ki bence bu da bu ürünleri tercih etmek için güzel bir sebep. ben sanırım bu spreyin büyük boyunu satın almak istersem, kokusunun daha güzel olması sebebiyle mavi olanını, yazın kullanmak üzere tercih ederim.

  25 aralık 2019 10:55 25 aralık 2019 11:04

  4

  22. mavisini kullanıyorum 2. şişemdeyim. çok nemlendirdiğini düşünmüyorum ama saç açma ve saçta kokusunu bırakma konusunda oldukça başarılı buluyorum.

  13 ekim 2019 00:11


  21. mor olanı yani keratinlisini gratis indiriminden seyahat boy olarak denemek için aldım ama çok mutsuzum. saçımı çok fazla yağlandırıyor ve ağırlaştırıyor. 2 günde 1 yıkadığım saçı bunu sıktığım için her gün yıkamak zorunda kalıyorum artık. kendisi ile anlaşamadım :/

  12 ekim 2019 13:31

  5

  20. gratis indiriminden 7,5 lira gibi bir fiyata aldım mavi olanını. kendi şampuanıyla beraber kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. harika bir kokusu var, duştan sonra ıslak saçlarıma sıkıyorum ve taramamı çok kolaylaştırıyor. saçlarımın daha bakımlı göründüğünü fark ettim. mucizevi beklentilerim olmadığı için de benden 5 puan almış olabilir. Bittikçe alacağım bir ürün şimdiden.

  12 ekim 2019 08:41

  19. mavi olanını çok seviyorum, kolayca tarama sağlıyor. ayrıca saça çok güzel parlaklık veriyor. maalesef ki içinde silikon var ve curly girl method uyguladığım için üzülerek aramızdaki bağı koparmış bulunduk...

  11 ekim 2019 23:07