girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. ablamın aldığı gucci tshirt 3(üç) aydır bize ulaşamadı nereyi arasak kime ulaşsak bir bir telefonlar kapandı iade gibi bi durumda yok çünkü kimse cevap vermiyo bişey almadan önce iki üç dört beş kere falan düşünün hala alcam diyosanız altı yedi ....

20 aralık 2017 01:35

10. şikayetvar da 528 adet şikayeti bulunan dolandırıcı bir site. kimse inanıp bir şey almasın asla yollamıyorlar paranızı da iade etmiyorlar aman diyeyim.

19 aralık 2017 22:55

9. uzak durulması gereken site, satın aldığım çantayı vaad ettikleri tarihte göndermemiş olup bilgi almak için attığım maillerime de asla dönmediler. hatta attığım mailler ulaştırılmadı bile sanırım destek hattı için açtıkları mail servisini kapatmışlar çünkü gmail mailiniz teknik bir sebepten dolayı ulaştırılamadı diye feedback yolladı her seferinde, bankaya dilekçe verdim geri ödeme için umarım sonuç alabilirim.

edit: banka paramı bir hafta gibi kısa bir süre içersinde yatırtı çok şükür, site benimle bir kere iletişime geçme zahmetinde bulundu onda da "siparişinizin markadan istenen ekstra evrakların temin edilmesi nedeniyle teslim tarihlerinizde sarkma meydana gelmiştir." gibi bir bahaneyle hala işi yokuşa sürme derdindeler ne evrakıysa asdfghhjjls sanki çocuk kandırıyorlar hala neyse sonuç olarak ben paramı aldım aman deyim süslüler  sizde çevrenizdeki insanlara söyleyinde dikkat etsinler.

19 aralık 2017 15:05 24 aralık 2017 12:47


8. ben de paramı kaptırıp aylarca bekleyenlerdenim. sonra aldım alacağımı ama akıllandım ve artık bir yerden alışveriş yapmadan önce mutlaka internette titizlikle yorumları inceliyorum. ayrıca insanları aptal yerine koymamaları ve benim yaşadıklarımı kimsenin yaşamaması için kalkıp bakanlıklara kadar şikayet ettim ama hiçbir yaptırım olmadı.

13 aralık 2017 01:07

7. replika ürün sattıklarını sanmadığım marka. yaklaşık 50 milyon tane love moschino çantam vardır ve hiçbir şeyden anlamasam moschinodan jeremy scottan anlarım ve kaliteleri arasında hiç fark yoktu.

diğer markalara bi yorum yapamam ama...

13 aralık 2017 00:58

6. Bavul ticareti yapan ya da yapmaya çalışan platform. Önceki girdimden sonra biraz araştırmıştım, dediğim gibi o kadar ürün kallavi sitelerde yok. Bir yerde okudum sanırım dil kurslarına vs giden öğrencilerle bağlantıları olan bir firma. Yurtdışında okuyan eden vs insanlar aracılığıyla ürünleri temin etmeye çalışıyorlar, bu kadar uzaması da bundandır. Milyon adet şikayetin içinde 3-5 adet gerçekten ürününü teslim alabilen de var. Replika ürün sitesi değil yani aslında. Tabii temin edilen ürün replika da olabilir ama kalkıp falanca marka kazağın da replikasi olmuyor tabii.

Nasıl müdahale edilmediğine akıl sır erdiremiyorum. resmen organize dolandırıcılık yapıyorlar. Verilen paraları aylarca hesaplarında tutup artık borsa mi oynuyorlar kredi mi donduruyorlar bilemem. Şurada 3 ay bekleyip de hala Şikayetvar dan medet uman müşteriler de değişik. Cevap (bkz: Chargeback) arkadaşlar eğer paranızı kaptirdiysaniz derhal bankaya yazı çekiyorsunuz.

Bir çantaya 10 bin lira verebilen insanın da buralardan alışveriş yapmasi çok acayip ya. Para çok yanlış insanların elinde sgshsg o kadar para verip eline replika geçse deliririm valla.

Kısaca ismi cismi olmayan yerlerden alışveriş yapmak gerek hele hele böyle pahalı seylerse.

Edit: replika ürünlerle ilgili yazdığım kısmı sildim çünkü başlıkla ne alaka (gizlinot: swh)

12 aralık 2017 12:54 12 aralık 2017 13:21

5. Bu sitedeki tüm ürünler replika arkadaşlar. Bilerek mi alım yapıyorsunuz bilmiyorum ama replika olduğunu bilerek ise size instagramda aykut yeşil isimli satıcıyı öneriyorum. O da replika satıyor ancak en azından orjinal parası ödemiyorsunuz ve kargo gecikmiyor. Mosmoda sitesi orjinal fiyatına orjinalmiş gibi, replika ürün satıyor. Belirttikleri günde bırakın kargonun size teslim edilmesini, onlar daha kargoya vermemiş oluyor. Bir tanıdığım kötü bir tecrübe edinmişti, ben de oradan biliyorum. Telefon ve e-mail destekleri yok, ulaşamazsınız. Satın almayın aman diyim. Aldıysanızda bankanızla görüşün. 

12 aralık 2017 06:47


4. süslüdeki yorumları okuyunca sitesinden ülkemizde satılmayan ugg botu almaktan vazgeçtiğim marka.

7 aralık 2016 18:12

3. bana hiç bir zaman güven vermemiş site. o kadar geniş bir ürün yelpazesi net a porter, saks, mytheresa hepsini toplasan yok. mümkün değil yani. kaç kez de bir şeyler görüp ya acaba şansımı denesem mi dedim ama artık iyice ayyuka çıkmış sanırım dolandırıcı oldukları.

yakın zamanda bir blog'da sahte lv ve chanel yolladıklarını söylemişler. bu markalar indirimli de değil ki neden mağazası dururken insan buradan alır anlamadım. birisi de 32 bin tllik ödemem var demiş, keşke bakaydın ya 32 bin tl yatırmadan önce güvenilirliğe. o paraya dünyanın her yerinden istediğin şeyi iki güne kapına getiriyorlar zaten.

neyse benim dikkatimi çekmişti bir kaç ay önce. beymen'de bir şeylere bakınıyordum. mesela bir ayakkabı indirimde ve aynısı tamamen aynı numaralarla mosmoda'da çıkıyor. bir kaç tane böyle şey gördüm ve takibe aldım. beymen'de bitti burada da bitti. orada medium bir taneydi ve satıldı, mosmoda'da aynı şekilde. bence tesadüf olamaz bu durum ya. nedir aslı astarı bilemiyorum. ben beymen'den aldım yine alacağımı.

umarım yakın zamanda paranızı alırsınız süslüler. çok bekletmeden tüketici mahkemesine gidin.

5 kasım 2016 00:04

2. Eski sitelerini görünce insan korkuyor (link: http://mosmoda.com Link)

Tanım: kargoyu oyalayarak geç gönderip, gönderince de ürünün sahtesini gönderen dolandırıcı site.

3 kasım 2016 23:50