yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (0)

  45. İnternet alışverişi de rezalet olan markadır. İptal ettikleri ürünü haber vermek yok, aldıkları parayı taksitle iade ediyorlar birde. Sanki ben hatalıyım. Stok var gösterip parayı alıyorlar, maille iptal ediyorlar.(Daha sonra tekrar kontrol ettim çanta tekrar stoğa düştü, bir çeşit numara) Müşteri hizmetleri de mailde yazanı olduğu gibi okuyor hiç yardımcı olayım kafasında değiller. Bir daha almam ürün. Beğenmediğim trendyol bile böyle çakallık yapmadı bana.

  3 haziran 00:22

  44. Ben bu mağazayı seviyordum. Kıyafetlerinin kalitesi gayet iyiydi. Belki bazı parçalarının fiyatları yüksekti ama sonuçta kaliteliydi, değerdi. Ama bugün beni hayal kırıklığına uğrattı.

  Geçen ay çok güzel bir bluz gördüm, denedim gayet yakışmıştı. Ama o an alamadım çünkü bir arkadaşımla buluşacaktım arayıp geldim hadi neredesin deyince hemen çıkmak zorunda kalmıştım. Bugün yolum tekrar aynı mağazaya düşünce o bluz aklıma geldi hemen baktım, vardı. 1 ay önce 119.90 TL olan parça indirimle 159.90 TL’den 99.99 TL’ye inmiş :) diğer mağazalardan bu duruma alışmıştım fakat mudo’da hiç böyle bir şeyi yaşamamıştım. Üzdün beni mudo!

  2 haziran 23:44

  43. patronunun ağır bir (link: https://odatv.com/bana-yaptiginizi-hayatim-boyunca-unutmamam-1302171200.html yalaka) yandaş olduğunu öğrendiğimden beri içeri adımımı atmıyorum. çalışanlarına yapılanlar tam da beklenen gibi. bu tiplerden dürüst, hakkaniyetli, prensip sahibi olmalarını bekleyemezsin.

  14 kasım 2018 13:00

  42. Bunca zamandır yazmamışım bu başlığa ilginç... birkaç yıl önce kısa süreliğine çalışanı olduğum mağaza... gördüğüm şeylerden sonra asla kapısından bile girmiyorum. Çalışanlara olan tavrından başlayayım.

  İç mimar diyerek alınan personelin “eleman eksiği var” denilerek satış danışmanlığı yaptırıldığına, hatta girişte karşılamaya konularak gelen gidene “hoşgeldiniz” deme görevine getirildiğine şahit oldum. (Satış danışmanlığına asla lafım yok fakat ben 4 sene üniversiteyi yapma çiçek satmak için okumadım, satış danışmanı olmak istesem o yönde ilerlerdim...) Daha sonra yine bu iç mimar arkadaşların serbest kıyafet giyinilirken öncelikle “Mudo” marka kıyafet giyme zorunluluğu getirilmesi ancak kıyafet temin edilmediği gibi herhangi bir kıyafet bütçesi de verilmediğini gördüm. Sonradan zaten iç mimarlara da satış danışmanlarının birebir aynısı olan üniformalar getirildi.

  Yine iç mimarlara bir süre sonra zaten haftada 1 gün olan izni haftasonu kullanmama şartı getirildi.

  Mobilyalarına gelirsek, zaten tasarım olarak Çin’deki tasarım fuarlarından getirilen ve Amerikan markalarının kopyası olan (bence) kalitesiz mobilyalara sahipler. Arada bazıları gerçekten iyiydi ama şans işi... bir müşterinin evini buradan aldığı mobilyadan dolayı tahta kurusu bastığını gördüm. Ve mağaza hiçbir sorumluluk kabul etmedi bu konuda. Bir keresinde de mağaza içinde taşınırken masif olarak satılan dış mekan mobilyalarından biri kırıldı ve içinin sunta olduğunu gördük. Masif falan değildi yani ve 18.000 tl gibi bir Fiyatı vardı...

  Ha ama kurucusu Mustafa beyin ve çocuklarının verdiği emeği görmezden gelemem. Adam bu yaşında hala tüm mağazaları dolaşıp teftiş ediyordu her şey düzgün mü diye... bence benim yaşadığım ve gördüğüm tüm sorunlar ara yöneticilerden kaynaklı...

  Umarım bu yazdıklarım başıma bela açmaz...

  14 kasım 2018 12:42

  41. Genel olarak çizgilerin seviyorum. Fakat son 3 yılda ciddi derecede kalitesini ürünlerinde düşürdü diyebilirim. Kazak ve sweatshirtler hem kalitesi düşük hem de pahalı. Açıkçası bu yüzden artık kıyafet adına bir şey almıyorum. Eşime yazın aldığım şortların ikisi de renk attı ve iade ettik. Yağmurluğu dikişlerinden erir duruma geldi ama iade edemedik çünkü devamı yok ve eşim çok seviyor. Özetle artık kıyafette tercih etmiyorum. Atkı, şal ve eldiven belki.

  Bir eleştiri de hediye çeki sistemlerine getirmek istiyorum. Aldığım ürünleri iade etmek istedim, yapamadıklarını ama hediye çeki verebileceklerini ilettiler. Kabul ettim. Verdikleri bir tane fiş ve 10 yıl geçerli. 10 yıl içinde o fişin mürekkebi bile uçar. Ayrıca kayıp da edebilirim. Kartıma işlemelerini istedim ama mümkün olmadığını müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Aramadım. Zaten yılbaşı geliyor harcarım ama sene olmuş 2018 ve bu süreçleri bana hiç günümüz teknolojisine uygun gelmedi.

  Güzel tarafları da yok değil. Ev tarafında hala tercihlerimde yargıcıdan sonra ilk sırada. Yemek takımlarımı marekeş serisinden düzerek çeyizimden kalan takımdan kurtuldum. Bunun dışındaki sunum ürünleri de bence güzel.

  Puan sistemleri de gayet güzel. Her alışverişte puan kazanıyorum ve indirim kullanabiliyorum. Bugüne kadar kötü bir personelini hiç görmedim. Kasada sıra da görmedim. Ayrıca Humble Brush ürünleri satmalarını da çok başarılı buldum.

  Umarım giyim kaliteni yükseltirsin mudocum. Bir de siteni yeniledin ama hala çok yavaş.

  14 kasım 2018 12:17

  40. girip dolaşması bile keyif veren bir mağaza. şallarını, çantalarını, tişörtlerini ve mutfak eşyalarını seviyorum özellikle. git gel baya bir şeyler aldım burdan. malzeme kalitesinin süper olduğunu düşünmüyorum hatta hayal kırıklığına uğradığım da oldu fakat eskiden mudonun tekstil ürünleri bana pahalı gelirdi piyasa geneline göre. şu an inditex ve mangoyu baz alırsak onların yanında uygun kalıyor. mobilyalarını da beğeniyorum ancak dev indirimler olmadan yanına yaklaşmak zor benim için. geçenlerde çalışma masama sandalye almak için gezinirken burda genel dekorasyonuma ve renklere uygun bir tane buldum çok da güzel indirimdeydi. %70 indirime ek kasada %15 ve %10 da tek çekim indirimi vardı(gizlinot: totalde %77'ye tekabül ediyor.) nerdeyse üstüne para vereceklerdi desem de inanmayın tabi. yine hatrı sayılır bir para ödedim ama rahat konforlu bir sandalyem var artık. darısı çalışma motivasyonuna(gizlinot: swh)

  13 kasım 2018 18:49 13 kasım 2018 19:06

  39. dekorasyon objeleri dışında pek begenmiyorum. dekorasyon objeleri de çok pahalı ne yazık ki. keten ürünleri özellikle erkek bölümünde iyi. Kadın bölümü için sadece çantaları f/p ürünü sayılır.

  13 kasım 2018 17:11

  38. tişört bedenleri bir tuhaf, küçük. olması gereken bedeni yansıtmıyor bence.

  yazlık %100 keten erkek gömlekleri gayet güzel. geçtiğimiz yaz eşime aldım o kadar beğendi ki üstüne aynı gömlekten 4 tane daha aldı tüm yazı onlarla geçirdi. hatta erkek koleksiyonu bence daha da güzel. kazak, triko, hırka gibi ürünlerde erkek grubunda beğendiğim ürünler mutlaka çıkıyor. bir de yine erkek grubunda renkleri çok güzel kullanıyorlar sonbahar renklerini görebiliyorsunuz. hardallar, sarılar, turuncular, yeşiller, kahveler..

  yazlık bölgelerde ürün çeşitliliği daha fazla ve farklı oluyormuş onu da bu sene fark ettim. çok daha tarz, kaliteli ve keten ağırlıklı ürünler vardı.

  13 kasım 2018 10:10

  37. mudo kadın giyim şeklen güzel ancak kalite ve dikiş tekniği olarak hatalı bir çok ürün aldığım için artık liste dışı

  tşört, sweatşört alırdım pek bir problem de yaşamamıştım. bir gün denemeden kot alma gafletinde bulundum eve geldim denedim bir bacağı diğerinden dar kesilmişti, bir kere gömlek elbise aldım aynı şekilde kol içlerinden biri dar biri tamdı. 2 kere aynı problem olunca bir daha alışveriş yapmadım.

  13 kasım 2018 09:43 13 kasım 2018 09:43

  36. Bu indirim döneminde elim boş çıkmadığım mağaza.

  Fiyatlar evet uygun değil ama diğer mağazalarla kiyaslayinca en azından kumaş kalitesini anlıyorsunuz.

  200 TL üzerine %20 indirim vardı ve aldıklarım normal fiyatlara geldi. Kaliteli bir kazak evet 100 liraya denk geldi ama ben artık buna pahalı demiyorum.

  İnditexi bıraktığımdan beri orta kalite ve uygunluk açısından Koton, ortanın üstü kalite içinde Mudo tercih ettiğim mağazalar arasında. Outletine de gitmek istiyorum belki oralarda daha uyguna bir şeyler bulunabilir.

  13 kasım 2018 09:33