girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (179)
  • medya (19)

179. şuan mitinginde 5 milyon insan var diyorlar :)

28 dk önce

178. Şu an cumhuriyet tarihinin en kalabalık mitingini yapıyor olabilir.

44 dk önce

177. Maltepe mitinginde sahneye çıkıp kendisini için gelen insanları görünce ağlamaya başlayan tertemiz yürekli insan. Oturduk biz de ağlıyoruz.

Seni başkan yapacağız öğretmenim !

50 dk önce 50 dk önce


176. Sabah erken saatlerde kalkıp hazırlamaya başladık annemle. Bugün maltepe dolup taşıcak. Her yerden insanlar yollara dökülmüş vaziyette.ilk kez umutluyum.

bugün 10:21

175. çok yorgunum bugün. uzun bir gün oldu. ama yarın mitinge gideceğim erkenden kalkıp, yetmeyecek müşahitlik yapacağım pazar günü sabah erkenden kalkıp.

sözü çok uzatmak istemiyorum. sonuç ne olur bilmiyorum. ama hayatımda ilk defa ülkem için gerçekten bir şeyler yapıyormuşum hissiyatı geldi. ilk defa bu kadar umutla doldum çünkü.

hiçbir şey değilse bile, bu karanlık günlerde yarınlara umutla bakabilmemizi sağladığın için, şu kısıtlı zamanda ülkenin her bir yanını dolaşıp herkese ulaşmaya çalıştığın için, teşekkürler muharrem ince. umuyorum aydınlık dolu günler, bu ilk hareketin başlamasıyla olur ve dalga dalga yayılır.

bugün 01:30

174. Gezi olaylarından sonra ilk kez bu kadar umut dolu heyecan dolu oldum.mitinglerini her izlediğimde gözlerim doluyor,tüylerim diken diken oluyor.olumsuz hiçbir şey düşünmek istemiyorum.bence olduk biz.

gümbür gümbür geldin,hoş geldin. :)

bugün 01:17 bugün 01:32

173. Örtmenim yargılamaya istediğimiz hukuk düşmanından başlayabilir miyiz?

Diye soru sormak istedigim canım mustakbel cumhurbaskanim

bugün 00:57


172. Kendimi hiçbir zaman belli bir ideolojiye, dolayısıyla bir partiye bağlı hissedemedim. -izm'lere sığdıramayacağım kadar farklı yönleri kapsayan belli bir dünya görüşüm var ve bunu karşılayan bir parti/kişi olmadığından her zaman oyumu "kötünün iyisi" olarak nitelendirebileceğim, bana en rasyonel gelen tarafa/kişiye verdim. Ta ki yalovalı fizik dahisi hipertansiyon muharrem ince beyfendiye kadar. Bugün ben de gittim ankara mitingine. Kadınlar artık korkmayacak dediğinde içim bir hoş oldu. Bizi öyle bir hale getirdiler ki, normal olanı duymak bile bizi mutluluk sarhoşu yapıyor. Dinsizin hakkından imansız gelir derler ya, tam da öyle. Mevcut kişinin karşısına ancak böyle babacan ama agresif, öğrencilerin hep korktuğu ama yıllar sonra bile gülümseyerek hatırladığı, merhametli, lafını esirgemeyen, had bilen ve had bildiren biri lazımdı. Mutlaka kazanacağız! <3

bugün 00:53

171. Ben bir öğretmenin gelişini bu kadar merakla, bu denli Umut ve Sevinçle beklememiştim.

Yalovalı fizik dahisi hipertansiyon Muharrem ince Başkan diyeceksiniz! :’)

bugün 00:13

170. "kadınlar, çocuklar, hayvanlar artık korkmayacak"

muharrem ince

bugün 00:11