girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • medya (6)

99. cumhurbaşkanı seçilmesini istediğim beydir. hayatımda ilk kez bu kadar istekli oy vareceğim ve hayatımda ilk kez 21 haziran izmir mitingine muharrem ince'ye destek vermek için gideceğim. başarıya ulaşmasını gönülden istiyorum. allah yardımcısı olsun.

bugün 15:07

98. devamlı muzaffer ince diye andığım adam. umarım allah söyletiyordur.

bugün 04:48

97. Şiirlerinden bazılarını okudum. Başkanımın sayısalcı olduğu nasıl da belli.(gizlinot: swh)

bugün 01:22


96. Ismini, resmini veya cismini gordugum her an istemsizce "ay hadi insallah" dedigim cumhurbaskani adayi.

bugün 01:12

95. Elazığ mitinginde (gbkz: Sevim tanürek)'e değinmiş olan aday.

Bu ölüm benim hep içimde kalmıştı ve unutulup gitti diye üzülüyordum. Umarım bu kadının evine düşürülen ateş bunu yapanların paçalarına düşmüştur ve ne yapacaklarını düşünüyorlardır.

bugün 00:50

94. Gönüllerimizin başkanı kesinlikle. Ben %75 rte nin aldığı bir şehirde yaşıyorum. Burada tahmin edersiniz ki sağım solum önüm arkam, hala inanması güç ama halaaaa türban üzerinden mağdur edebiyatı yapan cahillerle dolu. Önceden ben ve ailem oy vereceğimiz partiyi savununca çok tepki çekerdik azınlıktayız malum. Ama ilk defa öyle bir umut, güven var ki içimizde.. Bayramda eve gelenlere, en koyusundan kararsız olanına kadar sonuna kadar savaştık anlattık capslock -bağıra bağıra -capslock fikirlerimizi söyledik. Gerçekten güvenebileceğimiz biri oldu yıllar sonra. Sen bizim yüzümüzü kara çıkarma başkanım. Son umut demek istemiyorum ama sanırım öyle. Bu seçimi de kaybedersek artık hiç bir seçime inancım kalmayacak zaten.

Not: ailem de ben de muhafazakarız. ama hiç bir zaman akp oy vermedik.

bugün 00:36

93. #ahıvar

https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/1008329834794246144?s=21

Bu ve buna benzer videoları izleyip, devam diyenin vicdanı, kendine ve vatanına sevgisi saygısı kalmamıştır.

dün 23:37


92. erotik şiir kitabı varmış da başka ülkede yaşanmazmış :d siirde mastürbasyon, öpüşme, sevişme falan geciyo diye erotik şiir olmuyo, hiç mi şiir okumadınız hiç mi roman okumadınız anlamıyorum ki. şu meme dedi zaa xd kafasından bir kurtulsak ne güzel olacak.

dün 20:44

91. ince: ‘mitingimde bayilanlar oluyor, erdoganin da mitinginde bayilanlar oluyor, ben bayilan kisiye doktor yonlendiriyorum, ya da hekim olan vekillere bakmalarini soyluyorum, erdogan -herseyi biliyor ya- kafasina su dokun diyor’  :D 

ince ince gulduruyor adam.. insallah hepimizi bu secim sonunda guldurur..

dün 13:44

90. Her seçimde umudum büyük bir ivme ile azalıyordu. Ancak vicdanı olan bir bireyin ve üstüne de mantığını çalıştırabiliyorsa önümüzdeki seçimde oyunu vereceği insandır gözümde. Tek bir şüphem yok. Özellikle bugün hayvan haklarının önemini vurguladığı, bunun değişmesini sağlayacağını belirttiği için değeri gözümde 1000 kat daha arttı. Sokaklarımızdaki canlar sahipsiz değil onlar mahallemize, yaşam alanımıza ortak ve başlarına ne geliyorsa cezasını çekmeli, bedeli neyse ödemeli, umarım cumhurbaşkanı olur iyileştirebildiği her şeyi değiştirir.

Ben içinde hayal kurabileceğim ülkemi istiyorum ve kendisi ile mümkün olacağına inanıyorum. Bu kez değişimin başlaması ümidiyle.

16 haziran 01:36