sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (283)
 • medya (22)

283. (link: https://www.suslusozluk.com/muharrem-ince?i=812844 girdimde bahsettiğim) (link: https://www.instagram.com/p/BqSXRwEgpfS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1gmn7k8848rk1 sözünü tutmuştur.)

ilgili medya:
1
17 kasım 2018 19:40

282. son yazisiyla beni cok duygulandirdi...

siz oldukca umudumuzu kaybetmeyecegiz canim ögretmenim.

ilgili medya:
1
17 temmuz 2018 22:36

281. Parti kur oy verelim, alayına ayar çekelim. Aç kapıyı girelim. Niyetimiz belli

2 temmuz 2018 02:07

280. seviyoruz. ne yapalım?

2 temmuz 2018 01:48

279. Boğaziçi Üniversitesi mezuniyet töreninde ''elbet bir gün buluşacağız '' pankartıyla sevindirmiştir .

29 haziran 2018 21:11

278. siyasete olan bakis acimi degistirdi benim ya.gercekten unutamiyorum konusmasini,hareketlerini.herkese babacan tavirla,ayirmadan yaklastigini dusunuyorum.keske kazansaydi,yine de genis kitlelere iyice kendini duyurdugunu dusunuyorum.ve evet o malum klipte bende agladim yalan yok.ataturk gibi insanlar olsa keske.

29 haziran 2018 00:54

277. bu böyle yarım kalmayacak videosunu izledikten sonra hüngür hüngür ağladım... çok anlam içeren bir videoydu. kemal kılıçdaroğlu açıklama yapmadan önce kesin istifa edecek ve genel başkanlığı muharrem inceye bırakacağını düşündüm. koltuk sevdalılarının bu partide yeri yoktur dedi bir koltuk sevdalısı. 8 seçim kaybeden muharrem incenin aldığı oyu yıllardır alamayan birisi. şimdi merak edilen muharrem incenin ne yapacağı. bence ayrı bir parti kurmalı. 3 kuşaktan beri chp ye oy veren bir ailede olmama rağmen babam bile bu konuşmadan sonra bir daha oy vermeyeceğini söyledi. hem bazı zihniyetler muharrem inceyi ne kadar beğenirse beğensin anti chp tutumundan dolayı oy vermeyecekler. fakat başka parti kursa başına geçse şansı çok daha fazla olacaktır. sen yeterki yürümeye devam et vekilim biz arkanızdayız.

27 haziran 2018 16:08

276. ben yeni bir parti kurmasını istiyorum, chp'ye geçmesini değil. chp'nin içindeki pislikler, çalışmayan, chp'yi aşağı çeken rantçılar temizlenemedi çünkü. chp kendi içerisinde bile demokratik değil. en son delege seçiminde bakırköy'de büyük mahallelerden birinde oyumuzu kullandık. ben oyumu kullanıp çıktım, eşim bekledi. oy kullanma saati dolmasına rağmen bekletip birkaç kişiye daha oy kullandırmışlar. itirazları dinlememişler bildiklerini yapmışlar, kavga gürültü çıkmış. bunlar olurken dışarıda eli silahlı bir araba dolusu kişi gelmiş. polis çağırınca tüymüşler. ve 1 oy farkla yine eski tas eski hamam aynı tarafın, usülsüzlük yapan tarafın delegeleri seçildi. chp içerisinde gerekli yerlere şikayet edilmesine rağmen sonuç alınamadı. güvenlik kamera kaydı bile vardı.

ayrıca 1 oy, 1 oydur diye boşuna söylemiyoruz.

27 haziran 2018 12:19 27 haziran 2018 12:25

275. 23 yaşındayım ve yaklaşık 5 senedir oy kullanıyorum. Bu güne kadar başka hiçbir partiye oy vermedim fakat uzunca bir süredir Kılıçdaroğlu'nun söylemleri, her şeye sırf muhalefet olmak için yorum yapması yüzünden, o gitmedikçe artık CHP'ye oy vermeyeceğimi hatta gerekirse oy kullanmayacağımı belirtiyorum. Yani belirtiyordum, ta ki Muharrem Daddy ortalığı kasıp kavurana kadar! Uzun zamandır bu kadar umut dolu hissetmemiştim.

Bence artık Sn. Kılıçdaroğlu milletin koltuk sevdasına laf ederken biraz düşünmeli, kendi koltuk sevdasından vazgeçmelidir.

Seni önce genelbaşkan koltuğunda, sonra da ülkenin başında görmek istiyoruz gönüllerin başkanı.

27 haziran 2018 11:43

274. Yozlaşmış ve kuruluş amacından sapmış, artık güvenilmeyen bir cumhuriyet halk partisi..

Chp seçmeni muharrem ince’yi genel başkan olarak görmek istiyorsa da, partinin temelden köklü bir değişime ihtiyacı var. ‘Cumhurbaşkanımız’ dediğimiz insan dahi bu yoz partiyi bu haliyle kurtaramaz. Oyları ne kadar arttırmış, halkı ne kadar heyecanlandırmış ve umutlandırmış olsa da..

Dolayısıyla muharrem ince’nin yeni bir parti kurabileceği ihtimalini düşünmek için ne siyaset bilimci olmaya ne chp’nin içinden biri olmaya ne de sağlam bir istihbarata ihtiyaç var.. 

yeni bir parti kurması durumunda da çok dikkatli adımlar atması ve kalbi kırılmış ama ikna olmak isteyen bir çok seçmenini de tekrar kazanması gerek.

26 haziran 2018 22:56

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar