0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

2. Ürünü az önce bitirdim ve hemen yazmaya koyuldum. Bende olan boyu 30 ml. Haftada 2-3 kez kullanılması öneriliyor. Banyomda durdu her zaman ve her gün banyo eden biri olarak nerdeyse her gün kullandım diyebilirim. 30 ml olmasına rağmen ve nerdeyse her gün kullanmama rağmen yaklaşık 4 ayda ancak bitirdim. Ciltte aydınlanma vb. vaatleri var ama ben lekeler ve cilt rengi üzerinde bir etki görmedim. Düzenli peeling yapmazsam hemen yap beseleri olur cikdinde. Son bir yıldır düzenli cilt bakımı yapamıyprum. Aşırı bir yoğunluk yaşıyorum. buna rağmen yüzümde korktuğumdan daha az yağ bezesi oldu. Bu ürünün katkısı mı yoksa hiç makyaj yapmaya zaman bulamamam mı bilemiyorum. Tam boyunu satın almayı düşünmüyorum. Ama kötü bir ürün de değil. Vaat ettiği kadar ve parasını hakedecek kadar mükemmel bir ürün de değil. Daha evvel markanın bir temizleme jelini kullanmıştım. O çok daha yüzümü aydınlattı ve daha çok memnun kaldım. Kesinlikle en hassas ciltlere bile uygun bu peeling de bahsettiğim temizleme jeli de. Bahsettiğim temizleme jeli http://www.tavsiyesever.com/murad-essential-c-cleanser/  bu. Murad markasının en performansı düşük ürünlerinden biri bence bu ürünü. Daha evvel kullandığım hemen her ürününü beğenmiştim. Bu ise kötü değil ama daha iyisini beklediğimi saklayamam.

ilgili medya:
1
23 mayıs 03:11

1. Kullanıp çook memnun kaldığım clarins peelingden sonra nolursa olsun eczane ürünü olsun diyerek eczacımdan peeling istediğimde bunu vermişti.

yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. gözeneklerim geniş,siyah noktam bol. hiçbir yararını göremedim. fiyatı yüksek bir ürün olduğundan dolayı bitmesini bekliyorum,tekrar almam.

bu fiyata daha iyi ürünler mevcut.

ukte: (yazar: fifiri)

4 aralık 2015 03:00