girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

19. Kendisi Mersin'den tanıdığım bir kızın kuzeniydi. Yıllar önce ergenlik fotoğraflarını görmüştüm sonra Kerimcanla görünce şok geçirdim. Baya kilolu ve köseydi bu çocuk.

15 kasım 11:14

18. fotoğrafına ilk denk geldiğimde çok seksi olduğunu düşünmüştüm sonra videolarını gördüm ve VATTTEVVVAAA durumu aşırı baydı. Konuşmaya başlayınca kendini bitirenler +1

15 kasım 10:49

17. Madem kendisi kadınları dış görünüşü üzerinden eleştirip git yanağını aldır, diz kapakların iğrenç diyebiliyor o zaman ben de onu eleştireyim. Sakalların keçeli kalemle çizilmiş gibi. Fred Çakmaktaş’a benziyorsun. Yürü şimdi 

15 kasım 10:07


16. Bu adamı ilk instagramda görmüştüm ve gerçekten çok yakışıklı buldum kerimcanın arkadaşı olduğunu öğrenince hüsrana uğradım :(

9 kasım 13:42

15. Kerimcan'ın kaykeytosu,sürekli whatever deyip ben neden fenomen olmuyorum diye düşünüp youtube'a atılan kişi. Ha bir de diz kapağı takıntılı.

9 kasım 00:42

14. Boş işlerin ve boş kişilerin prim yaptığı varsayımından hareketle piyasada şansını denemeye çalışan kişi.  Kendisinin Türkçe'de karşılığı olan kelimeleri İngilizce kullanma iticiliğine selam çakarak; üzgünüm ama İtalya'da moda yönetimi okuyup gelip burada Aleyna Tilki'nin 'outfit'ine cık olmamış demek olsa olsa 'pathetic' olabilir, başka birşey değil diyorum.

9 kasım 00:01

13. videosunu ilk gördüğümde biraz sevindim açıkçası eğlenceli olabilir gibi geldi konsepti. bazı yerlerde doğru tespitler yaptı kendimce katıldım fikirlerine fakat moda/tarz dışında kişileri fiziksel olarak o kadar haksızca eleştirdi ki dayanamadım. yok diz kapağı öyle yok suratı böyle.. tanım: kanalda var oluş amacının kamera karşısına geçip istediğine istediğini söylemek olduğunu görünce bir daha izlemeyeceğim kişi muhtemelen.

8 kasım 19:14


12. Kerimcan ve Danladan öğrendiklerini uygulayan birisi. Onlar demiş ki ağzına geleni söyle, kötü eleştir vs. Böyle böyle popüler olacaksın demişler. O da uyguluyor. Çünkü kendileri de aynı taktikle popüler olmuş kişiler.

8 kasım 16:46

11. Kerimcan Durmaz’ın bir değişik versiyonu, alt sürüm gibi bir şey benim gözümde

8 kasım 15:37

10. Ya son videosunu izledim ve hande erçel'e dediklerini rahatsız edici buldum. Hande erçel gerçekten kötü bir oyuncu. Oyunculuğuna laf edilmesi doğal, kıyafetleri de eleştirilebilir orası da tamam ama sen bir kadına nasıl "yanaklarını aldır tamamsın" deme cesaretini bulabilirsin anlamıyorum. Sen de git burnunu yaptır o zaman başkalarının dış görünüşüyle dalga geçeceğine.

8 kasım 15:19