sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (38)
 • medya (1)

38. Klasik zengin ve popüler olan herkese yalakalanan tip.

14 aralık 2018 15:29

37. İlk defa bugün böyle birinden haberim oldu. Duyguyla videosunu izledim ama başka videolarini izlemem diye düşünüyorum.

Instagramına baktım da bu Aşkı memnu Bülent'in büyümüş haline bir tutam kısmetse olurdaki eser west katılmış gibi.

14 aralık 2018 11:17

36. konuşma tarzı bu kadar iticiyken ses tonu nası bu kadar güzel olabilir, hayret.

13 aralık 2018 13:43 13 aralık 2018 13:45

35. şimdi bir şey diyeceğim bu çirkinliğe ama, insanları görünümleri üzerinde vuracak kadar aşağılık olmadığımdan yapmayacağım. günümüz hastalığı herkesin kendini 'bir şey' sanması. sen kimsin, aldığın eğitim ne, ki bu konularda yorum yapacak bir eğitimin varsa bile bu seni ne kadar alanında otorite yapıyor, devils wear prada'daki devil sen misin murat?

boş işler holding genel müdürü muratsimukılıç.

8 aralık 2018 17:40 8 aralık 2018 17:41

34. Sen sen diye konuştukça beynimi matkapla deliyorlar sanki.. memleket muhabbetine gelince olay Batı’da da aynı maalesef edirneliyim arkadaşlarım hiç gitmedikleri halde 85. Kuşaktan kalma göçmen dedelerinin memleketlerini profillerine yazıyorlardı ahshs birde Edirne’de hava kimeyse şehrin yüzde 99 u göçmen. Hayır sanki Norveç’ten falan göçtük neyseee konu nerelere geldi ölürüm Türkiyem deyip olayı kapıyorum 

8 aralık 2018 01:37

33. timeline'da bu neymiş diye merak edip girmiş ve malesef öğrenmiş bulundum. girmez olaydım.

estetik muhabbetlerini de burada okudum. kendisi o koca burnunu hergün aynada görmüyormuşçasına, başka birine git estetik yaptır diyebilecek nasıl bir kafa yaşıyor, bilmiyorum. bu tip kadar, buna prim verenler utansın bence. birinin başkasına haddini aşarak çemkirmesini izlemekten nasıl bir keyif alır insanlar?

edit: imla

8 aralık 2018 00:12 8 aralık 2018 00:16

32. Bir önceki girdiye kesinlikle katılıyorum. Nerelesin sorusunu cevaplarken kendisi adına utandım.

Babam şuralı ama aslında ben buralıyım muhabbetinin temelinin, 'marjinalim ama doğuluyum ve bunu söylemeye utanıyorum'a dayandığını düşünüyorum çünkü bu muhabbeti genelde ya doğulular ya da görece gelişmemiş şehirlerin vatandaşları(gizlinot: Doğru sözcüğü bulamadım) yapıyor. Bknz: Duygu özaslan

Daha önce kütüğündeki çorum yazısını değiştirmek istediğini söyleyen arkadaşım oldu. Yine aynı mantık. Bu şehirler üzerinde genel bir toplum yargısı var ve insanlar bu nedenle memleketlerinden utanıyor. Yok kayserililer cimridir, yok diyarbakırlıların hepsi cahildir, doğuda yaşayanların hepsi kürttür, çankırılılar çingenedir... yeri geliyor hepimiz memleket şakaları yapıyoruz ama geçiniz bunları. elalem ne derse desin. İnsan kendi benliğinden utanmamalı.

Ama yoook, beyefendiler yurtdışında moda okumuşlar hiç yakışır mı doğulu olmak, diyarbakır ve moda ne alaka değil mi? Koca koca insanlarsınız, memleketinizden utanıyorsunuz gerçekten tuhaf geliyor bana. Baban nereliyse oralısın tatava yapma, söyle geç işte.

(gizlinot: Dibine kadar çorumluyum)

7 aralık 2018 23:30

31. En son videosunda nerelisin sorusuna diyarbakırlıyım ama şöyle diyarbakırlıyım. Babam diyarbakırlı ama ben mersinde doğdum aslında mersinliyim tarzında şeyler söyledi. Ben de mersinde doğdum büyüdüm ama hiçbir zaman sorduklarında mersinliyim demiyorum. Annen baban nereliyse oralısındır. Diyarbakırlılıktan gocunuyor gibi geliyor. Cevabı şu olsaydı kompleks haline getirdiğini düşündürmezdi Diyarbakırlıyım mersinde doğdum.

Diğer bir duygu özaslan-yozgat vakası. Pardon babası yozgatlı ama kendisi başka şehirde doğdu vakası ahahha

7 aralık 2018 23:02 7 aralık 2018 23:05

30. Kadınları sürekli “git estetik yaptır, o ne hal?” Şeklinde eleştiren varlık.

Aslı bekiroğlu ile bir videosu var, kızın suratına diyor ki: “tamam sen de doğalsın ama bu kadar doğallık da fazla, git estetik yaptır çene dolgusu falan.”

Aslı da gülüp geçiyor. Belki de alınmıştır.

Hande erçel’e bazlama dediler dediler kız gitti estetik yaptırdı, anca bu olaydan sonra vay “baskı”, vay “psikolojik şiddet” oldu. Başlarda büyük çoğunluk kıza bazlama diyip gülüyordu. 

Ben baştan söylüyorum, insanları tek tip güzellik kalıbı algısına sokan, “git estetik yaptır be!!” Diyerek psikolojik baskı yapan, tüm zorbaların başını çeken ve insanları hedef gösteren murat simu kılıç isimli kişiyi izlemiyorum, prim vermiyorum, sizi de tepki vermeye davet ediyorum.

Kimse kimseye “o bacaklarla kendini kendall jenner mı sandın, o poz ne?”, “git diz kapaklarına estetik yaptır.” Falan diyemez.

Hem için hem dışın çok çirkin murat. Umarım azalarak bitersin.

4 aralık 2018 22:13

29. videosunda influencerların kıyafetlerini yorumlamış. diyor ki; bu videoda danla bilinç olmamlıydı bunların arasında!! hayır oraya müge boz'u bile koymuşsunuz. kız hiç değilse oyuncu sanat icra ediyor. danla denilen kişi ne yapıyor allah aşkına, youtube da bize okuduğu kitapları, izlediği sanat filmlerini ya da ne biliyim insanlara katkı sağlayan bir kanalımı var ki diğerlerinden ayrılsın. küfür ederek makyaj yapıp küçük kızları eğlendiriyor alt tarafı. bir de kıyafetine övgüler yağdırdı, o kıyafet ve çizmelerin aynı anda danla'nın 1.50 lik boyunu daha da kısa gösterip kestiğini anlamak için moda okumaya gerek yok. bunlar arkadaş gruplarıyla bir araya gelip milletle dalga geçip, herkesin dedikodusunu yapan tiplerden bence izleyip prim vermeyeceğim.

26 kasım 2018 21:17