girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

20. neişyaptığıbilinmezgillerden biri daha. italya'da iki sene moda eğitimi almış ve yurda dönmüş. instagramda eski resimlerine gidilerek geçirdiği evrime şahit olunabilir. ama o ses tonu..ahh..

1 saat önce

19. Kendisi Mersin'den tanıdığım bir kızın kuzeniydi. Yıllar önce ergenlik fotoğraflarını görmüştüm sonra Kerimcanla görünce şok geçirdim. Baya kilolu ve köseydi bu çocuk.

bugün 11:14

18. fotoğrafına ilk denk geldiğimde çok seksi olduğunu düşünmüştüm sonra videolarını gördüm ve VATTTEVVVAAA durumu aşırı baydı. Konuşmaya başlayınca kendini bitirenler +1

bugün 10:49


17. Madem kendisi kadınları dış görünüşü üzerinden eleştirip git yanağını aldır, diz kapakların iğrenç diyebiliyor o zaman ben de onu eleştireyim. Sakalların keçeli kalemle çizilmiş gibi. Fred Çakmaktaş’a benziyorsun. Yürü şimdi 

bugün 10:07

16. Bu adamı ilk instagramda görmüştüm ve gerçekten çok yakışıklı buldum kerimcanın arkadaşı olduğunu öğrenince hüsrana uğradım :(

9 kasım 13:42

15. Kerimcan'ın kaykeytosu,sürekli whatever deyip ben neden fenomen olmuyorum diye düşünüp youtube'a atılan kişi. Ha bir de diz kapağı takıntılı.

9 kasım 00:42

14. Boş işlerin ve boş kişilerin prim yaptığı varsayımından hareketle piyasada şansını denemeye çalışan kişi.  Kendisinin Türkçe'de karşılığı olan kelimeleri İngilizce kullanma iticiliğine selam çakarak; üzgünüm ama İtalya'da moda yönetimi okuyup gelip burada Aleyna Tilki'nin 'outfit'ine cık olmamış demek olsa olsa 'pathetic' olabilir, başka birşey değil diyorum.

9 kasım 00:01


13. videosunu ilk gördüğümde biraz sevindim açıkçası eğlenceli olabilir gibi geldi konsepti. bazı yerlerde doğru tespitler yaptı kendimce katıldım fikirlerine fakat moda/tarz dışında kişileri fiziksel olarak o kadar haksızca eleştirdi ki dayanamadım. yok diz kapağı öyle yok suratı böyle.. tanım: kanalda var oluş amacının kamera karşısına geçip istediğine istediğini söylemek olduğunu görünce bir daha izlemeyeceğim kişi muhtemelen.

8 kasım 19:14

12. Kerimcan ve Danladan öğrendiklerini uygulayan birisi. Onlar demiş ki ağzına geleni söyle, kötü eleştir vs. Böyle böyle popüler olacaksın demişler. O da uyguluyor. Çünkü kendileri de aynı taktikle popüler olmuş kişiler.

8 kasım 16:46

11. Kerimcan Durmaz’ın bir değişik versiyonu, alt sürüm gibi bir şey benim gözümde

8 kasım 15:37