girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (2)

76. Çıktığı an radyo kanalını değiştiriyoruz,ailecek. 

19 temmuz 17:52

75. Yahu şu kötü insanların yaptığı bazı olaylar geri tepiyor, ellerine yüzlerine bulaşıyor ya hani. Yemin ediyorum içimin yağları nasıl eriyor size anlatamam. Kendisi benim için “akp poster boy”dur ayrıca. 

Halbuki Bu hamleyle karısını aldattığı ortaya çıktıktan sonra kaybettiği Cecelistlerini geri kazanacak idi hacı musti. kendisine yurtdışından geldiği söylenen kayıtların, karısı ile boşandıktan sonra olduğu halde karısını kendisini aldatmayla suçlayacak idi. boşandığı eşinin ayıplanası(!!) özel hayatını insanların önüne meze ettikten sonra Çocuğunun velayetini alarak “ilgili baba” olacak ve adını temizleyecek idi. herkes durup “yahu bu kadını aldatması doğal” diyecek idi. herkes eski eşine yüklenecek, “ne demek yahu kadın kadına?!” Diyecek, Mustafa ceceli gariban ama gururlu triplerinde yine elleriyle kalp pozları verecek idi. Porselen dişlerini göstere göstere “yareppi duy duyur sesimi” diye ağlıyor musun len evde?  

ulen musti, tüm o alçak planların eline yüzüne, götüne başına bulaştı ya la. gökten düşen ilk Medine hurması seni. Türk halkı beni bu sefer gerçekten de şaşırttı. Öyle tepkiler aldı ki, dut yemiş bülbüle döndü. Şimdi eski eşinin açacağı birkaç dava ile götü korkudan tavana vuracak farkında değil. 

Türkiye’de nadir de olsa güzel şeyler de oluyor. sinsilik yapanı karma götünden ısırıyor arkadaşlar. Karmanın bu coğrafyada da işlediğini görmek güzel. 

19 temmuz 00:10 19 temmuz 00:19

74. Şu başlığı gördükçe hep içimden ‘hey dostum ceceline mi susadın?’ Esprisi yapmak geliyor (gizlinot: swh )  medyasız bırakmayayım esprimi (gizlinot: swh ) 

ilgili medya:
1
18 temmuz 23:05


73. cihangir'de bir kafenin sahibi olan bir adamla zamanında büyük aşk yaşadığı konuşulan ünlümsü.

bir kadının mustafa ceceli ile aşk yaşayabildiği gerçeğini kabullenemezken bu benim için çok daha ağır oldu. gönül işte.

18 temmuz 10:35 18 temmuz 12:58

72. nefret ettiğim kişi.

18 temmuz 06:42

71. onur akay ın yazdığına göre konserlerinin çoğu iptal edilmiş. ve radyolar ortak karar alıp şarkılarını çalmayacakmış oh olsunn.

18 temmuz 00:19

70. bu rezillikleri eşini aldattığı ortaya çıkınca intikam için mi yaptı yoksa 20 bin liralık nafaka için mi yaptı bilemiyoruz. neresinden baksan haksız, neresinden baksan midesiz.

bunlar türk toplumuna ders olması gereken şeyler. atalarımız zamanında bununla ilgili de uyarı da bulunmuş, her sakallıyı deden sanma diye. peki bizim milletimiz neden hala hıyarım var diyene bir avuç tuz alıp koşuyor belirsiz.

17 temmuz 22:09


69. Kendisi bizim köylü olduğu için anneannem çok gurur duyardı (gizlinot: Memleket Çankırı) zaten ahlaklı bir insan çıksa çok şaşırırdım çünkü malum zihniyet...

17 temmuz 21:19

68. “Kamerayı ben yerleştirmedim, video bana mail yoluyla ulaştı” diyerek sıvamış şarkıcı.

Ya daha zekice bir bahane üretecek kapasiteye sahip değil, ya da bunlar “din, çocuk, kadın kadına ilişki” denilince her şeye inanıyorlar zaten diyerek çok üstünde durmadı. Bence birincisi.

Bunu yiyen var mı gerçekten ya?

17 temmuz 20:26

67. (link: https://twitter.com/demishevich/status/1019147745444139008?s=21 bunu buraya bırakayım)

17 temmuz 19:38