sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (112)
 • medya (3)

112. kedilerimin maması ve kumu gibi tüm ihtiyaçlarını n11 den alıyorum en azından ne zaman kargoya verileceği belli. onun dışında ev ile ilgili ve kişisel bir kaç eşya aldım şu ana kadar sorun yaşamadım. alışveriş yaparken satıcıların puanlarına ve yorumlara dikkat ettiğiniz sürece keyifli alışveriş olacaktır diye düşünüyorum. henüz iade etmem gereken bir şey olmadı o yüzden iade sürecinde sorunlar oluyor mu bilmiyorum.

12 kasım 2018 16:53

111. tekin acar ve sevil parfümeriden sonra batmasını umduğum alışveriş sitesi.

11 kasım 2018 23:26

110. Bu başlıkta bir girdim daha vardi, kendilerinden aldığım ürünün sahte çıkması, iade sürecinin zorluğu ve de çok komik ama sitenin destek kisminda dahi sahte kelimesinin kullanımının yasak olduğuyla ilgili. Çok sevindim bu dolandırıcı ve "sahte"kar firmanın yüzünün daha net görünmüş olmasına. Sessizce batınız.

11 kasım 2018 22:56

109. 11 kasımda yaptığı talihsiz kampanya bilgilendirmesi ile bir çok müşteriyi değil, bir çok insanı kaybeden e-ticaret sitesi. cep telefonlarına gönderdiği bildirimin siren sesi şeklinde olduğunu söylemiş kullananlar. app bende yüklü olmadığı için bilemiyorum. o mesajı yayınlarken contenti hazırlayan kişi türkiye'de yaşamıyor sanırım ki böyle bir faciaya sebep olacağını öngörememiş. sonrasında yayınladıkları özür mesajı ise "kriz yönetimi nasıl yapılamaz"ın feci bir örneğiydi...

11 kasım 2018 22:56

108. Öncelikle daha önce hiç bu siteden alışveriş yapmadım. Ama çok fazla reklam yaptıkları için 11 kasım da festival ıvır zıvırı yaptıklarını biliyordum. Çoğu yerde gördüğüme göre de 10 kasım 00:00da yani 11 kasımın ilk dakikasında siren çalıp rahatsız etmiyoruz ama ıvır da zıvır temali bildirim yollamışlar. 

Boykota konu olan durum bu mu? 

Yani bana gram faydası olmayan bir oluşumu koruduğum falan yok. Zaten doğuş şirketler grubuna ait bir siteymiş. Ama olay sadece bu ise sizce de biraz fazla alınganlık yapmıyor muyuz?

Ya ben siteye girmememe rağmen aylar önceden orda burda çıkan reklam müziklerinden “sireenler çalıyor vıdı vıdı” diye reklam yaptıklarını biliyorum. Yani bu bildirim bana gelse ben bunu kalkıp Atatürk’e hakaret olarak algılamazdım. Bunu böyle algılamakta biraz artniyet ararım ben. Biraz komplo teorisi falan yani.

Ha benim anladığımdan farklı bir durum var ise (dediğim gibi çok uygulamaya vs hakim değilim) lütfen mesaj atıp bilgilendirin. Bakmama rağmen başka sebep göremedim:/

11 kasım 2018 21:57

107. o bildirimdeki yazı metninin trendyol'a gönderme amaçlı olduğunu düşünen en hafif tabirle saftiriktir. alışveriş yaptığım bir yerdi, dün itibariyle boykot listemin en başından listeye giriş yaptı. Ata'ma sevgi, saygı duymayan yerle benim de işim yok. umarım batarsınız.

11 kasım 2018 21:09

106. Boykot yaptığım hiçbir yerden “köpek gibi” alışveriş yapmadığım gibi buradan da alışveriş yapmayacağım. Açıkçası şu ana kadar ölmedim. Sadece orada satılan ürüne de ihtiyacım olmaz, diğerlerine olmadığı gibi. 

Kusura bakılsın ya da bakılmasın, Atatürk’e saygı duymayana ben de saygı duymam. Benim için açıklama bu kadar basittir. Koskocaman bir firmanın bunu yanlışlıkla yapmış olmasına da inanmam. Çok net bir şekilde rezalettir.

11 kasım 2018 21:07

105. hepsiburada'da bir kaç alışverişte yaşadığım olumsuzluklardan beri alışveriş yaptığım site. şimdiye kadar genel olarak memnun kaldım, orjinallik veya teslimatla ilgili sıkıntı yaşamadım. aplikasyonu bende de yüklü ama o mesajı görmedim. niyet okumak değil ama bir şirketin bilinçli olarak bunu yapacağına pek ihmal vermiyorum. sahiplerinin dünya görüşüyle ilgili bilgim yok bu arada. niyet okumaya da niyetim yok. ama adamlar 11.11'e devasa yatırım yapmış, 1 aydır reklamları dönüyor. diğer siteler n11 reklamlarının kaymağını 9 ekim'den başlayarak, çoktan yedi bile. ticari bir firmanın bu mesajı bilinçli atacağına pek ihtimal vermiyorum. mesajdaki sıkıntı ''siren'' kelimesi. belki de sabotaj, orasını bilemeyeceğim. ama n11 yöneticileriyle, reklamcısı arasında hararetli saatler yaşandığına eminim.

edit: bu arada yerli ve mimli ortak ferit şahenkmiş. o halde her şey mümkün diyorum.

11 kasım 2018 19:37 11 kasım 2018 21:34

104. Açıkcası firmanın çalıştıkları sosyal medya şirketinin kurbanı olduklarını düşünüyorum veyahut sosyal medya departmanlarının. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldular. Kasıtlı olduğunu düşünmüyorum. Zira markaların birbirlerine gönderme yaptıkları reklam kampanyalarına hiçbirimiz yabancı değiliz. Mesela ben samsung'un apple'a ağır göndermelerde bulunduğu reklamları pek severim. N11'de aklınca trendyol'a gönderme yapmak istemiş. Ne yazık ki bunun için çok ama çok yanlış bir gün seçmiş. Önümüzdeki dönemlerde bu hatalarından ders alacaklarını düşünüyorum. Ha trendyol ve hepsiburada gibi türevlerinden de yapmadığım gibi bu siteden de alışveriş yapmıyorum. Tok satıcı ile yaptığım alışverişlerde bir şekilde kazık yemişimdir. Ben daha çok orta halli, büyümeye çalışan ve bu uğurda müşteri memnuniyetine önem veren platformlardan alışveriş yapıyorum ya da markanın bizzat kendinden. N11'e gelince: özürden fazlasına ihtiyaçları var.

Edit: Eksileyen arkadaşlarımı da anlıyorum. Kırmızı çizgilere basılmasından hiçkimse hoşlanmaz. Özellikle de geçtiğimiz dönemde. Ama bazen bir adım geri çekilip biraz daha objektif bakmak istedim. Saygılar efenim.

11 kasım 2018 19:21 11 kasım 2018 19:32

103. Bugün alışveriş yapacaktım en uygun n11'deydi. Yine de almadim, 10 lira ucuza alacağım diye bu saygısızlığa göz yumamam. Ülkenin milli değerlerine, atasına saygısızlık yapmak affedilecek bir durum değil.

11 kasım 2018 19:16