yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • medya (3)

  109. Fiyat olarak uygun buluyorum ancak sorun yaşamanız çok olası bir durum. Faturasız gelen ürün, sirapiş verdiğiniz üründen farklı gelen ürünler ve daha bir çok farklı sorun oluyor. aradığım ürün ellerinde yoksa iptal olmasını isterdim ama farklı ürünler yollamışlar. Yine de risk alıp piyasaya göre uygun fiyatlı gayet güzel ürünler aldığım oldu.

  16 temmuz 17:02

  108. Bünyesinde bulunan pharmastore dan alışveriş yapmamanızı öneririm. Daylong güneş kremi sipariş vermiştim. Yanlış ürün gönderdiler. Ürünü değişime verdim, kargoyu teslim aldılar, hâlâ doğru ürün kargoya verilmedi. Herhangi bir bilgilendirme vs de yok. Sürekli siteyi kontrol etmekten kendimi bana ürün satın diye yalvarıyor gibi hissetmeye başladım. İhtiyaç duyduğum anda gelmeyen güneş kremi de ayrı bir hikaye.

  17 mayıs 09:09

  107. Sözlükte de hakkında bir çok girdi yer alan 11.11 siren skandalından sonra üyeliğimi iptal ettiğim ve tek bir çöp almamakla beraber alan arkadaşlarımı da olayla ilgili bilgilendirdiğim rezil rüsva sitedir.

  Boykot sebebi hakkında detaylı bilgi için ayrıca (bkz. (gbkz: 11 kasım 2018 n11 boykotu))

  Unutmama gibi bir huyum var, huyum kurusun demeyeceğim, böylesi rezaletler söz konusuysa işe yarıyor çünkü.

  10 mayıs 13:32 10 mayıs 13:35

  106. Emin değilim ama amazon satın almıştı diye hatırlıyorum. Ve bence gayette güzel bir site. Aynı ürünü birden fazla satıcı da bulabiliyorsun. Yorumlardan filan çoğu ürünü değerlendirme imkanın oluyor. Satış politikaları kötü ama bir trendyolda değil yani. Kedimin mamasını, kumunu, bazen küçük ev eşyalarını burdan alıyorum. 23 nisanda gösteri kıtafeti aldım öğrencilerime, çokta memnun kalmıştık. Yani çok pahalı birşey alacaksanız kendi sitesinden alın bence ama genel olarak güzel bir site. Ben bir iki elektronik almıştım ama ucuzdular. Geldiklerinde sorunlu çıktılar ama üşenip iade etmedim. Hata bendeydi ama yorumlara, puana falan bakmamıştım. Yani genel olarak öneririm. 

  10 mayıs 13:00

  105. kedilerimin maması ve kumu gibi tüm ihtiyaçlarını n11 den alıyorum en azından ne zaman kargoya verileceği belli. onun dışında ev ile ilgili ve kişisel bir kaç eşya aldım şu ana kadar sorun yaşamadım. alışveriş yaparken satıcıların puanlarına ve yorumlara dikkat ettiğiniz sürece keyifli alışveriş olacaktır diye düşünüyorum. henüz iade etmem gereken bir şey olmadı o yüzden iade sürecinde sorunlar oluyor mu bilmiyorum.

  12 kasım 2018 16:53

  104. Bu başlıkta bir girdim daha vardi, kendilerinden aldığım ürünün sahte çıkması, iade sürecinin zorluğu ve de çok komik ama sitenin destek kisminda dahi sahte kelimesinin kullanımının yasak olduğuyla ilgili. Çok sevindim bu dolandırıcı ve "sahte"kar firmanın yüzünün daha net görünmüş olmasına. Sessizce batınız.

  11 kasım 2018 22:56

  103. 11 kasımda yaptığı talihsiz kampanya bilgilendirmesi ile bir çok müşteriyi değil, bir çok insanı kaybeden e-ticaret sitesi. cep telefonlarına gönderdiği bildirimin siren sesi şeklinde olduğunu söylemiş kullananlar. app bende yüklü olmadığı için bilemiyorum. o mesajı yayınlarken contenti hazırlayan kişi türkiye'de yaşamıyor sanırım ki böyle bir faciaya sebep olacağını öngörememiş. sonrasında yayınladıkları özür mesajı ise "kriz yönetimi nasıl yapılamaz"ın feci bir örneğiydi...

  11 kasım 2018 22:56

  102. Öncelikle daha önce hiç bu siteden alışveriş yapmadım. Ama çok fazla reklam yaptıkları için 11 kasım da festival ıvır zıvırı yaptıklarını biliyordum. Çoğu yerde gördüğüme göre de 10 kasım 00:00da yani 11 kasımın ilk dakikasında siren çalıp rahatsız etmiyoruz ama ıvır da zıvır temali bildirim yollamışlar. 

  Boykota konu olan durum bu mu? 

  Yani bana gram faydası olmayan bir oluşumu koruduğum falan yok. Zaten doğuş şirketler grubuna ait bir siteymiş. Ama olay sadece bu ise sizce de biraz fazla alınganlık yapmıyor muyuz?

  Ya ben siteye girmememe rağmen aylar önceden orda burda çıkan reklam müziklerinden “sireenler çalıyor vıdı vıdı” diye reklam yaptıklarını biliyorum. Yani bu bildirim bana gelse ben bunu kalkıp Atatürk’e hakaret olarak algılamazdım. Bunu böyle algılamakta biraz artniyet ararım ben. Biraz komplo teorisi falan yani.

  Ha benim anladığımdan farklı bir durum var ise (dediğim gibi çok uygulamaya vs hakim değilim) lütfen mesaj atıp bilgilendirin. Bakmama rağmen başka sebep göremedim:/

  11 kasım 2018 21:57

  101. o bildirimdeki yazı metninin trendyol'a gönderme amaçlı olduğunu düşünen en hafif tabirle saftiriktir. alışveriş yaptığım bir yerdi, dün itibariyle boykot listemin en başından listeye giriş yaptı. Ata'ma sevgi, saygı duymayan yerle benim de işim yok. umarım batarsınız.

  11 kasım 2018 21:09

  100. Boykot yaptığım hiçbir yerden “köpek gibi” alışveriş yapmadığım gibi buradan da alışveriş yapmayacağım. Açıkçası şu ana kadar ölmedim. Sadece orada satılan ürüne de ihtiyacım olmaz, diğerlerine olmadığı gibi. 

  Kusura bakılsın ya da bakılmasın, Atatürk’e saygı duymayana ben de saygı duymam. Benim için açıklama bu kadar basittir. Koskocaman bir firmanın bunu yanlışlıkla yapmış olmasına da inanmam. Çok net bir şekilde rezalettir.

  11 kasım 2018 21:07

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar