girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. Cumartesi gece sipariş ettiğim ürünü pazartesi günü kargoya verdiler ve ürünler salı günü sabahı (bugün) elimdeydi.

Yorumların azlığından dolayı sipariş vermekte tereddüt etmiştim. Şimdiye kadar hep dermoeczanem’ den alırdım ürünlerimi ama dermoeczanem’ in fiyatları uçunca alternatif aradım. Narecza.com da fiyatlar çok daha düşük olunca denemek istedim. Ancak son kullanma tarihi az kalmış ürünleri mi gönderiyorlar diye tereddüt ettim bu kadar ucuz olunca.  Gelince kodlarına baktım hepsinin tarihinin geçmesine 3 - 4 yıl var.

Hediye olarak Murad’ ın seyahat boy göz kremini koymuşlar (tester değil, seyahat).

Normalde deneyimlerimi buraya yazmayı unuturum ama kargonun içinden elle yazılmış bir not çıkınca mutlu oldum ve memnuniyetimi yazmak istedim (yüklü bir alışveriş yapmadım).

10 nisan 15:59

6. memnunum bu siteden. ankara'da olduğum için daha da kolayıma geliyor ne zaman bişey istesem arıyorum ertesi gün ofisimde oluyor ürünler. fiyatları da gayet iyi diğerlerine göre.

18 mart 20:38

5. Burada görüpte ilk defa alışveriş yaptım ve herhalde hayatımın en memnun kaldığım alışverişlerinden biri oldu. İki gün dolmadan kargom elime ulaştı ve kargonun içinde tester ürünlerle çok tatlı bir not geldi

10 mart 23:59


4. Dermokozmetik için ilk defa kullandığım site. Genelde recete.com kullanıyordum. La roche posay effacler jeli en uygun bu sitede bulunca bir deneyeyim dedim. Ankara içinde olduğum için siparişim ertesi gün özel kuryeyle geldi. Ürünler doğru ve yeni, içinden güzel de bir not çıktı. Tester yollamamışlar fakat çok da aradığım bir  şey değil, yurtiçi kargoyla uğraşmaktansa bundan sonra ihtiyaç alışverişlerimi  bu siteden yapacağım, tavsiye ederim.

31 ekim 2017 13:21

3. heliocare güneş kremini en uygun fiyatlı burda buldum, site hakkında bu kadar az girdi olmasından biraz tedirgin olsam da sipariş verdim. siparişi saat 5ten sonra vermeme rağmen bir saat sonra kargonuz yola çıkmıştır diye mesaj geldi. ben şu ana kadar daha hızlı bir site görmedim. ürünün paketlemesi kutusu iyiydi, son kullanma tarihi de 2020de. memnun kalmadığım tek şey notta belirtmeme rağmen hiç tester göndermemeleri oldu. alacağım ürün recete.com'da yoksa bir sonraki tercihim bu site olur.

29 eylül 2017 17:12

2. yaklaşık bir senedir sorunsuz alışveriş yaptığım, son siparişime kadar hiç sorun yaşamadığım güvenilir online dermokozmetik sitesi. son alışverişimde ürün yanlış gönderilmişti fakat bir kaç güne doğru siparişimi gönderdiler ve çok ilgilendiler. çabucak hallettikleri için teşekkür ediyorum yine de.

aradığım ürünlerin en uygun fiyatını da genellikle bu sitede bulabiliyorum.

18 şubat 2017 16:32

1. ilk alışverişimi geçen hafta yaptığım dermokozmatik sitesi. aradığım ürünü diğer alışveriş sitelerinden çok daha ucuza buldum ve satın aldım. hiçbir sorun yaşamadım, ertesi gün siparişim kargolandı. az önce ise güzel bir şey oldu ve narecza'dan aradılar, ses tonu oldukça sıcak bir hanımefendi kargolamada bir sorun yaşanıp yaşanmadığını, siparişimin elime ulaşıp ulaşmadığını, memnun olup olmadığımı sordular. kesinlikle bir daha alışveriş yaparım, güzel bir site.

3 aralık 2016 14:35