sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (3)

  7. ben bu ruju neden bulamıyorum dedirten rujdur. yok yahu. hiç bi yerde bulamıyorum. Acaba satıştan mı kaldırdılar yoksa her güzel şey gibi bunun da ülkemize gelişi mi iptal edildi.

  19 kasım 2018 23:58

  6. Makyaj yapmaya ilk başladığım zamanlardan beri turuncu tonlara karşı farklı bir düşkünlüğüm vardı ancak hiçbir zaman tam istediğim tonda ruju bulamıyordum. Jane'i birkaç videoda görüp şans vermeye karar verdim ve tam olarak aradığım ton olduğunu farkettim. Gerçekten daha önce hiçbir markada görmediğim, kendine oldukça has bir renk. Herkesin zevkine ya da tenine uyar mı tam olarak emin değilim ancak her sürdüğümde etrafımdan hep soru aldığım için bence farklı ve güzel görünen bir yanı da yok değil.

  11 nisan 2018 22:39

  5. Koleksiyonumun tartışmasız en nadide parçasıdır kendisi. Bu kadar güzel ve eşsiz bir renk görmedim ben daha önce. Açıkçası herkese yakıştırıtorum ben bu ruju. Bende kiremit duruyor. Bitse tekrar tekrar alırım. <3

  26 mart 2017 14:04

  4. Rujda son noktadır benim için. mükemmel sıcak turuncu kahve pembe kombinasyonu, şahane kalıcılık( mac rujlardan sadece mehr ve chili bende kalıcı olmuştur) sık bir paketleme ile geliyor.

  Fiyatı oldukça yüksek evet ama elimden düşmeyeceğini düşünürsek bence hakediyor. Audacıousların neden bu kadar methedildiğini şimdi anlıyorum!

  16 kasım 2016 19:37

  3. Bugün kavuştuk:) rengi kahvelik içeren bir turuncu. Bence sadece yazın değil kışın da kullanılabilecek bir renk. Neden bilmiyorum ben bu rengi dudaklarımda görünce aklıma bronz renk geldi. bobbi brown camel ile ya da rimmel london bronze magnet gibi farlarla ya da bobbi brown khaki gibi haki bir renkle güzel gideceğini düşünüyorum. benim rahatlıkla kullanabileceğim bir renk ama bazıları iddialı bulabilir bence ya da bu tona alışık olmayanlar iddialı bulabilir ama bir denemelisiniz. Yapısı yumuşak ve kremsi,pigmentasyonu yerinde :) ayrıca dişleri beyaz gösteriyor (gizlinot: en azından benim dişlerimi ) ve bence dudaklarımı da büyük gösterdi

  28 eylül 2016 16:53 28 eylül 2016 16:55

  2. makyajtrendi'nin indirimi sırasında edindiğim, denemeden alıyor olduğum ve daha önce pek tercih etmediğim turuncu tonlarını içerdiği için biraz tereddütle yaklaştığım ruj. elime ulaştıktan sonra direkt dudağıma denedim ve bendeki renginin turuncunun içine kahverengi katılarak yumuşatılmış versiyonu olduğunu söyleyebilirim. değişik bir renk evet, ama serideki bazı renkler kadar hoş değil sanki, ya da benim gözüm alışık olmadığından öyle geliyor olabilir :) mocha'nın turuncusu kuvvetlendirilmiş versiyonu diyebilirim.

  bir de eklemek istediğim bir şey var ki bu ruj çok kalıcı! yani öyle böyle değil, sildim sildim çıkmadı türden. diğer renklerde böyle bir şey görmediğim için beni çok şaşırttı. kullandığım en kalıcı rujlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

  hem özel bir renk olduğu, hem çok kalıcı olduğu, hem çok kolay sürülüp çok yoğun pigmentli olduğu için fiyatını hakettiğini söyleyebilirim.

  5 aralık 2015 23:15

  1. ilk defa dün makyajımda kullandığım ruj. gönül isterdi ki daha güzel dudaklarım olsun, ama rengini siz de görebileseniz diye yine de bir görsel yükledim ben. öncelikle nars audacious başlığı altında yazmam gereken bir cümle söylemek isterim ki o da " bu rujların yapıları inanılmaz kremsi!" cümlesi olur.

  elimde birkaç rengi bulunuyor. jane son satın aldığım rengi, turuncumsu-kahve olarak tanımlayabilirim. duygu özaslan'ın videosunda mükemmel bir kahvemsi-kiremitimsi duran renk, benim dudaklarımda çok hafif turunculuk içeren bir kahverengi olarak gözüküyor. mağaza ışıklarında değil, mutlaka sürdükten sonra açık havada gün ışığında dolaşıp kontrol ederek alınması gerek bence.

  yapısına gelelim, bu da elimdeki Raquel gibi oldukça kremsi yapıda, ancak benim dudaklarımın rengi koyu olduğundan mesela Raquel'i sürdükten sonra eğer birşey yer içersem alt dudağımın arka orta kısmından silinmeye başlıyor ve parça parça bir görüntü oluşuyor. tam anlamıyla o görüntüden nefret ediyorum. Raquel mükemmel bir nude olmasına karşın benim dudak rengimden oldukça açık bir renk olduğu için eğer ki birşey yiyip içmeyeceksem kullanabiliyorum.

  ancak başlığın konusu jane' e gelecek olursak, dudak rengimden çok fazla bir farkı (koyuluk olarak) olmadığı için birşey yiyip içtiğimde dudağımdan Raquel gibi acıklı bir şekilde silinmiyor. kalıcılığı iyi diyebilirim.

  genel itibariyle bu rujlar 95 tl'lik bir kalıcılığa sahip değiller. jane rengi, bence biraz da nadir bir renk, her markada bulunacak bir renk değil, en azından başka markalarda kendisine yakınsayan bir renk görmedim.

  24 ekim 2015 13:01