yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (14)
  • medya (2)

  15. İkinci kez aldığım güzel hacim veren, gözü yakmayan bir maskara. Ama o kadar çok akıyor ki benim gözümden inanılmaz süslüler. Günüme bir süre sonra panda olarak devam ediyorum, bu kadar mı Durmaz bir maskara bir kirpikte yahu üzülerek ilişkimizi bu sefer noktaladım kendisiyle :) 

  29 eylül 01:36

  1

  14. İlk çıktığı zamanlar çok reklamını yapmışlardı ,merak ettiğim halde fiyatını çok yüksek bulduğumdan alamamıştım.geçenlerde aldığım bir setin içinden mini boyu çıktı.tek olumlu özelliği kirpikleri kıvırıyor,uzatıyor,başka bir esprisi yok.gözümü minicik ovalasam hemen dökülüyor ve çıkarması gerçekten çok zor.(birkaç girdi öncesi çok kolay çıkarıldığını yazmışlar ;ama resmen eziyet)Ayrıca çıkarırken kirpiklerimi döktü ki bir çok maskarada yaşamadığım bir durum.ben hiç sevmedim,maybelline maskaraları bunu döver,eğer tam fiyatını ödeseydim gerçekten üzülürdüm,vasat bile değil çünkü.

  Sonradan gelen düzenleme:kardeşlerime kullandırttım onlar çok beğendi,aşırı hacim veriyor ama yine de dökülme yüzünden olumsuz diyorum.

  23 mart 00:12 2 temmuz 00:09

  5

  13. Bu zamana kadar denemediğim hem uygun fiyatlı hemde yüksek fiyatlı pek bir rimel kalmamıştır. Bu rimelden 2 tüp bitirdim. Fakat artık almayacağım. Kirpiklerimin yapısı sık ve kıvrık, bu rimelle çok uğraşmadan istediğim görüntüyü elde edebiliyorum fakat şişenin bitmesine yakın gün içerisinde göz altlarıma akma yapıyor. Bu durumdan rahatsızım.

  10 mart 16:09


  2

  12. ürün tam kararında bir siyahlığa sahip. ben aşırı aşırı siyahları ya da grimsileri pek sevmiyorum. zaten esmer olunca ister istemez boğuyor beni. bu rimelin siyahlığı gayet güzel. kirpikleri kıvırıyor ve uzatıyor. bu konularda da oldukça başarı.

  topaklanma olmasa da ikinci hatta tam da hacim verdiğinde kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor. biraz dikkatli sürünce daha iyi oluyor ama böyle bir sıkıntısı da mevcut. günlük hayat için bolca sürülmüş bir buçuk kat hacim için gayet yeterli oluyor.

  temizlemesi çok kolay ki bu benim için çok çok önemli. temizlenirken bir iki kirpiğimi de alan maskaraları hiç sevmedim. gayet kolay ve sıkıntısız temizleniyor.

  buraya kadar her şey güzel ama bu ürün birkaç saat içinde topak topak dökülüp gözleri ve gözaltlarını simsiyah yapıyor. zaten ben gözleri oldukça hassas biriyim ve sürekli gözlerimi ovuşturuyorum. maskara da dökülmeye ve dağılmaya meyilli olunca kaçtır siyah göz çevresiyle döndüm eve. ama ovalamasam da bir iki saat içinde takır takır iniyor gözaltlarına. büyük boyunu almadığım için çok mutluyum. içime mi doğdu bilmiyorum ama zaten aklımda başka bir maskara vardı. kızın önerisiyle aldım ama tam da güvenemeyince küçük boyunu verin dedim. çok da iyi yapmışım. daha ucuz ya da daha pahalı başka alternatif öneririm herkese. kötü bir maskara.

  4 kasım 2019 15:24 4 kasım 2019 15:24

  1

  11. olmamış maskara. kıvırması eh işte, uzatmıyor ve biraz hacim veriyor o kadar. en nefret ettiğim tarafı ise gün içinde göz altlarına dökülme yapması. özellikle gün sonuna doğru bi acayipleşip bulaşıyor. parça parça elime geliyor. çok kötü çok!

  29 ekim 2019 08:22

  3

  10. ürünü sephorada görünce merak edip aldım. ama boşunaymış. aynı performansı loreal paradise maskaradan daha fazla bir şekilde elde edebilirim. fırçası yumuşacık, kirpikleri sertleştirmiyor ama kirpikleri yeterince uzatıp hacim vermiyor

  21 ekim 2019 16:21

  4

  9. Sephora'da fondöten uygulatırken makyajı tamamlamak için bu maskarayı da sürdüler. İlk izlenim olarak kıvrılmamış kirpiklerimi kıvrık gibi gösterdiğini söylemeliyim. Hepsini tek tek ayırdı. Ayrıca siyah maskara sevmeyen biriyim ama bunun siyahlığı rahatsız etmedi, yapay bir görüntü vermedi. Gözümde 4 saat kaldı, tabi bir süre sonra o kalkık görüntü geçti, kirpikler biraz eğildi. Ama bulaşma yapmadı.

  Hiç maskaram olmasaydı alayım, sadece bu ürünü kullanayım diyebileceğim bir ürün kısacası.

  19 ekim 2019 21:32


  8. Kirpikleri tek tek ayırıyor. Topaklanma yapmadan doğal bir kirpik görüntüsü veriyor.

  12 şubat 2019 22:03

  7. Siyah bir görünüm sağlıyor. Ve kirpiklerini hacimli gösteriyor. Fakat kıvırmıyor. Kirpiklerimde dökülme yaptı.

  10 şubat 2019 14:32

  4

  6. Hayatımın rimeli diyemem ama kötü de değil (30pound verdim çok kötülemeyelim lütfen). Dökülme yapmadı ve bioderma h2o ile güzelce temizlendi. Dikkatli sürmek gerek yapıştırma yapabiliyor...

  5 şubat 2019 03:12