yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (10)
  • medya (3)
  5

  21. Bir süredir Nars Laguna ile beraber Deep Throat allığı kullanıyorum. Bugüne kadar kullandığım en iyi bronzer/allık kombinasyonu oldu. Birbirlerine geçişleri çok uyumlu oluyor. Ve ben yüzümde boyutlandırma yaptım diye bağırmayan bir makyaj yapılabiliyor. Çünkü ikisinin de yapıları incecik. İsteğinize göre yavaş yavaş arttırarak uygulayabiliyorsunuz. Tatlı tatlı bir şeftali rengi var sanki efor sarfetmişssiniz de, nefes nefese kalmışssınız yanaklarınıza kan gelmiş gibi çok doğal.

  22 ekim 2019 10:15

  20. pembe şeftali arası o mükemmel allık resmen bu süslüler. süslü sözlük sayesinde aldığım ilk üründür kendisi. yüzde duruşu mükemmel. yazın burnumun üstüne getirip hafif yanmış etkisi verebiliyorum çok kolay bir şekilde.

   adını her gördüğümde de sırıtıyorum (gizlinot: severiz swh)

  5 haziran 2019 15:38 5 haziran 2019 15:39

  19. ya bu narsın allıklarının hepsi bende niye aynı duruyor vallak anlamadım. şeftali ve turuncumsu bir renk. Sarımtırak bir turuncu gibi durdu hatta. Bana yakışmadı zaar. Orgasm da dolce vita da bu da aynı duruyor hiç bi fark göremedim. Ama kesinlikle sorun sende değil bende nars. 

  4 nisan 2019 18:45


  18. Tozutma sorunu dışında çok başarılı buldum. Pembelik olarak doğal duruyor. Renk çok canlı değil.

  13 şubat 2019 11:26

  17. Ben çok beyaz tenli olduğum için kolay kolay allık beğenmem. Ama bunu çantamdan ayıramıyorum. Pembe deseniz değil şeftali deseniz değil yavru ağzı ve çok doğal bir rengi var. Her tene yakışabilecek güzellikte. Üstelik hemen uçup gitmiyor kalıcı bir allık. Fiyatına değer mi bilmiyorum ama alabilecek durumdaysanız tavsiye ederim

  13 şubat 2019 01:49 17 şubat 2019 16:56

  5

  16. Nars'ın ismini +18 sitelerden alan bir diğer allığıdır. Sephora'da çok gezdiğimi bilen Eşim almıştı doğum günümde sırf ismini esprili bulduğu için(gizlinot: Erkek işte). Rengini orgasm'dan daha çok seviyorum. Kışın yanaklara hafif burna hafif geçince gerçekten daha duru daha canlı bir yüz oluyor. Orgasm allığın yanında bence underrated kalmış bir allık.

  13 şubat 2019 01:07

  5

  15. Nars orgazm renginin altın yansıtmaları azaltılmış, biraz daha pembelik (yine de pembe şeftali) barındıran, skarlı ya da gözenekli yapısı olan ciltlerde gözenekleri daha az belli ettiğini düşündüğüm allıktır.(Nars orgazm allığı ne zaman sürsem yanaktaki gözeneklerim daha da belirginleşiyor.) İkisine de sahip biri olarak deep throatın daha doğal bir yanak rengine ve yerinde bir aydınlık parlaklığa ulaştırdığını düşünüyorum. Panda simli gibi dursa da yüze simler transfer olmuyor. Daha doğru ifade transfer olsa bile ışıltı olarak sanki cildin kendi ışıltısı gibi yansıyor. İçindeki ışıltılar altın rengi yine; ancak nars orgazmdaki gibi altın yansımaları yüzünüzde daha az belli oluyor. Tozutmanın neredeyse sıfıra yakın olduğu, bununla birlikte aşırı sıkılaştırılmasından olsa gerek panda zamanla taşlaşan bir ürün. Bu eksi özelliğini de buraya not alarak, nars orgazm (gözeneklerimi burada gözenek var diye jurnallediği için) the balm hot mama (çok tozuttuğundan mütevellit allık sınırını belirginleştiremediğimden fazla sürüldüğü için) ve deep troat üçlüsü arasından en çok beğendiğim ve sevdiğim ürün olduğunu ekleyebilirim.

  ilgili medya:
  2
  23 aralık 2018 01:10 13 şubat 2019 01:04


  14. Bence Nars orgasmdan çok daha güzel olan allık.

  Daha önce Nars'ın guy bourdin allık paletini almıştım bu palette keşfettiğim ve laguna ile birlikte dibini gördüğüm beyaz tene çok yakışan allık.

  22 aralık 2018 02:20

  13. Birkaç aydır kullandığım ve memnunum demeye geldiğim allık olur kendisi. Ben doğal, hafif bir pembe allık arıyordum, esmerim. Kat kat sürmezseniz gayet doğal duruyor esmerlerde. Uygulaması kolay öyle fırçayı hafifçe dokundurmaya, çok dikkatli olmaya falan gerek yok. Tabi beyaz tenliler için geçerli olmayabilir bu. 

  Kalıcılığı fena değil, parça parça azalma durumu da yok. Hot mama dupe’u denmiş bence değil. Hot mama’yı eskiden kullanmıştım, sarı sarı sim dolu. Deep throat uygulayınca yüzümde sim göremiyorum. 

  Ambalajını sevmiyorum, klasik toz tutan nars ambalajı tabi de, sağlam değil. Ben makyaj malzemelerimi çantama atarım -literally atarım- genelde bir şey gelmez başlarına ama bu tam vidanın olduğu köşeden kırıldı. Dikkatli kullanınız. 

  10 mart 2018 11:45 7 nisan 2018 01:33

  12. buğday tenlilere çok güzel oturacak allık ancak bende tam olarak opak bir şekilde dağılmıyor, fırcadan mı kaynaklı bilemiyorum başka hiç bir allıkta bu sorunu yaşamadım, dalgalı duruyor yanağımda..üzdün deep throat

  7 mart 2018 14:43