yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (11)
  • medya (3)
  5

  15. nars'ın gül kurusu tonunda olan allığıdır. nars'tan aldığım ilk üründü ve 140₺'ye sephora'dan almıştım, hala kullanıyorum çünkü bitebilecek gibi değil. yapısı tamamen mat ancak içinde çok çok mikro yapıda parıltıları var fakat bunlar ciltte görünmüyor. kişisel ton olarak sonbahar sıcak tonlarına sahip kişiler çok memnun kalacaktır. ben de çok seviyorum, aynı zamanda çok yoğun ve kalıcı. kesinlikle harika bir ürün. tek eksisi nars'ın klasik kauçuk ambalajı. inanılmaz kir tutuyor ya. keşke bu ambalajı değiştirse firma...

  19 ocak 16:17

  14. nars'ın buğday ve esmer tenlere çok yakışan, gül kurusu tonlarında allığı. kutusunda bakıldığında ışıltılı bir allık gibi duruyor ama yüze uygulandığında öyle bir ışıltısı olmuyor. mat yapıda fakat yüzünüze güneş vurduğu zaman allığın olduğu kısımlar canlı görünüyor. allık aşırı pigmentli, uygularken dikkatli olmak gerekiyor. kalıcılığı da çok başarılı. sabah sürdüğüm allık genelde akşama kadar yerinden oynamadan, uçmadan kalıyor. bazen çok hafif geçerek bazen biraz yoğunlaştırarak neredeyse her makyajımda kullanıyorum. görsellere gün ışığındaki rengini ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  7 ocak 16:04

  5

  13. Rengi kalıcılığı filan çok güzel olan allık. Simli durmuyor fakat hafif aydınlatıcı sürülmüş gibi elmacık kemikleri parlıyor. Pigmentasyonu orgasm allığı gibi yoğun olmasından mütevellit dikkatli sürmek gerek. Kapatıcı uyguladığım fondoten kullanmadığım makyajlarımda bile 12 saate yakın yüzümde kaldı. çok doğal tatlı bir rengi var, bir allık ne kadar güzel olabilirse ancak o kadar güzel..

  11 ocak 2020 09:23


  5

  12. Bu allığı aşırı seviyorum. Elimde narsın bi allık paletiyle vardı paleti elimden çıkarıp bunu aldım. Çok doğal duruyor. Utanıp ya da üşüyüp kızarmış gibi. Fırçaya çok gelmese de geldiğinde çok pigmentli az az alıp arttırarak sürüyorum. İyi ki var. Bitmez çünkü deseni bile kolay bozulmuyor. Hiç tozutmuyor. 

  28 kasım 2019 22:46

  11. Geçenlerde aldığım; yüzüme spor sonrası canlılığı veren, buğday tenli ciltte oldukça doğal görünen harika allık. Yüzüme direkt olarak uyguladığımda bile saatlerce duruyor. Not: buğdaytenspor

  24 haziran 2019 23:48 15 temmuz 2019 14:14

  5

  10. Alırken tereddütlerim vardı yakışmazsa diye ama bayıldım bugün hem far hemde allık olarak kullandım ve aşık oldum okadar doğal bir pembelik veriyor ki kış allığı olsada her mevsim kullanılabilir, bu allığı sürünce gelin makyajı içinde çok güzel olabileceğini düşündüm yüze çok doğal ve masum bir ifade katıyor, elimle denediğimde içinde ışıltılar görsemde yüzünüze sürdüğünüzde o ışıltılar transfer olmuyor, kalıcılığını çok beğendim, fazla pigmentli bir ürün yavaş yavaş arttırmak daha iyi olabilir. İlk defa high-end aldığım bir ürün yüzümü güldürdü swh.

  24 haziran 2019 02:31

  9. bende gül kurusundan çok turuncumsu duran bir allık. çok kalıcı değil gibime geldi. çok orjinal bir renk olmadığını düşünüyorum. kötü mü? hayır güzel. allık konusunda pembe ve şeftali karışımı bir rengi tercih ettiğim için beni tatmin etmedi. herhangi bir markada bulunabilir bir renk. ya da bende duruşu öyle oldu. tabi sürümlük şeyler tene göre farklılık gösteriyor.

  4 nisan 2019 16:08


  8. İndirimde yakaladığım ve kış sezonumu geçireceğim allıktır kendisi. Gül kurusu. Ürün 4.8 gram ve pigmentasyonu gayet iyi. Çook koyu tenli değil iseniz tavsiye ederim.

  18 ocak 2019 14:40

  5

  7. Esmere kaçık cildimde bile temkinli uyguladığım allık. Dikkatli baktığınızda minik simleri kapta görünüyor ancak mat allık sevenlerdenim bende, o simler de yüzünüzde görünmüyor hiç. Dozu bir tık fazla kaçırınca alp dağlarında gezinen heidiye dönmek mümkün fırçayı minik minik değdirerek uyguluyorum o yüzden. Genelde tek başına biraz genişçe uygulamayı tercih ettiğim bir renk, bronzer ile kullanınca bana biraz fazla fazla geliyor rengi. Fakat dediğim gibi kullandığımda arkadaşlarıma iltifat ettiren gerçekten yüzümü canlandıran bir şekilde duruyor. fondoten olsun olmasın kalıcılığından gerçekten çok memnun kaldım. Bir de burada fotoğrafı koyulan rengi bana biraz açık geldi, ürün bariz gül kurusu morumtrak bir renk çünkü, fakat serinin daha ünlü olan ve esmerlere yakıştırılan sin, tac mahal renkleri kadar kullanım konusunda düşündürtmüyor daha kolay bir renk bence. Almadan önce mağazada bütün renklerini denemiştim, koyu renk allıkları arasında en günlük kullanılabilen rengi bu gibi geldi bana.

  17 ocak 2019 21:19

  6. Rengine bayılarak aldığım gül kurusu renkteki allık. Bende koyu ve yapay durduğunu düşündüğüm için anneme verdim. Annem bana göre daha koyu bir tene sahip olduğu için onda çok daha doğal duruyor. Ben burdayım diyen allıkları sevmiyorum. Bu da onlardan biriydi.

  Kullandığım fırça rt blush brush idi ama dolce vita allık benimla deyılsın.  

  14 ağustos 2018 08:32