nars illuminator copacabana

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (0)
  • medya (1)

19. Hiç mi hiç beğenmedim bu ürünü.Ya da ben nasıl uygulayacağımı bilemedim.Yapısı simli doğal ışıltı değil simler var içinde.Elimle dağıttım olduğu gibi kaldı çizgi halinde.Fırça ile denedim oda olmadı sanırım çöpü boylayacak.Eğer en optimal uygulama yöntemini bulan varsa mesaj atıp bilgilendirirse çok mutlu olurum.

13 ocak 19:33 13 ocak 19:52

18. Beni müthiş hayal kırıklığına uğratan likit aydınlatıcı. Uzun süre istek listemde yer aldı bu ürün. Dedim dünya malı aklımda kalacağına makyaj kutumda kalsın, demez olaydım.

Beyaz içine gümüşi ışıltıları olan bir aydınlatıcı bu. Hani şu meşhur ıslak görüntüyü sağlama konusunda çok iyi hakkını yiyemem. Simli simli durmamasına rağmen epeyce parlak bir görüntü veriyor. E o zaman derdim ne? Derdim şu ki, buraya kadar harika ama o harika görüntüye ulaşmak eziyet. Bir milyon farklı şekilde sürmeyi denedim. Alttaki ten ürününü sıyırıyor bir kere. Dağılmıyor inatla. Israrla kullanmaya çalışıyorum ama yok yani. Olmuyor. Bunu almak isteyen süslülere bunun yerine sephora'nın kendi ürünü olan süngerli likit aydınlatıcıyı öneririm. Çok daha kolay kullanılıyor. Rengi yapısı da çok iyi.

Bunu alacağım paraya gerçek copacabana'ya yüzmeye gideydim keşke. 

12 ocak 23:25

17. rt setting brushla kullandıktan sonra performansına hayran kaldığım likit aydınlatıcı. almaya niyeti olup kararsızlık yaşayan çok açık beyaz tenli süslülerime şiddetle tavsiye ederim.

1 ekim 2016 14:25

16. Nars aydinlatici . Ben diyim sana yağı siz deyin dudak balmı böyle yapış yapış .

1 eylül 2016 01:51


15. nars'ın hem sıvı hem de stik şekilde sattığı, inci beyazı tonlu aydınlatıcısı, sıvı olanını fondötenle karıştırmak gafletinde bulundum, yüzüm deli gibi kaşındı. sebebini bilemedim, çözemedim.

31 ağustos 2016 15:02

14. mary lou manizer altına kullanıp ışıl ışıl gezeceğimi düşünüp aşk ile aldığım ama ilk uygulamamda bütün makyajımı silip süpüren likit highlighter.

süslü sözlüğü neden okumadan aldım diye kahrolan ben parmakla, kuru fırçayla,üzerine makyaj sabitleyici sıkılmış fırçayla deneyip makyajı silip silip "o kadar para verdim kullanıcamm!! " diye abandığım bu ürünü anca beautyblender ile bir nebze dağıtabildim. japon yapıştırıcı gibi sürdüğünüz yerde sabitleniyor ve dağılmıyor.. ahh nars ahh..

edit büdüt: bak akşam olunca hüzün çöküyor üzerime, 9 eylül oldu ben hala buna verdiğim paraya acıyorum be sözlük.

uzaydan gelen edit: 20 ocak 2017 hala üzgünüm hala üzgünüm öff

31 ağustos 2016 10:51 20 ocak 2017 17:38

13. kalıcılıkları yüksek olduğundan hemen sabitleniyorlar o yüzden uygulama yaparken hızlı davranmanız ve parmak uçlarınızla kullanmanız gerekiyor. aslında bu sebeple uygulaması çok kolay ve az miktarla bile gayet güzel bir aydınlatma işlemi yapabilirsiniz. ben (bkz: nars illuminator orgasm ) ile birlikte ayrı ayrı kullanıyorum.bir kontrast yaratarak strobbing denilen meneti yapıyorum sanırım. aydınlatıcı ve parlak şeyler kullanarak yüz hatlarını öne çıkarma işlemi bildiğim kadarıyla. her makyajımın vazgeçilmeziler. istenilirse fondötenle karıştırılarak daha parlak bir fondöten uygulaması için de kullanılabilir.

7 ağustos 2016 21:22

12. stick olanına sahip olduğum aydınlatıcı. rengi çok hoşuma gitmesine rağmen yüzümde hiç iyi durmuyor, dağılmıyor, görünen tek şey kocaman simleri. yüzüme dokunan biri olmamama rağmen kalıcılığı yetersiz. altına sürülen şey de bozuluyor. ama şimdi hakkını yemiyim, dağıtmaya çalıştığım için mi bozuluyor yoksa ürünün kendi yapısı mı bozuyor bilemedim.

sonuç: verilen onca parayı hak etmeyen overrated aydınlatıcı.

26 temmuz 2016 12:04

11. Stick olanı ilk aldığım aydınlatıcıydı. Likit olanı kullanmayı beceremem diye almıştım ama bundan da hiç memnun kalmadım. Kalıcılığı kötü, uygulaması zor. Becca'nın moonlight ve opal'ini kullandıktan sonra Nars'a elimi bile sürmedim.

Bazen askılı birşeyler giydiğimde omuzlarıma falan sürüyorum o kadar.

26 temmuz 2016 11:49

10. Bu ürünü ben de kullanmayı beceremedim sanırım. Likit aydınlatıcılarla aram hiç iyi değil, bir türlü istediğim doğallığı yakaladığım bir uygulama şekli bulamadım. elimle denedim, dağıtmaya imkan yok, yapışıp kalıyor, fondöteni bozuyor; nemli süngerle denedim, yine olmadı; nemli fırça, kuru fırça vs. hiçbir şekilde yapamadım. Toz aydınlatıcılar her zaman favorim olmuştur. Ürüne bu parayı vermeye değmez. pastel'inkini alın, deneyin, nerdeyse 10'da bir fiyatına aynı renk aynı doku, illa macera arıyorum. ''amannn beceremezsem param boşa gitsin'' diyorsanız bu ürünü alın tabii. Bir de fondöten içine karıştırıp denemişliğim de vardır, strobing denilen makyaj için, ama bana hiç yakışmadı. zira yüzdeki tüm kusurları açığa çıkaran ve yüz çizgilerini aşırı belirginleştiren bir uygulama oldu, başlamadan bitti strobing makyaj maceram.

26 temmuz 2016 10:37 ed.26 temmuz 2016 14:30