4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar ()
  • medya (1)
4

23. Bir arkadaşımdan hediye gelmişti, kendim alsaydım bu rengini değil daha altın bronz ışıltılı olanı alırdım sanırım. İlk kullandığımda sürmeyi beceremedim, dağıtamadım; fırçayla süngerle denedim, uzun bir süre de kenarda bekledi ama en sonunda hem rengiyle anlaşmaya başladım hem de sürme yöntemini çözdüm. Cildimin üzerinde bir kaç nokta kondurup parmağımda dağıttığımda en homojen ve kalıcı halini yakalıyorum. Kapatıcı, fondöten veya pürüzsüz bir cilt istiyor yoksa gözenekleri çok ortaya çıkartıyor. Etkisini ve güzelliğini bunu sürdüğüm bir gün çektirdiğim fotoğraflarda keşfettim. Bunun dışında likit bir aydınlatıcı denemedim o yüzden karşılaştıramıyorum ama uzun denemeler sonucu formülünü çözünce sevdim.

19 ekim 15:30

22. nemli blender sünger ile (tek çaresi bu sanırım) uygulandığında nefis duran aydınlatıcı. Ancak süslüler haklı çok hızlı davranmak ve düzgün ışıkta kontrol etmek şart. Böyle düşünülünce de çok pratik sür çık ürünü olmuyor ne yazık ki...

6 nisan 19:19

21. tüpte olanını kullandığım aydınlatıcı. özellikle burun üzerinde müthiş duruyor fakat elmacık kemiklerin üzerinde düzgün dağıtmak zor, en azından pratik sür çık değil. bunu sadece buruna kullanıp yanaklar için toz aydınlatıcı alacağım sanırım.

7 şubat 09:46


20. Büyük umutlarla paramı biriktirerek aldığım ve beni deli gibi hayal kırıklığına uğratan likit aydınlatıcı 120 tl vermiştim az buz değil yani ama içinde ki o büyük büyük simler yüze ıslak süngerle veya parmakla hiç bi şekilde oturmaması dewy look için aldığım ama hiç bi işe yaramayan kenarda duran aydınlatıcı oldu sadece burnumun ucuna uyguluyorum ama bu bitmezzz 

14 ocak 11:42

19. Beni müthiş hayal kırıklığına uğratan likit aydınlatıcı. Uzun süre istek listemde yer aldı bu ürün. Dedim dünya malı aklımda kalacağına makyaj kutumda kalsın, demez olaydım.

Beyaz içine gümüşi ışıltıları olan bir aydınlatıcı bu. Hani şu meşhur ıslak görüntüyü sağlama konusunda çok iyi hakkını yiyemem. Simli simli durmamasına rağmen epeyce parlak bir görüntü veriyor. E o zaman derdim ne? Derdim şu ki, buraya kadar harika ama o harika görüntüye ulaşmak eziyet. Bir milyon farklı şekilde sürmeyi denedim. Alttaki ten ürününü sıyırıyor bir kere. Dağılmıyor inatla. Israrla kullanmaya çalışıyorum ama yok yani. Olmuyor. Bunu almak isteyen süslülere bunun yerine sephora'nın kendi ürünü olan süngerli likit aydınlatıcıyı öneririm. Çok daha kolay kullanılıyor. Rengi yapısı da çok iyi.

Bunu alacağım paraya gerçek copacabana'ya yüzmeye gideydim keşke. 

12 ocak 23:25

18. Elmaciklarda burun ustunde ve kas cevresinde inanilmaz guzel bir aydinlik birakiyor. Mercimekten daha az bi miktarda bile sikilsa butun yuz icin kullanilabilen inanilmaz bereketli bir urun bir urunu yaklasik 3 yildir kullaniyorum. Orgasm ve superorgasm cesitleri de var bende ama bu bambaska bir sey.

Dagilmasi biraz zor evet ama yumusak hareketlerle surer surmez dagitilirsa -ben parmak ucumu kullaniyorum- bir sorun olmuyor. Cok guzel metalik etkisi var.

10 mayıs 2017 01:13

5

17. rt setting brushla kullandıktan sonra performansına hayran kaldığım likit aydınlatıcı. almaya niyeti olup kararsızlık yaşayan çok açık beyaz tenli süslülerime şiddetle tavsiye ederim.

1 ekim 2016 14:25


16. Nars aydinlatici . Ben diyim sana yağı siz deyin dudak balmı böyle yapış yapış .

1 eylül 2016 01:51

15. nars'ın hem sıvı hem de stik şekilde sattığı, inci beyazı tonlu aydınlatıcısı, sıvı olanını fondötenle karıştırmak gafletinde bulundum, yüzüm deli gibi kaşındı. sebebini bilemedim, çözemedim.

31 ağustos 2016 15:02

14. mary lou manizer altına kullanıp ışıl ışıl gezeceğimi düşünüp aşk ile aldığım ama ilk uygulamamda bütün makyajımı silip süpüren likit highlighter.

süslü sözlüğü neden okumadan aldım diye kahrolan ben parmakla, kuru fırçayla,üzerine makyaj sabitleyici sıkılmış fırçayla deneyip makyajı silip silip "o kadar para verdim kullanıcamm!! " diye abandığım bu ürünü anca beautyblender ile bir nebze dağıtabildim. japon yapıştırıcı gibi sürdüğünüz yerde sabitleniyor ve dağılmıyor.. ahh nars ahh..

edit büdüt: bak akşam olunca hüzün çöküyor üzerime, 9 eylül oldu ben hala buna verdiğim paraya acıyorum be sözlük.

uzaydan gelen edit: 20 ocak 2017 hala üzgünüm hala üzgünüm öff

Stratosferden sesleniiyiiiriim 27 subat 2018: dekor gibi kullanimi fena degil aslinda. O bana ben ona bakiyoruz.  

2 agustos 2018: geldi mi ki atma tarihim? skt’si neydi bunun acep? 

31 ağustos 2016 10:51 2 ağustos 09:12