5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (2)
  • medya (1)

24. nemli blender sünger ile (tek çaresi bu sanırım) uygulandığında nefis duran aydınlatıcı. Ancak süslüler haklı çok hızlı davranmak ve düzgün ışıkta kontrol etmek şart. Böyle düşünülünce de çok pratik sür çık ürünü olmuyor ne yazık ki...

6 nisan 19:19

23. ışıltısı, verdiği pembemsi inci aydınlığı çok güzel fakat elmacık kemiğinde eşit şekilde dağılmıyor, yama gibi duruyor. ayrıca likit bir ürün için fazla bereketli, üç senelik beraberliğimizin sonunda yarısına gelemeden atmak zorunda kaldım. vücut için de kullanılmayacaksa alması mantıklı değil.

6 nisan 11:48

22. tüpte olanını kullandığım aydınlatıcı. özellikle burun üzerinde müthiş duruyor fakat elmacık kemiklerin üzerinde düzgün dağıtmak zor, en azından pratik sür çık değil. bunu sadece buruna kullanıp yanaklar için toz aydınlatıcı alacağım sanırım.

7 şubat 09:46


21. kullanımını çözmesi önceki entrylerde de vurgulandığı üzere alengirli olan bir likit aydınlatıcı copacabana. ayrıca nedense bana formülasyonu da hot sand illuminator'dan farklı geldi. daha hızlı sabitleniyor, daha metalik ve düzgün uygulanmadığında suratınıza uhu sürmüşsünüz de kurumuş gibi durabiliyor. hoff rengi ve ışıltısı güzel olmasa gerçekten çekilecek çile değil.

benim uzun deneme yanılma sürecinden sonra geliştirdiğim yöntem elimin arkasına mercimek büyüklüğünde bir damlacık sıkmak. daha sonra onu elimin üzerinde biraz dağıtıp, ısıtıp elmacık kemiklerimin üzerine uygulamak. ve son adım olarak da ıslak makyaj süngeriyle üzerinden geçip iyice homojenleştiğinden emin olmak. bir de hatırlatmamda fayda var; pudralanmış ve sabitlenmiş cilde değil, ya çıplak veya fondötenli yüze uygulamak en iyi sonucu veriyor.(gizlinot: öeehh artık) yani şimdi soracak olursanız bu kadar emek-yoğun bir aydınlatıcaya 100 bilmem kaç (gizlinot: zamlardan sonra kaç oldu en son bilmiyorum) lira vermek değer mi. bence çok değmez, o kadar uğraşınca pastelin likit aydınlatıcısı da 100 liralık glow gibi durur bence yüzde. copacabana tabi güzel, hoş bir aydınlatıcı. İçinde pembe-inci yansımaları var, fondötenle karıştırılınca hoş bir etki veriyor. İçinde sim de var ayrıca merak eden olursa (gizlinot: ki bu beni bir aydınlatıcıda bilhassa rahatsız etmez o ayrı). ama neticede piyasada eminim ki aranırsa uygun fiyatlı dupe'ü rahatlıkla bulunabilir. ben copacabana'yı aldığımda maybelline'in pembe inci likit aydınlatıcısı henüz türkiyeye gelmemişti o yüzden de nars'ı almıştım. şimdiki aklım olsa hele bugünkü fiyatıyla tercih etmem gibi hissediyorum. ama yine de kendisini seviyoruz o ayrı <3

5 şubat 15:26 5 şubat 15:27

20. Büyük umutlarla paramı biriktirerek aldığım ve beni deli gibi hayal kırıklığına uğratan likit aydınlatıcı 120 tl vermiştim az buz değil yani ama içinde ki o büyük büyük simler yüze ıslak süngerle veya parmakla hiç bi şekilde oturmaması dewy look için aldığım ama hiç bi işe yaramayan kenarda duran aydınlatıcı oldu sadece burnumun ucuna uyguluyorum ama bu bitmezzz 

14 ocak 11:42

19. Beni müthiş hayal kırıklığına uğratan likit aydınlatıcı. Uzun süre istek listemde yer aldı bu ürün. Dedim dünya malı aklımda kalacağına makyaj kutumda kalsın, demez olaydım.

Beyaz içine gümüşi ışıltıları olan bir aydınlatıcı bu. Hani şu meşhur ıslak görüntüyü sağlama konusunda çok iyi hakkını yiyemem. Simli simli durmamasına rağmen epeyce parlak bir görüntü veriyor. E o zaman derdim ne? Derdim şu ki, buraya kadar harika ama o harika görüntüye ulaşmak eziyet. Bir milyon farklı şekilde sürmeyi denedim. Alttaki ten ürününü sıyırıyor bir kere. Dağılmıyor inatla. Israrla kullanmaya çalışıyorum ama yok yani. Olmuyor. Bunu almak isteyen süslülere bunun yerine sephora'nın kendi ürünü olan süngerli likit aydınlatıcıyı öneririm. Çok daha kolay kullanılıyor. Rengi yapısı da çok iyi.

Bunu alacağım paraya gerçek copacabana'ya yüzmeye gideydim keşke. 

12 ocak 23:25

18. Elmaciklarda burun ustunde ve kas cevresinde inanilmaz guzel bir aydinlik birakiyor. Mercimekten daha az bi miktarda bile sikilsa butun yuz icin kullanilabilen inanilmaz bereketli bir urun bir urunu yaklasik 3 yildir kullaniyorum. Orgasm ve superorgasm cesitleri de var bende ama bu bambaska bir sey.

Dagilmasi biraz zor evet ama yumusak hareketlerle surer surmez dagitilirsa -ben parmak ucumu kullaniyorum- bir sorun olmuyor. Cok guzel metalik etkisi var.

10 mayıs 2017 01:13


5

17. rt setting brushla kullandıktan sonra performansına hayran kaldığım likit aydınlatıcı. almaya niyeti olup kararsızlık yaşayan çok açık beyaz tenli süslülerime şiddetle tavsiye ederim.

1 ekim 2016 14:25

16. Nars aydinlatici . Ben diyim sana yağı siz deyin dudak balmı böyle yapış yapış .

1 eylül 2016 01:51

15. nars'ın hem sıvı hem de stik şekilde sattığı, inci beyazı tonlu aydınlatıcısı, sıvı olanını fondötenle karıştırmak gafletinde bulundum, yüzüm deli gibi kaşındı. sebebini bilemedim, çözemedim.

31 ağustos 2016 15:02