5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (4)
  • medya (2)

80. Başlıklarda gördüm ve tam "olive alttonluların çok seveceği bronzer" diyecektim ki son girdiyi gördüm demekki kişiden kişiye ve ne istediğinize bağlı. 

Benim kontür anlayışım genel olarak yüzün geniş kısımlarını geri plana atmak, yani belirgin ve net bir kontür değil. Bu açıdan en sevdiğim bronzer, defalarca bitirdim. Rengini, yapısını en çok da doğal duruşunu çok seviyorum. 

Fikir vermesi açısından mac'de nc25 kullanıyorum.

20 haziran 16:24

79. kesin linc yiyecegim bu giri yuzunden ama soylemek zorundayim. bende turuncu duruyor bu bronzer. acik bugday tenliyim, olive alt tonluyum ve ne zaman bununla kontur yapmaya kalksam hep turuncu duruyor benim tenimde. bir turlu sevemedim. sevemedigim halde nasilsa kullanmayi bilmiyorumdur ondan sevemiyorum diye de kullandim cok uzun sure. sonuc bugun kesin karar verdim turuncu duruyor bu bronzer bende. 

20 haziran 10:16

78. Bende cheek studio palettede orijinal boyutu vardı bu vasıtayla kendısıyle tanıştım sarı alt tonlu bugday tenımde o kadar iyi durdu ki tek sevmediğim yanı sim sim duruyor:((( bronzera neden sim koyuyosunuz ya ?! 

4 mayıs 21:07


77. Narsın en sevdiğim ürünlerinden biri. Kontür yapmak için uygun içinde çok minik ışıltılar var. Normalde bir bronzer da asla ışıltı sevmem fakat bu cidden cildi çok iyi gösteriyor. Pigmentasyonu iyi

27 şubat 19:03

76. internetteki bazı swatchlar şaşırtıcı olabiliyor. nars laguna bazı fotolarda neredeyse aydınlatıcı gibi çıkmış. gerçekte öyle ışıl ışıl bir ürün değil, korkmayın. gölgelendirme yapılıyor yani. sadece bu ürünün oldukça sıcak tonlu olduğunu bilin. yanağınıza düşen gölge gibi küllü bir rengi yok. sıcak duruyor. bence kontürleme için çok uygun değil. bu daha ziyade beyaz bir yüzü ısıtmak için, tombul bir fırçayla sürülebilecek bir ürün.

24 şubat 20:33

75. Kaç yıl kullandığımı inanın hatırlamıyorum süslüler. İllaki bir bronzer alacaksanız bu olmalı. Yumuşacık sürümü çok güzel ve rt fırçalarıyla uyguluyorum. Kısacası tek favorim. Daha yumuşak gölgelendiriyorum isterseniz keskin hat da oluşturabilirsiniz,size kalmış tamamen.

16 şubat 13:47

74. Şuana kadar kullandığım en harika bronzer bence. Pigmenti çok yoğun değil ama bir kaç kere sürerek yoğunluğu arttırabilirsiniz ve ne kadar sürerseniz sürün asla yanakta kirli bir görüntü göstermiyor beyaz tenliler için bayağı hoş bir bronzer olduğunu düşünüyorum.

16 şubat 08:47


73. Önce rengine tutulup aylardır kullanmama rağmen bereketinden ödün vermemesiyle kalbimi fetheden nars harikasi 

16 şubat 01:19

72. Kullandigim en iyi bronzer. Bazı fondotenlerin üstüne pudra geçmeden bronzer uygulaninca dağıtması zor oluyor, yapışıp kalıyor koyduğunuz yerde. Ama bu bronzerda bu olay asla olmuyor pudra sürmeden de inanılmaz güzel dağılıyor yani bronzer sürmeyi bilmeyen biri bile bunu dağıtabilir o kadar kolay dağıtması.

15 şubat 23:32

71. kendisiyle git-gelli bir ilişkimiz olan bronzer.

yaklaşık 1,5 yıldır falan elimde, bir sürü farklı fırçayla denedim ve en sevdiğim uygulama rt blush brush'la olan uygulama oldu. bir dönem expert face ile uyguluyordum ancak o şekilde daha yoğun ve keskin bir görüntü oluşuyor, o şekilde pek sevmedim kendimde.

makyaja yeni yeni başladığım dönemlerde almıştım, gerçi halen daha kendimi pek yeterli görmüyorum makyaj konusunda ama bu kadar zamandır elimde olmasına rağmen daha yeni anladım kıymetini diyebilirim. yanlış fırça kullanmaktan mı, yoksa yetersiz/yanlış açıyla gelen ışıklı ortamlarda makyaj yapmamdan mı bilemiyorum ama yüzümde kendini pek belli etmiyor gibi geliyordu. son 1 haftadır ise ayıla bayıla sürüyorum kendisini, gayet belli de oluyor suratımda. ben düz hat şeklinde kontür gibi yapılan uygulamaları pek sevmediğim ve hatta bu bronzer'ın o tarz uygulamalara uygun olmadığını düşündüğüm için blush brush gibi geniş bir fırçayla yanağımda dairesel hareketlerle iyice dağıtıyorum, birazcık burnumun üzerinden de geçtikten sonra fazla özenli olmadan aynı fırçayla göz kapaklarıma da biraz geçiyorum ve güzel bir bütünlük sağladıklarını düşünüyorum. hatta bu girdiyi yazmak da geçen haftalarda soru-cevap aparatında bu bronzer'ın belli olup olmadığını soran bir süslüye verdiğim cevap üzerine aklıma geldi, ona da güncelleme olsun.

15 şubat 19:34