5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar (5)
  • medya (1)

84. Ya ben uygulayamıyorum ya çok doğal duruyor ya da renk vermiyor, yeni olduğu için daha ürünü düzgün alamıyor olabilirim de fırçaya, böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba merak ettiğim, hayal kırıklığı yaşadığım ürün

7 ekim 23:02 7 ekim 23:02

83. Galiba Nars'ın en sevdiğim ürünlerinden biri. Çok uzun zamandır bir kontür sevdalısı olarak bunu kullanıyorum. Yine Nars'ın Kabuki İta Brush fırçası ile uyguluyorum. Bazen de İnglot Brush 01 fırçası ile kullanıyorum. En iyi bu ikisi ile kullanabiliyorum diyebilirim. Azıcık beceriksiz olduğum için o da galiba :) İstediğim doğal keskinliği çok güzel veriyor ve kalıcı bir bronzer bence. Muadil olarak Benefit Hola aldım ama yine de Laguna'dan vazgeçemedim.

7 ağustos 12:05

82. İlk high-end ürünüm oluyor kendisi. Dağıtılması inanılmaz kolay yüzümde duruşu aşırı güzel fakat dozunu çok dikkatli ayarlamalısınız çünkü fark etmeden sürdüğünüzde yüzünüz çamura bulanabiliyor :( . Kalıcılığı hakkındaki fikrim ise kalıcı bir ürün olduğunu düşünmüyorum arada yenilenemeniz gerekiyor. Ayrıca mat görünümüne aldanmayın içerisinde hafif ışıltılar var beğenmeme değil aksine çok daha güzel duruyor

15 temmuz 14:18 20 temmuz 23:01


81. En sevdiğim bronzerdı. İçerdiği ışıltı bence gayet makul uygulandığında ışığı çok tatlı yansıtıyor. Tenimde ne çok sıcak nede soğuk duruyor elimdeki ürünler arasında günlük kullanımda en beğendiğimdi. Keskin bir gölgelendirme yerine biraz daha (abartmadan) geniş uyguluyordum. Yalnız benim için iki negatif yani var. Biri döviz kuru vergi mergi 200tlye dayanan fiyatı diğeride çabuk taşlaşıyor yahu ! Sanırım Nars’ ın pudra tipi ürünlerinin genel bir sorunu bu.

21 haziran 00:22

80. Başlıklarda gördüm ve tam "olive alttonluların çok seveceği bronzer" diyecektim ki son girdiyi gördüm demekki kişiden kişiye ve ne istediğinize bağlı. 

Benim kontür anlayışım genel olarak yüzün geniş kısımlarını geri plana atmak, yani belirgin ve net bir kontür değil. Bu açıdan en sevdiğim bronzer, defalarca bitirdim. Rengini, yapısını en çok da doğal duruşunu çok seviyorum. 

Fikir vermesi açısından mac'de nc25 kullanıyorum.

20 haziran 16:24

79. kesin linc yiyecegim bu giri yuzunden ama soylemek zorundayim. bende turuncu duruyor bu bronzer. acik bugday tenliyim, olive alt tonluyum ve ne zaman bununla kontur yapmaya kalksam hep turuncu duruyor benim tenimde. bir turlu sevemedim. sevemedigim halde nasilsa kullanmayi bilmiyorumdur ondan sevemiyorum diye de kullandim cok uzun sure. sonuc bugun kesin karar verdim turuncu duruyor bu bronzer bende. 

20 haziran 10:16

78. Bende cheek studio palettede orijinal boyutu vardı bu vasıtayla kendısıyle tanıştım sarı alt tonlu bugday tenımde o kadar iyi durdu ki tek sevmediğim yanı sim sim duruyor:((( bronzera neden sim koyuyosunuz ya ?! 

4 mayıs 21:07


77. Narsın en sevdiğim ürünlerinden biri. Kontür yapmak için uygun içinde çok minik ışıltılar var. Normalde bir bronzer da asla ışıltı sevmem fakat bu cidden cildi çok iyi gösteriyor. Pigmentasyonu iyi

27 şubat 19:03

76. Kaç yıl kullandığımı inanın hatırlamıyorum süslüler. İllaki bir bronzer alacaksanız bu olmalı. Yumuşacık sürümü çok güzel ve rt fırçalarıyla uyguluyorum. Kısacası tek favorim. Daha yumuşak gölgelendiriyorum isterseniz keskin hat da oluşturabilirsiniz,size kalmış tamamen.

16 şubat 13:47

75. Şuana kadar kullandığım en harika bronzer bence. Pigmenti çok yoğun değil ama bir kaç kere sürerek yoğunluğu arttırabilirsiniz ve ne kadar sürerseniz sürün asla yanakta kirli bir görüntü göstermiyor beyaz tenliler için bayağı hoş bir bronzer olduğunu düşünüyorum.

16 şubat 08:47