sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (14)
  • medya (4)

  31. Allık için diyecek lafım yok pigmentasyonu çok iyi fakat bronzerı kazıyarak alıyorum fırçaya resmen. Bu duo setlerde böyle genel bir sorun olduğunu bilsem kesinlikle duo almazdım. Ama allığı için hala benimle olan ürün.

  11 temmuz 13:01

  4

  30. Hiç bir zaman tam boy bir pudra/allık bitirememiş, 24 ay geçince çöpe atan biri olarak bu gramajlar oldukça mantıklı geldi ve hemen aldım bir tane. Orgasmı daha çok seveceğimi düşünürken Laguna ile aşk yaşıyorum. Bazı süslülerin söylediği gibi orjinal boyuna göre belki daha pigmentsizdir ancak doğal ve hafif makyajlardan hoşlandığım için ben bunu problem etmedim. En güzel tarafı ise bazen sadece laguna bazen sadece orgasm sürüyorum, vaktim var ise yordamına göre ikisini sırasıyla, saçmalamak istiyorsam da ikisini karıştırıp uygulama yapabiliyorum ve her türlüsü de başka güzel oluyor:) Bence makyaja yeni başlayanlar bile rahatlıkla bu ikiliyi kullanabilir.

  28 haziran 15:03

  29. Nars'ın popüler bu iki ürününün bitiremeyeceğim kadar yüksek gramaja sahip tam boylarını ayrı ayrı satın almak yerine daha uygun fiyatlı sayılabilecek bu seyahat boyu ambalajını çantada rahatlıkla da taşınabileceği için tercih edilebilir bulmuştum fakat ürünü fırçaya eşit bir şekilde almak zor bu nedenle kullanım açısından pek de pratik bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  Orgasm hafif bir uygulama yapıldığında cildi doğal ve sağlıklı gösteren, içerisinde altın ışıltılar olan pembe tonlarında kalıcı bir allık.

  Tam boyunu kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamayacak olsam da çoğu kişinin de bahsettiği gibi ben de lagunayı az pigmentli buldum fakat daha doğal ve hafif makyajlar yapmayı seviyorsanız, bronzer kullanmaya yeni başlayacaksanız veya açık tenliyseniz kirli bir görüntü oluşturmayacağından az pigmentli olması sizi rahatsız etmeyebilir. Ben daha geniş bir uygulama yapmayı tercih ediyorum fakat açık tenliyseniz rengi itibariyle daha çok kontür ürünü olarak yüzünüzü boyutlandırmak için de kullanabilirsiniz.

  1 mart 14:16 1 mart 14:17

  2

  28. Alali iki hafta oldu ancak orgasm rengine ısınamadım. Daha once narsin allıklarını sephora dışında denemedim. Orda da birkac urunu ustuste surdugum icin sanirim hosuma gidiyordu. Bundaki o inci ışıltısını hiç sevmedim. Highlightera da zor alıştım ama bu farklı. Bende doğal durmuyor. Bundan önce yine bir inidirimden aldığım bobbi brown şeftali ve pembe tonun birlikte olduğu bir allığım vardi. Seftali kısmı kırılınca çok uzulup yerini tutar diye dusunup aldım duo'yu. Sanki renkten çok inci parlaklığında bir aydınlık veriyor. Bence beni yaşlı gosterdi.

  Gözüme far olarak sürunce ama pek bir hosuma gitti. Deneyin derim. Göze bir dinlenmis aydinlik havasi katti

  Laguna kısmına daha sıcak bakıyorum. Ten makyaji yapmamaya calistigim gunlerde iki pit pit yapiyorum elmacik kemiklerime, bence bakımlı gosteriyor. Ayni anda fircayla birlikte satilmasi hosuma gittigi ve indirimde oldugu icin (gbkz: Benefit dandelion) da almıştım. Onda hiç ışıltı yok ama pamuk gibi gosteriyor.

  Normalde her aldığım urunu bitene kadar sevmesem de kullanirim ama bunu ancak far olarak kullanabilirim. O sekilde de biter mi bilemiyorum sözlük. Belki baska suslulerin ten renginde daha guzel duruyordur, ben sarı alttonlu olduğum icin incili mercan gibi bir renk cikiyor ortaya ve guzel durmuyor.

  5 ocak 17:09

  27. seyahat boyunun gramajları normal boy ürünlere göre oldukça küçük olan bir ürün. hakkında yazılan uygulama zorluğu boyutundan dolayı doğru, fırçayı neredeyse yarı yarıya sıkıştırarak ürün alabiliyorum ancak bu tarz toz ürünleri bitirmenin zor olduğu ve son kullanma tarihi düşünülürse almak mantıklı bir seçim olabilir. içerik hakkında paraben girdilerini okuyunca hayal kırıklığına uğradım, dikkat etmemiştim. orgasm, sarı parıltıları olan pembe renkli bir allık belki bu sebeple her ten rengine gidebileceğini düşünüyorum. laguna çok yoğun pigmentli ve turuncu bir bronzer değil onun da rahatlıkla kullanılabileceğini düşünüyorum her ten için.

  15 kasım 2018 14:55

  26. setin içindeki nars orgasmın kendi ambalajındaki halinden daha az pigmentli olduğunu düşünüyorum. ürün çabuk bitiyor ve taşlaşıyor. ben de ikisini de kullanırım pratik olur diye almıştım ama beklentimi karşılamadı.

  20 ekim 2018 17:06

  25. Orgasm bildiğin simli. Çok beğeneceğimi düşünerek almıştım oysaki:(

  ilgili medya:
  2
  20 ekim 2018 15:49

  24. geçenlerde seyahat boyunu aldım ve adını minik mucize koydum bu paletin. Kontür göz makyajı allık tek seferde minicik bir paletle makyajımı canlandırabiliyorum gün içinde. Orgazm allık olarak enfes diyebilirim. özellikle esmer tenlere çok ama çok yakıştırıyorum. Laguna keza yüz boyutlandırmak için harika. ten makyajının üzerinde dalgalanma yapmıyor hafif, gün içinde kalıcı. Far olarak ayrıca çok güzel bir boyut kazandırıyor göze.

  18 ekim 2018 22:21

  23. Çok sevdiğim allık-bronzer ikilisinin seyahat boyunu yaklaşık 1 ay önce 90 tl’ye satın aldım.Yorumlayacak olursam;

  -Lagunanın çok pigmentli olduğunu düşünmüyorum,rt expert face brush ile iki ya da üç kere uyguladığımda ancak belli oluyor ki gün ışığında uyguluyorum çok abartmamak için.Hafif de olsa verdiği etkiye bayılıyorum,bana yetiyor.Buğday tenimde asla yapay durmuyor.Tam boyunu almak istiyorum umarım onun pigmentasyonu da böyle değildir.Hafif de taşlaşma sorunu var(sadece lagunada) ve panlar gerçekten küçük.Bence tek handikapı bu.

  -Orgasm ise çok sağlıklı bir görüntü veriyor bence cilde.Kendime en yakıştırdığım allığım.Bunu da rt brush blush ile uyguluyorum.Bronzerın üstünden de bu fırçayla geçiyorum en son dairesel hareketlerle.

  Bittiğinde -ki kısa sürede bitecek gibi gözüküyorlar- kesinlikle orgasm allığın ve lagunanın tam boylarını alacağım fiyatlarına rağmen.

  13 temmuz 2018 18:19

  22. burdaki yorumlara istinaden fiyatının 79 lira olacağını sanarak gittiğim izmir forum bornova sephora'daki suratsız çalışanın 120 lira demesiyle dumur olduğum üründür efendim. zaten minicik seyahat boy ürünler ne ara bu kadar zam geldi yoksa beni mi kandırdılar anlamadım. bu ürün 79 lira değil miydi dediğimde ise "yok asla o fiyatlara inmedi" dedi çalışan?? içinde paraben olması hayal kırıklığımı bir miktar bastırsa da yine de aklımdan silinmiş değil.

  29 eylül 2017 20:33