0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

2. bu bazı çok merak ediyordum ki zaten ukteyi verdim dayanamayıp gidip aldım:) yorumlarıma gelirsek öncelikle yağlı, sivilceye müsait ve gözenekli bir cilde sahibim(gizlinot: yok yok yani:() bu bazdan önce benefit porefessional kullanıyordum, 2 sene oldu alalı hala var içinde aslında tarihine de takılıp yeni arayışa girmiştim çünkü 1 yıl kullanım yazıyor arkasında ben de zaten gözeneklerimden şikayetçi olduğumdan korktum bir şey yapar mı diye (gizlinot: tek suç bazın zaten ) porefessional la aşk nefret ilişkisi yaşayarak bu zamanlara geldik. bi gün bakıyorum off çok güzel kapatmış bi gün bakıyorum yok ya olmadı sanki. bi ideal kullanımı tutturamadım ama yine de iyi gizlediğini söyleyebilirim. ama gelelim nefret boyutuna bu baz benim yağlı cildimi daha çok ve daha hızlı yağlandırdı bence.

yeni bazım nars a gelince bi kere yapısı baya farklı, krem gibi. porefessional ı sadece burnuma ve çevresine sürebiliyorken nars ı bütün yüzüme sürebiliyorum hemen emiliyor ve spf var(gizlinot: bazen güneş kremi sürmeden direkt bunu sürdüm ) gelelim performansa; öncelikle 'shine control' iddasını çok güzel gerçekleştirdi bende, gerçekten yağlanmayı geciktirdi diyebilirim(gizlinot: burda gönlümü kazandı) ama 'pore control' özelliğinde bence biraz sıkıntı var bana çok gizliyor gibi gelmedi ya da porefessional aslında baya iyiymiş ben ona alışmışım. böyle arada kaldım yani. ben ne yapıyorum peki; önce nars bazı sürüyorum pudrayla sabitleyip biraz da burnumun üstüne porefessionalı tamponladım :) kendi idealimi böyle elde ettim. belki uslu bir çocuk olursam ikisinin bir arada olduğu 'o' bazı da bulurum. o zamana kadar bu şekilde devam artık.

26 nisan 10:49

1. nars markasına ait gözenekleri küçülttüğünü ve sebumu kontrol ettiğini vaad eden makyaj bazı.

-beyaz renkli losyon kıvamında bir baz

-yapısı ince

-cilt tarafından kolayca emiliyor

-cildi kadife gibi yapıyor

-mat bir görüntü sağlıyor ve matlaştırayım derken cildi donuk bir hale getirmiyor.

-sebum kontrol süresi 5-6 saat arasında bir süre sonra cilt yine yağ kusmaya başlıyor

-yağ içermiyor

-gözenekleri küçültüyor

-bereketli bir ürün, az kullanmanız yeterli

-makyaj kusmadan gün boyu dayanıyor

Edit:ürünü aylardır kullanıyorum aslında içeriği asla atlamam bu ürünü alırken es geçmiştim içerik listesinde alkol denat bulunuyor, yüzümde sivilce ve kırmızı pütürcükler oluşmuştu fakat yaptığım maskelerden kaynaklandı diye düşünmüştüm fakat yanılmışım ürünü kullanmayı bıraktım şuan cildim yavaş yavaş düzeliyor

ukte sahibi:(yazar: coccinella)

ilgili medya:
1
25 nisan 20:57 13 haziran 19:29