yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  3. nars skin deep elimdeki tek far paleti. alana kadar alsam mı almasam mı diye kafayı yemiştim çünkü benim günlük makyajım temiz göz kapağı ve eyelinerden oluşuyor, far kullanmıyorum. bazen bütünlük sağlamak istersem bronzer fırçamı biraz göz kapaklarıma geçiyorum o kadar

  hem günlük hem gece makyajı çıkarabileceğim tek bir far paletim olsun diyerek, ambalajının şıklığına vurularak ve limited edition olmasının da gazıyla yaradana sığınıp gözlerimi kapatarak satın almıştım :d alırken üstteki renkleri hem bronzer hem kaş farı olarak da kullanabilirim diye düşünmüştüm ama palet çok pigmentli o yüzden kullanamadım. dikkatli alsam da her denememde yanağımda çamur gibi durdu dağıtamadım

  doğum günümde yaptığım göz makyajına aşık olduğum için nasıl yaptığımı paylaşmak istedim:

  taunt rengiyle önce göz kapaklarımdan geçtim. undressed rengiyle köşelere gölge verdim. basic ınstnct rengi daha baskın olmak üzere, centerfold ve icon rengini karıştırarak göz pınarlarımdan ortalara doğru ışıltı kattım. kirpik diplerime coconut grove rengiyle eyeliner görüntüsü verdim. simsiyah maskarayla da göz makyajımı tamamladım

  29 ocak 00:37

  5

  2. Nötral tonlarda matları da pigmenlileri de başarılı. Kalıcılığı da güzel pek tozutmuyor. Ben hem özel gün hem de günlük yaşantımda kullanabileceğim için almıştım. İçinde bronzer ya da kontür olarak kullanabileceğiniz renkler de mevcut. Güzel bir palet, ben memnunum. 6 ay önce almışım paleti. Şuan indirimde gözüküyor ama indirimli fiyatı benim aldığım fiyata göre yüzde 30 zamlı.

  12 ağustos 2021 20:23

  5

  1. nars'ın limited edition paletlerinden 6 mat, 6 ışıltılı renge sahip, nötr tonlar barındıran ama nispeten eğlenceli bir palet. ayrıca aldığım ilk high end palet buydu. gördüğüm anda aşık olmuştum. nars artık çin'de satış yaptığı için kullandığım bir marka değil, zaten palet de artık yok, kimsenin almasına vesile olamam. gönlümce anlatabilirim o yüzden bütün artıları ve eksilerini.

  nars'ın klasik paketlemesine sahip, mat siyah üstüne parlak marka yazılı, içinde büyük bir ayna barındırıyor. bu bir artı. renkler çok kremsi ve pigmentlim

  üst sırada diğer panlardan daha büyük 4 mat renk var. taunt mat bir ten rengi, sophia sıcak ve pembemsi bir açık kahve, whipped daha sıcak ve kızılımsı bir renk, undressed ise soğuk bir kahve. bu renklerin büyük olması avantaj çünkü daha yoğun kullanılacak renkler bunlar. mesela ben her makyajımda taunt ve undressed renklerini mutlaka kullanıyorum far bazını sabitlemek ve katlanma bölgemi belirginleştirmek için. küçük panlar olsalardı muhtemelen erkenden biterlerdi. ayrıca dikkatli olunduğu takdirde kontür rengi olarak undressed, bronzer olarak da sophia veya whipped kullanılabilir ama çok pigmentli oldukları için epey dikkatli uygulamak gerekiyor.

  alttaki renklerde 2 tane mat far var. bali kahvemsi bir gri, coconut grove adı gibi bir hindistancevizi kabuğu rengi. kirpik dibi belirginleştirmek için ideal.

  ışıltılı renklerden icon altın yansımalı bir renk, çok sıcak da değil soğuk da değil nötr diyebiliriz belki. basic instinct soğuk bir pembe. centerfold favori rengim, daha muadilini bulamadım. harika bir bronz, içinde gümüş ve altın yansımalar var. calender girl sıcak bir altın rengi. faster pussycat tarif edemediğim bir kızıl, hafif bronz ışıltıları var güzel bir renk. unbuttoned da ışıltılı bir koyu kahve.

  farların yapıları aşırı kremsi, yumuşacıklar ve çok pigmentliler. parmağımı dokundurduğum anda istediğim rengi uğraşmadan alabiliyorum. fırçayla uygulamada hafif nemli bir fırça veya far fırçadayken fırçayı ıslatmak paletin performansını arşa çıkarıyor.

  bu palet jawbreaker gibi ikonik makyajlar için uygun bir palet zaten değil. kaliteli bir paletim olsun, hem gündüz hem gece makyajı yapabileyim diyenlere daha uygun. çok sıkıcı bir palet değil renklerin güzelliğinden dolayı. daha minimal bir makyaj koleksiyonu isteyenler gözü kapalı güvebilir. çoğu renk başka markada bulunabilecek renkler ama hepsi bir arada olduğu, boyut olarak da çantaya atmaya uygun olan bir palet fazla bulunmuyor.

  400-450 lira civarındaki fiyatını hak eder mi tartışılır, ben pişman olmadım çok beğenerek kullanıyorum elimden düşmüyor. bu paleti isteyip bulamayanlara veya bütçesi olmayanlara the balm foiled again'i önerebilirim. birebir muadil değiller ama benzer renk hikayeleri var, foiled again de mat ve ışıltılı farları bir arada barındıran hem gece hem gündüz makyajları yapılabilecek bir palet.

  26 mayıs 2021 20:27