4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • oylar (14)
  • medya (7)

110. Dudak kalemi şeklinde olana ba yı lı yor um. Her ne kadar ucunu açarak kullanmak zorunda olmak bir dezavantaj olsa da o renge değer! Diğer süslülerimiz gibi ruj şeklinde olanının malesef aynı rengi verdiğini düşünmüyorum.

15 temmuz 01:48

109. Bana kalırsa overrated bir ürün

9 temmuz 17:06

108. Dudak rengini en doğal sağlayan ancak parasını hak etmediğini düşündüğüm dudak kalemi.

İlk aldığımda mucize gibi gelmişti sonrasında kalemi açtıkça ürün boşa gitmeye başladı. Kalemtraştaki ürünü gördükçe acıdım ve çok çabuk bitti zaten kalem. 

Bu fiyatıyla bir daha almayı düşünmüyorum.

28 haziran 16:47


107. avuç dolusu para verip aldığım ve bir simit yememle tamamen çıktığını görünce dağlara taşlara haykırmak istediğim kalem ruj. 

Tanım: rengi güzel olup asla dudakta kalmayan nars’ın sırf ‘narsistim ben’ demek için alınan ruju. 

28 haziran 11:54

106. Doğuştan pigmentli dudaklara sahip birinin dudağına sahip olmanızı sağlayan kadife yapılı ruj. Ancak bir daha alacağımı sanmıyorum kalıcı olmaması, pahalı olması ve açacak yüzünden bereketsiz bir ürün olması ana etkenler. Burdaki muadillerin hepsini denediğim halde yakınından bile geçmemişti ama yakın zamanda tesadüfen bileğime sürdüğüm alex avien matte slim rujumun rosewood rengini bir an dolce vita sandığımda muadili buldum. Evet, gerçekten birebir aynı renkteler.ben mi yanlış görüyorum diye herkese sordum ve aynı şey söylendi. 130 lira vermeye hiç gerek yok.

28 haziran 01:15

5

105. My lips but better, dudakta hem renk hem yapı olarak bu kadar doğal duran bir ruj hiç kullanmamıştım. çoğu süslünün yazdığı kalemin yarısının açılırken gitmesi, ürünün fiyatı gibi konularda benim de şikayetlerim var ama bütçe ayırıp yeniden alırım diye düşünüyorum. 

27 haziran 21:46

104. Dudağıma sürdüğümde; "Aranan kan bulundu!" dediğim kalem ruj. Alırken fiyatı nedeniyle "Acaba mı?" dedirttiyse de kendisiyle çok iyi anlaştık. Çünkü birçok kalem rujun aksine dudağı kurutmuyor. Hafifçe dudağınızın kenarlarına sürüp iç kısımlara doğru yaydığınızda, çok doğal bir dudak efekti veriyor. Henüz kalemtraşla bir münasebeti olmadı ama o gün de gelecek maalesef :(

5 haziran 13:43


5

103. once, nedir bu kalemi bu kadar unlu yapan diye nars’ta bir deneyeyim dedim, ilk surdugumde aman allahim! overrated dedim, insanlar kafayi yemis neyi begenecegini sasirmis dedim, siradan ve dandik geldi, ruj gibi degildi cunku, sonra dudagimda kaldi eve geldim aynaya baktim, goruntum hosuma gitti, asla bu parayi haketmez dedim, her nars’a ugrayisimda surdum, surdukce goruntum hosuma gitti, ve aldim.. aldiktan sonra surdukce insanlar sordu begendi derken ben de asik oldum.. ruj gibi degil, kadife gibi, kendi dudagin gibi ama degil, boyle anlatilmaz bir kalem gercekten.. yapisi coj farkli, kadifemsi.. ama cok bereketsiz, alali bir ay olmadi ama yarisindan cogu tukendi. 

3 haziran 20:02

102. Nars'ın en sevdiğim ürünlerinden biri. söylenene göre yeni doğmuş bebeklerin ağız içi renginden esinlenerek üretilmiş. hem renginin doğallığına hem yumuşaklığına ama en önemlisi de kalıcılığına hayranım. sahip olduğum en güzel nude ruj diyebilirim. Söylenebilecek negatif şeyler ise kalemtraşla açmanız gerekmesi ve bence yumuşak yapısından dolayı çok çabuk biten bir ürün olması. iki kere kalemtraşla açmamla yarısına geldim bile. hal böyle olunca fiyatı daha da çok gözünüze batıyor.

24 mayıs 16:28

101. bir türlü açacak kalemtıraş bulamadığım rengi yapısı efsane olan ruj. yani şunu yapamadınız mı mis gibi asansörlü falan, gerçekten bi tane ruju açmak için kalemtıraşa 35 lira mı verelim bu ne? bunun dışında renksiz nerdeyse beyaz olan dudaklarıma doğal bi pembelik veren kalemdir kendisi, açabilsem başka ruj kullanmam heralde.

edit: kendisini dudak fırçasıyla kullanıyorum açamadığım için, hem daha keskin bi uygulama sağlıyor hem de kalemtıraşım yok diye ağlamak zorunda kalmıyorum.

16 mayıs 17:01 16 mayıs 17:02